Cintoríny a pohrebiská sú posvätné a nedotknuteľné miesta. Práve na pôde, kde kedysi stávalo indiánske pohrebisko sa reťazec fast-foodov rozhodne vybudovať nový stánok na ukojenie, hneď po sexe najzákladnejšieho pudu typického američana: hladu po kuracích krídelkách a stehienkach. Lenže dovtedy sa chodí s krígľom po pivo, dokiaľ sa nerozbije... a usmrtené a skonzumované sliepky sa vracajú na tento svet aby rozpútali najväčší gore masaker, aký kedy Tromaville zažil. Grill-boyom a hosteskám neostáva nič iné ako poslať pápernatce späť na onen svet, skôr ako všetkým vydzobú oči a genitálie, čím zasýtia hlad po pomste. (Slavomír)

Vančura

Strašná šílenost, která mohla být dokonalá, ale bohužel zůstala jen někde na půl cesty. Obsazení je dost bída, ty muzikálové scény bych úplně vypustil, místy je to dost nudné nebo pro změnu krajně nechutné, a ne vše mi tam přišlo vtipné. Na druhou stranu - hromada scén tam je zcela geniálních a málem jsem u toho umřel smíchy. Už pro tu neskutečnou srandu bych tomu filmu hodně věcí odpustil, jen tu nudu prostě ně, takže za mě nakonec spíš jen průměrný, či spíše rozporuplný dojem. ()

DJ Obelix

Ne, ne a ne. Ani hranice lidského vkusu mi nezabrání, abych Poultrygeistu dal plné a zasloužené hodnocení. Osobně jsem si myslel, že z pekelných filmových pásek od společnosti TROMA už na mě nic úchylnějšího (ve spojitosti s Tromou = geniálnějšího) než Toxie IV vybafnout nemůže. Ó, jak jsem byl naivní. Prozatím poslední tromárna mi dala vše, co jsem si kdy od sebranky okolo Lloyda Kaufmana mohl přát - a to v maximální možné porci.1. Nejnechutnější splatter všech dob (a to se vší úctou k prvotinám Petera Jacksona či předešlým troma snímkům), kde různobarevné tekutiny (převládající barvy jsou samozřejmě hnědá, červená a zelená) stříkají po všem a po všech. 2. mnoho párů obnažených ženských ňader. 3. Epesní muzikálová čísla se skvělými texty (narozdíl od slashera jsem si tyto scény užíval). A tak bych mohl pokračovat donekonečna. Najdeme zde i mnoho popkulturních narážek a samozřejmě nesmí chybět ani kultovní a po milionté použitý záběr na vzduchem letící a následně vybuchující auto. A bonbónkem na závěr pro české fandy je Arbieho nacionalistický proslov, kde je zmíněna i naše Česká republika (ihned za Kanadou, Francií a před Mongolskem). Takže suma sumárum - nářezovka, které drtivé většině populace pocuchá zažívací trakt, ale pro těch pár "vyvolených" se bude jednat o nezapomenutelný filmový zážitek. COCK-A-DOODLE-DOOM!!! ()

dr.horrible

TROMA... Videl som od nich asi tri filmy a všetky som - aj v dobrej nálade - hodnotil odpadovo. Keď niekto priznáva, že je béčkar, alebo amatér, je mi to hold sympatické. Kaufmanov problém je, že sa v tom vyžíva. Lacný humor, trápne pesničky, nevkusná erotika a fekality, kam len oko dovidí. Teda ja nezvyknem vypínať filmy uprostred, ale keď by som (za necelú polhodinu) všetky tie telesné tekutiny ešte prekusnúť dokázal, pri zhruba piatom detailnom zábere na obéznu, chlpatú, osranú riť v priebehu nejakých päť minút, to už mi vážne došli nervy. TROMA a jej záchodový humor. Nikdy viac. ()

Kudly4

Zvrácená, brutální, nechutná, ultra fekální ... no prostě Troma záležitost, se vším všudy. Nečekaně jsem se i párkrát dobře zasmál (halušková sex scéna na pokladně) a dobré jsou i některé ty muzikálové vsuvky - scéna v posteli, kde jsou všechny holky nahoře bez, byla hodně fajn " ... určitě mi chybí lízání prdelí ..." A ty dvě buchty, vůbec nebyly špatný. Top Gore scéna - useknutá ruka a noha - s touhle hraju fotbal !! Dobrá šílenost, kterou jsem si dost užil a první polovina měla slušný nájezd, na plný počet. (1006. hodnocení) ()

Frajer42

Lloyd Kaufman se tímto filmem pasoval na odborníka přes mužské zadky. Už teď si troufám říct, že tohle nebylo moje poslední setkání s žánrem Troma. Rozhodně mezi předchozími dvěmi větami nehledejte jakoukoliv souvislost. Nerad bych se totiž pasoval do role podobného odborníka. Tento film je zajímavý. Jsem tak přeplněn dojmy, že ani nevím zda mám začít u vtipných muzikálových čísel, která jakoby umožňují divákům odreagování od totálně ujetého zbytku, nebo třeba u takového jemného humoru, který si pohrává s vtipnou záměnou běžných anglických frází a nebo třeba u něčeho úplně jiného. Je tady skutečně o čem psát a na co se dívat. Slovo nahota pro tento žánr rozhodně není žádné tabu. Samozřejmě bobříka ani jeho mužskou verzi zde skutečně neuvidíte, všechno ostatní v míře vrchovaté ovšem ano. Pan režisér si hlavně vychutnává detailní záběry mužského vývodu nezpracovaných zbytků potravy, který je vidět asi tak v každém desátém záběru a censurovaný je pouze jednou. Totální demence zůčastněných postav je samozřejmě samozřejmostí. A je to zde prezentováno znamenitě cestou toho nejpřízemnějšího humoru, který si vůbec dovedu představit. Film je hrozně energetický a všechny postavy si svoje minuty slávy vyloženě užívají. Dá se dokonce předpokládat, že těch hereckých minut v jejich kariéře příliš mnoho nebude. Dost chvály. Teď si troufnu vytáhnout i něco z toho ošklivého soudku horších věcí. Koukání na moje milá kuřátka se velmi brzy stalo koukáním nepříjemným, protože se ani náhodou nejedná o kuřátka, která by s kuřátky měla společného více než zobák. Tím chci říct, že kostýmy jsou hnusné a nepříjemně se na ně kouká. Při pohledu na žánr je jasné, že je tomu tak schválně. Na tom, že se mi nelíbily to však nezmění vůbec nic. Klidně bych snesl více tělních tekutin na stěnách a méně kuřat v místnosti. Bohužel se jedná o film, který je převážně o kuřatech. Bystřejší jedinci tak možná zvládnou usoudit i po přečtení názvu filmu. Možná při hlubším pohledu lze zahlédnout i takovou režisérovu skrytou averzi vůči fast-foodům, protože si s celým jejich fungováním a především personálem dost vyhrál. Svoje hodnocení bych situoval někam kolem takových hodně pěkných 3*. ()

Filmmaniak

Krev, sliz, zvratky, střeva, výkaly, hnus, kozy a zombie kuřata posedlá indiánkými duchy. Jo, je to sice hovadina, ale plná originálních prvků a zábavných gagů. Navíc se jedná o super parodii, a to nejen na fastfoodový průmysl. Kazí to jen ty ubohé zpívané části, ty si mohli tvůrci odpustit. Jinak typická TROMA. ()

iamek

Lloyd Kaufman je zpět ! Po 8 letech Kaufman natočil film u kterého jsem se smíchy málem počůral. Větší tromackou prasárnu nenajdete ! Některé kuřecí scény nemají chybu a nejraději bych si je pouštěl pořád dokola. Lloyd asi nemá moc rád KFC nebo jiné fast foody. Myslím, že natočení takového filmu je krásný boj proti houskovým korporacím. ()

SeBig

Něco na zbůsob Braindead. Teda čekal jsem něco lepšího než Toxickýho Mstitele, ale tohle je teda o hodně slabší, jak říkam, neco jako Braindead. Průběh filmu nuda, jako pár scén hodně vtipných, hlavně ty gore a samý porno, ale to zpívání? To tam být nemuselo si myslím, posledních 20 minut masakr, proto 3+ no ale na Toxieho to nemá, fakt že ne. ()

jonyyy

Standardní tromácká porce koz, posraných prdelí, poblitých lidí a předmětů projíždějících análem. Ale tentokrát jsem se i vyjímečně párkrát zasmál. A ty písničky byly občas melodii i k světu :D a abych nezapoměl, Lloyd Kaufman parádně zpívá. 30% ()

HellFire odpad!

Nehorázná kravina se spoustou nechutných zvuků a retardovaných "herců", která nedává smysl ani při zapnutém mozku. Neberu to ani jako studentský film. Nějakého ... navíc napadlo, že by se v hororu mohlo zpívat! ()

eraserhead666

„Bože, Arbie, přes oblečení šukáš nejlépe na škole!“ Ať napínám paměť jak napínám, tak si snad nevybavím film, který by mě odrovnal hned první pronesenou větou. Tedy pardon. Už si ho vybavím. Odteď to bude tento. Až jsem se ze začátku lekl, že u mě z trůnu sesadí mou dosavadní tromáckou pecku Terror Firmer. Možná kdyby to bylo trošku kratší a vysekaly by se z toho některé nudnejší pasáže, povedlo by se mu to. Ale je to velmi zábavné, komické, nechutné, debilní, brutální a politicky nekorektní, přesně tak jak Troma umí být. ()

SOLOM.

Společnost Troma a většina jejich filmů je určena převážně (nebo hlavně) pro ty diváky, kteří mají rádi fekální humor plný sraček, morbidních situací, bizarních postav a hlavně ujetého gore. Což je přesně můj případ a i proto mám kousky od TROMY tak rád. Lloyd Kaufman je pro mě opravdu frajer, který i z hovna (v tomto případě pořádného gejzíru fekálií) dokáže udělat nezapomenutelný zážitek. Lámat si hlavu nad kvalitou scénáře – potažmo celého obsahu tohoto filmu je zbytečná ztráta času, protože tohle prostě jen tak někdo nenatočí a hlavně Kaufman rozhodně netočí své filmy pro peníze, ale pro uspokojení svých bizarních choutek. Černá komedie, hororový muzikál, splatter – opravdu vzorový příklad (směsice) ujeté podívané zaútočí na bránici každého fandy této zvrácené show, která nemá absolutně žádné zábrany a především jejím úkolem bylo udělat si legraci z fastfoodů, které jak jistě všichni víme, jsou z hygienou i kvalitou svých produktů dost často opravdu na štíru. Vyserme se ale na morální hledisko, protože já si tenhle film užíval hlavně díky všem těm sračkám, které na nás doslova stříkají ze všech stran, pěkně ujetým postávám, jejich úchylkám a především již několikrát zmíněné bizarnosti tohoto filmu jako celku. Samozřejmě nesmí chybět ani nahota, která je zde navíc dobře propojená právě s muzikálovou vložkou. Kaufman umí skutečně slušně zpívat – to jsem až doteď netušil. Nasraná kuřata sice vypadají dost pochybně, ale svůj morbidní účel splnili. No a gore? Zařadit ho do nějaké kategorie prostě nejde – tohle je prostě TROMA a ta má svou vlastní stupnici kvality. Pokud bych tohle měl hodnotit jako neposkvrněný divák, který od nich nikdy nic neviděl, asi bych tomu vlepil ODPAD a označil to za nehoráznou sračku, ale jelikož já tuhle zvrhlou podívanou miluju, nemůžu prostě jinak než tomu pořádně „osolit“ procentuální ohodnocení. 70% ()

Morholt

Musel jsem si hodit korunou, jestli tomu dam maximum, nebo odpad. Úchylárna, která si v lecčem nezadá s rannym Jacksonem. Ačkoliv do něj Tromákům samozřejmě něco chybí. Procenta k tomu ani psát nebudu. ()

Mulosz odpad!

Prvni polovina se jevila velmi genialne, ale v druhe pulce uz bylo vse na jedno brdo. Ke konci me ten film uz dokonce zacal srat. Vice nez na to, jak vse dopadne, jsem s napetim ocekaval, zda se pri projekci tohoto dila na Festivalu otrleho divaka v publiku nestrhne bitka, presneji receno, zda nektery z impulzivnejsich divaku neda do drzky dvema curackum, kteri po celou dobu projekce hlasite hulakali, kviceli, bodre placali rukama a snazili se byt "vtipnejsi" nez film. Ani toho jsem se nedockal, ale skoda, chvilemi to vypadalo slibne:-) ()

corpsy

Troma to opäť dokázala. A to pobaviť ma a naservírovať nemorálny humor a extrémne gore. Myslím, že táto spoločnosť nebude nikdy zabudnutá, pretože takýto mix žánrov a námetov nerobil a robiť už ani nikto nebude. ()

ConanVJ

Tak tohle je nehorázná kokotina, ale celý film jsem se tomu tlemil jak blázen. Film je hodně levnej, efekty jsou fakt k smíchu, ale má to luxusní hlášky a spoustu vtipných scén. Filmek je i místy hodně nechutnej a každej ho nemusí pobrat. Já se u toho královsky bavil i když mě nebavili místa, kdy se zpívalo. Dlouho jsem neviděl větší úchyláznu. Z mě 90% :) ()

Astaroth12

Začiatok na cintoríne bol parádne schopný aj z gore omáčkou.Ja som sa bavil a vy nie?Može byť,že nie takýto fekálny humor veľa ľudí neocení aj ja som taký ale tu bol docela svieži a má v sebe najmenej trápnosti ako som u Tromi zvyknutý.Trápnosť tento krát prehrala 6:3 nad dobrým vtipom hurá!!!!!!Film disponuje parádnymi zábavnými dialógmi a to by som ani nečakal.Aj gore efekty boli niektoré veľmi vydarené.Bolo tu aj viacero vynikajúcich nápadov a to som strašne prekvapený. Príbeh je totálne jeblí a v tom je úžasný. ()

LV.Helter

Toto ste ešte v živote nevideli!! Film zaliatý hovnami, slizom a krvou. Tromaville poprvé. Splatter na vysokej urovni, ktorý svojim slizkým spôsobom a hektolitrami krvou prekonáva Braindead. Pri niektorých scenách som nemohol pochopiť, jak niekto môže takú sračku natočiť a poslať ju do sveta, ale potom sa objavil Lloyd Kaufman a hneď mi bolo jasne... Kontroverzné veľmi, čierný humor fakt skvelý, niekedy až prehnané. Takže taká definicia TROMY, ide sa ďalej. ()