Neuvěřitelné příběhy

• USA Amazing Stories
USA, 2020, 4 h 13 min (Minutáž: 47–53 min)

Malarkey

Původní seriál si samo sebou pamatuju. Nějak ale nechápu myšlenku pokračovat s ním i v dnešní době. Na rozdíl třeba od Černého zrcadla mi to tady přišlo neskutečně naivní, bez nápadu, poplatné době. Nejlepší díl určitě první a pátý. Prostředek je těžce nemastnej, neslanej. Nejjhorší je pak druhý díl. ()

jedna_vrana

Tvári sa to ako fantasy príbehy a ak zostanete v tejto povrchnej rovine prijímateľa farebných obrázkov, môže vás táto rozprávka potešiť. Samozrejme, diváci ich porovnávajú s "Black Mirror" a potom narážajú na problém s kvalitou nápadu. Potešil príbeh "Sklep". Príbeh o cestovaní v čase je romantický a sympatický. ()

JohnCZ

Straight outta 80's, včetně té známé znělky. Jako kdyby někdo vzal hrstku příběhů, které ležely scénáristům několik dekád v šuplíku a rozhodl se je zfilmovat. Svou naivitou často působí tak trochu jako relikt minulosti. Některé příběhy jsou lepší (poslední dva), některé horší, ale všechny jsou příjemně nekonfliktní a oddychové. ()

Vabr odpad!

Opravdu hrůza. Staré Neuvěřitelné příběhy jsou strašlivě podprůměrné, ale tohle je ještě horší a to je rok 2020! Intro je humus! Hudba k těm zpomaleným záběrům vůbec nesedí a jednoduše to prostě vůbec k sobě nepasuje. Vůbec se mi nelíbí. K tomu by to mělo mít nějaký spád, a žádný to nemá. Štve mě přehnaná korektnost seriálu (gayové, čerňoši...). První díl je strašně a příšerně ohranej a trapnej. Hlavní postava je podprůměrná tak jako jeho bratr. Strašně dlouhé a nudné. Staré Neuvěřitelné příběhy bývaly taky strašně nudné a dlouhé, ale furt to bylo jen asi 22 minut ne 50 minut! Je trouba, že neví, co způsobilo cestování časem. Ta ženská není vůbec hezká. Nechápu, že byl do ní tak zažranej. Kamera má občas docela divné úhly a moc se mi nelíbí. Konec příběhu je strašně trapnej a kýčovitej. Ani to nepřipomíná Neuvěřitelné příběhy. Druhý díl je ještě horší, ale je to především kvůli logice a příběhu dílu. Běhají mezi autama, a pak se diví, že jí jedno razí. Asi je trochu ťuk ťuk, ne? Postavy nejsou příjemné a díl je opět strašně nudný. Došla mi trpělivost a začal jsem to po 16 minutách přeskakovat. Stejně by to byl jen nezajímavý a předvídatelný průběh tak jako u prvního dílu. Konec je strašný. Tyto nové Neuvěřitelné příběhy mě opravdu naštvaly. Podle mě je mnohem horší vidět blbej seriál než film. VYHODNOCENÍ: KOUKNĚTE SE NA DRUHOU SÉRII NOVÝHO THE TWILIGHT ZONE A PAK NA TOHLE, A UVIDÍTE SAKRA ROZDÍL ()