Cintoríny a pohrebiská sú posvätné a nedotknuteľné miesta. Práve na pôde, kde kedysi stávalo indiánske pohrebisko sa reťazec fast-foodov rozhodne vybudovať nový stánok na ukojenie, hneď po sexe najzákladnejšieho pudu typického američana: hladu po kuracích krídelkách a stehienkach. Lenže dovtedy sa chodí s krígľom po pivo, dokiaľ sa nerozbije... a usmrtené a skonzumované sliepky sa vracajú na tento svet aby rozpútali najväčší gore masaker, aký kedy Tromaville zažil. Grill-boyom a hosteskám neostáva nič iné ako poslať pápernatce späť na onen svet, skôr ako všetkým vydzobú oči a genitálie, čím zasýtia hlad po pomste. (Slavomír)

MFZB

Prvý krát som mal možnsť stretnúť sa s komináciou splatteru a muzikálu, a človek by si myslel, že takáto kombinácia je nezlúčiteľná, ale práve naopak, bolo to fakt skvelé, perfektné. Napriek trocha dlhšej stopáži mi pri tomto neskutočne brutálne krvavom filmíku ušiel dosť rýchlo a navyše bol riadne zábavný, niektoré tie scénky/hlášky nemaly chyby. Od TROMA zatiaľ druhý film, ale začínam im prichádzať asi na chuť...parádka, fakt, neskutočný gore masaker... ()

bulawaio

8/10. Troma nářez v té nejčistší podobě a jedna z nejlepších hororových komedií za poslední léta. A že se někomu tenhle kuřecí úlet nelíbí? Tak to se nikdo nemůže divit u filmu, kde se vám zároveň dělá špatně a do toho se nemůžete přestat smát. Koneckonců je opravdu tak správně zvrácený, že se toho může nabažit jen opravdový TROMA fajnšmekři. ()

ZG2013

Film, kde je všechno: vtip, brutalita, nechutnost, politické narážky, sentimentalita, muzikálové a erotické scény. Film absolutně nehledí na žádné hranice a tvůrci se nebojí, že někoho urazí. Prostě skvost. ()

Kontryhelka

Sice trochu ptákovina, která není pro všechny, ale jako oddychovka a pro pobavení si myslím že je super. Já tenhle druh filmů můžu, takže za mně velká spokojenost. Prostě jízda se vším všudy. Černý humor, krev, nahý holky, nasraný zombie drůbež. Prostě řežba. ()

Agent24

Kuřecí zombie útočí a roztrhnou vám prdel a to doslova. Jo jo nemáš si chlapče honit ocas když dva spolu souloží. Čekal jsem hodně,ale dostal jsem nejlepší film Tromy aspon podle mě. ()

josmart

Fekální humor a nekonečná nuda ... i když vlastně v mém případě konečná, neboť jsem to po čtvrthodině vzdal. Mimochodem hlavní hrdina vypadá jako Ted (the architect) Mosby z How I Met Your Mother, akorát tak o 15 let mladší. ()

Hrobař

Pro mě zatím nejlepší TROMA! Masky, hudba, humor (opravdu pár slabších míst jinak výborný), zombies mixlý s kuřatama, politický narážky at atd atd. ... Stávám se skalním fanouškem :-) ()

uprchlice

Společnost Troma trhá divákům žaludky. Režisér Lloyd Kaufman (Atomové gymnázium, Toxický mstitel) se ve svých filmech doslova vyžívá v nechuťárnách a jde mu to opravdu skvěle. Ve filmu "Poultrygeist: Night of the Chicken Dead" to nebylo jiné. Jde o totálně brutální, ujetý a zvrácený film posílený humorem a několika muzikálovými představeními. Kaufmanovi to zkrátka sluší mezi zvratky, krví a slizem vytékající ze zombie kuřat. Vše se točí okolo protestu lidí proti masu v McDonaldu a jídlo je zde hlavní "atrakcí". Brutalita téměř dosahuje na úroveň povedeného splatteru "Braindead", ale rozhodně ne kvalitou. Plusem je také hlavní hrdina, který to ve svém slušivém kostýmku slečny pokladní rozjel na maximum. "Poultrygeist: Night of the Chicken Dead" je drsný, pobaví, ale slabým žaludkům ho rozhodně nedoporučuji ;) ()

sibskyn

Jo je to strašná blbost, ale strašně zábavná. Debilní humor, nahota, gore, kraviny co by jiný filmař prostě neudělal. Lloyd si točí prostě filmy po svém a v jistých chvílích mu prostě fandím. Takže není to pro každého, ale když od toho nebudete očekávat kvalitní, áčkový film, ale spíše ujetou magořinu se spoustu zvrhlého humoru a gore, tak se pobavíte. ()

Mistr119

Tohle není béčkový film, ale tak minimálně F-kový... :D Nicméně je takto udělaný naprosto vědomě a tímpádem fóry krásně fungují. :) Parodie na několik žánrů, na fungování fast foodů, aktivismus, rasismus, náboženskou diskriminaci, prostě vše v jednom. :) Do toho provokativní erotické scény, většinou s písničkami jako zesměšnění muzikálu (který jako žánr bohužel jakousi prostitucí je), jen teda ve středu filmu byla trochu nudná část s trapným scénářem, ale to je tak na důvod neudělení 5*. Jinak je film provokativní, jak jen mám rád. :) ()

Miroslav.Zac

Začátek byl celkem o ničem, ale pak se rozjedou nechutný krvavý/hlenový/mozkový a kdovíjaký ještě jatka, nad kterými nebudete o jídle ani přemýšlet. Muzikálová část mě vůbec neujala, jako experiment by měla patřit do slepé větve hororového žánru. ()

Lilith-ell

Prasárna největší :-) ale když ji srovnám s Toxic Avenger, tak o hvězdu míň. Místy už to fakt nebylo vtipný, přesto pořád pár povedených záseků, na který jsem koukala s otevřenou pusou (viz prvních pár minut filmu!). ()

Mia_Wallace

Je to brutální, úchylný, plný zabijáckých kuřat a krvavé řežby.A je to super! I když nesnáším, když se ve filmu zpívá-pořádná porce orgánů a krve mi to vynahradila :) ()

Phoenixus odpad!

Nič moc pre nič moc. Už dementný názov hovorí sám za seba. ( len pre fanúšikov tohoto žánru-ostatný to nemajú šancu dopozerať ani do 1/3) ()

Kovlad odpad!

Tak príšernú kravinu som už dávno nevidel. Nechutný, úchylný a trápny genitálny a záchodový "humor", proste trápnosť najväčšieho kalibru, samoúčelná nahota, príšerný dej, vtipy ktoré su viac než trápne a prehnený takisto samoúčelný gore, rozmýšľal som za čo by som dal aspon jednu hviezdu ale toto je čistý odpad, ktorý patrí do záchoda odkiaľ vyšiel. ()

ollophski

Odpad a půl za jeden vtip, kterej mě rozesmál ( kuřata na Guantanamu ) za jedno muzikálový číslo a za tu spoustu pěknejch cecků. Takže zaokrouhleno na jedna ()

gfrusvk

Čakal som niečo na spôsob South Parku, s vulgárnym čiernym fekálnym humorom, a síce začiatok by to presne vystihoval, končí to po cca 25 min záchodovou scénou s tlstým chlapíkom, bojovníkom proti anorexii :-D Potom sa ten film už stáva paródiou samého seba, jednotlivé vtipy už boli slabšie, ale aj tak to bolo všetko zmes nechutností a absurdného humoru, a k nemu mám bližšie ako trebárs k nejakej bežnej americkej komediálnej blbovine. A dosť mi vadili tie muzikálové vsuvky, tie songy nemali konca.. ()