Cintoríny a pohrebiská sú posvätné a nedotknuteľné miesta. Práve na pôde, kde kedysi stávalo indiánske pohrebisko sa reťazec fast-foodov rozhodne vybudovať nový stánok na ukojenie, hneď po sexe najzákladnejšieho pudu typického američana: hladu po kuracích krídelkách a stehienkach. Lenže dovtedy sa chodí s krígľom po pivo, dokiaľ sa nerozbije... a usmrtené a skonzumované sliepky sa vracajú na tento svet aby rozpútali najväčší gore masaker, aký kedy Tromaville zažil. Grill-boyom a hosteskám neostáva nič iné ako poslať pápernatce späť na onen svet, skôr ako všetkým vydzobú oči a genitálie, čím zasýtia hlad po pomste. (Slavomír)

merlinovic

Další TROMA skvost, parodie na fast foody a indiánské pohřebiště. Naprosto mě dojala scéna z vetřelce kdy ovšem holčička místo hlavy panenky drží hlavu své matky. Do toho scény z muzikálu, které mě pravda moc nebavily, ale slyšet něco takového zpívat taky stojí za to. Začátek je trochu pomalejší, ale potom až se to rozjede tak lítají střeva a ostatní orgány na všechny strany, vřele doporučuju. ()

goodnic

Moje první zkušenost s Tromou. Nemohl jsem si vybrat lepší začátek, tohle je prostě bomba. Prasárna jak má být, skvělá hudební čísla a sympatičtí herci. Zároveň byla přítomná i jakási příjemná atmosféra, kterou jsem naposledy zažil u Godzilly (něco jako závan dětství a nostalgie). OMG! ()

Shanen29

Další spletenec blbostí,kravin a bezduché brutality,která je nezáživná a mě to opravdu nudilo,bohužel,nelze jinak.TROMA JE TROMA. ()

Knor

Za mě je toto prozatím nejlepší Tromafilm co jsem viděl. Já se neskutečně bavil. Co dál napsat ?! Zvrhlá ujetost, úchylná řežba plná koz a fekálního humoru. To by nebylo na Tromu nic až tak zvláštního, ale kuřecí zombíci mají podle mě spoustu skvělejch nápadů. Vtipy mi přišly super a hlavně opravdu do všech stran stříkají tělní tekutiny a odlétavájí kusy těl roztrhaných na 100 způsobů. Nemůžu si pomoct, tahle šílenost je naprosto skvělá píčovina :-). ()

nooly

Pár momentů mě rozesmálo, ale jinak je to podle mého názoru horší Troma. Hlavně se to celé hrozně vleče a ty písničky, to bylo většinou přímo utrpení... =) ()

habertek

Na tuto věc se mohou dívat dva typy lidí...ti co nemají mozek nebo ti co jej umí vypnout. Já bohužel nejsem ani jeden případ respektive v tomto případě se mi mozek nepodařilo vypnout takže jsem se chvílemi chytal za hlavu nebo hleda zábavu jinde než koukáním na toto...Pokud to člověk bere jako poblblou kravinu tak by to mělo 5*...pokud ne tak odpad! Já to beru tak půl na půl...ale vidět to znova nemusím! ()

krenator

Taky jsem měl z filmu rozporuplné pocity. Ze začátku to vypadalo velmi slibně, ale nakonec tam bylo moc vaty, falešných zpěvů a blbých keců. Některé scény jsou ale nepřekonatelné, takže tři hvězdičky si podle mého film určitě zaslouží. Směřuje ale jen k určitému publiku, takže hodnocení je subjektivní. ()

Heroin17

Troma filmy mě baví. Možná i víc než baví- je to dokonalá příručka na to, jak by se filmy měly točit. Tak proč jen dvě? Tak 1. nesnáším muzikály...strašlivým způsobem nesnáším muzikály a i když hudební složka tohoto filmu slouží jako další způsob jak potýrat diváka, což je vždycky věc dobrá, nedokázal jsem to rozdýchat...prostě film a zpěv k sobě nepatří. 2. některé scény (záchodové extempore, kuřecí poprsí) svojí bezúčelnou demencí zastíní i jejich humorný potenciál. 3. Toxxxic 4 oplýval vysokým počtem velmi prsatých a hlaně nahých hereček...pokud se tak dají nazvat- jediné nahé tělo, které v tomto filmu uvidíte patří maskulinní vychrtlé feministce a její stejně vychrtlé ale méně maskulinní lesbické partnerce...Sečteno podtženo- nebavil jsem se, dokonce jsem film ani neviděl do konce- znudil mě půl hodiny před ním... ()

tremors

Dost ujetá a nechutná záležitost. Některými chvílemi dokonce i vtipná. Rozhodně však film není, pro fanoušky hororu, kteří si potrpí hlavně na příběhu, hereckých výkonech a inteligentních dialozích. Tyto tři věci rozhodně v tomhle filmu nenajdete. A už vůbec ne pro běžné uživatele, kteří na horor kouknou jen výjmečně. ()

djbarrel

Tak tohle bylo opravdu peklo ! Vzhledem k předchozím Tromáckým zkušenostem jsem očekával sračku a tý se mi dostalo požehnaně ! Sračky, krev, hnis, humus, střeva, brutální vyvražďování, tanec, zpěv, nahé ženy, podivíni, debilové a samozřejmně oživlá kuřata ! OMG jako vážně myšlený film by se to nedalo, ale v tomhle případě to skvěle zafungovalo a já se bavil přímo královsky. 77 % ()

wandall

Sice je to totální číčovina,ale ty nápady,ty všelijaké krvavé,hnisavé sračky a hnusy všude kolem sou zajímavě zábavné a obzvlášt poslední půlhodina je dílo nelidské mysli:DDD ()

muti

tak toto bolo dost nuts, ak sa prehryziete cez horsiu prvu cast tak sa po necelej hodine dostanete do riadneho kuracieho zombie pekla. film je ladeny dost proti fastfoodovo, ktovie kedy najblizsie nejaky navstivim :p ()

Fezzi

Lloydu Kaufmanovi se mne opět podařilo dostat do stavu absolutní nirvány. Jeho filmy mají všechno co si můžu přát. Myslel jsem si, že po shlédnutí všech 4 dílů toxického mstitele mne už nic nepřekvapí, ale režisér disponuje tak rozměrným arzenálem všemožných druhů smrti, že jsem jen nevěřícně zíral.....a válel se smíchy. A to je to o čem to všechno je. Skeptik by mohl říct, že film nestál za nic (a spousta lidí by dozajista souhlasila), avšak Lloyd Kaufman si toho je sám moc dobře vědom a dokáže z toho vždycky vytěžit maximum. A aby toho všeho nebylo dost, protentokrát si řekl, že děj obohatí několika písněmi. Ze začátku to je jenom k dobru, ale po takové páté, šesté už se modlíte aby byla tou poslední - díkybohu, ona je! ()

Nikitoss95

Tenhle film je v mnoha ohledech extrém- v počtu hnusáren, krve, mega vtipných parodických gagů na americké echt vlastence, fast foody jako mekáč a kfc, parodie na muzikál, na zombie horor, na islám, indiánské téma, atd... rozhodně pokud se chcete pobavit a jste na návštěvě u kamaráda, tohle je nejlepší tip! ... občas se objevují odkazy na pěknou ságu toxickéo mstitele,kterého rovněž doporučuju ()

Sticks

Geniální, doufám, že filmy s maskami se budou točit nadále, žádné CGI. V 2019 by se podobný majstrštik nejspíš již nenatočil. Velmi mě překvapili áčkové herecké výkony. "Humus zahoď ten rektum.". ()

Retimo

Jako bylo tam několik zábavných scén.....pár skvělých nápadů(fotky kuřat jako věznů z Guantamu),ale že bych to musel vidět znova to asi ne))))Nejspíš je to,ale tím,že to bylo moje první seznámení s Troma production.....každopádně stokrát lepši tohle než 80 procent "normálních" "komedií". ()