První český slasher. Vypadá to, že ve městě začal řádit seriový vrah. Pod maskou může být kdokoliv - kdo bude další na řadě? (oficiálny text distribútora)

mira007

Jako když si doma uděláte domácí video s přáteli, které pak předabujete, že to vypadá jako film z Albánie a uděláte nějaké nervydrásající scény a k tomu dva kečupy heinz, tady navíc se mihnou známé herecké tváře - Brabec, Morávková. Opravdu šílenost, ale co naplat, furt mi to přijde ryzí filmařina víc než kameňáky, babovředy a spol. Budu toto dílko brát s nadhledem a dám tři hvězdy za odvahu nebo nesoudnost? ()

raduna01 odpad!

Pro filmy tohohle typu bych doporučil ještě nějakou speciální kategorii. Něco jako dvojitý odpad. Nic jiného si nezaslouží. ()

Gastovski

Trapná česká hovadina, která zřejmě čerpala námět z Vřískotu. Blbost a ubohost v každé minutě. Nicméně odpad nemohu dát, protože je to amatérský film, který zrežíroval, sestříhal a natočil nějaký Kučera a proto za snahu dávám slabou 1*. ()

mala_kea

Tento blivajz se ani z daleka nemůže řadit mezi filmy. A z důvodu "perfektnosti" by ho i měli zakázat distribuovat. Co kdyby se náhodou někdo sériového vraha chytnul a pokračoval v jeho díle ?...Ostudy už bylo víc, než dost a dostat další náhul dementičnosti bychom už asi neustáli a kolena by se nám podlomily. Hvězdu dávám pouze za "finále", na které už dlouho čekám. Zlo porazilo dobro a to já prostě nemůžu nechat bez povšimnutí. ()

Junys odpad!

Bože, za co mě trestáš ? .... Ty dialogy co oni vypouští to je strašný a k tomu ještě ty zvuky co jsou jak z counter-striku.. Už od začátku mě to tak nehorázně sralo až to není možný... Po půl hodince vypnuto, nedal jsem to.. ()

domirovec odpad!

Popravdě ani nevím co jsem čekal, když jsem si tuhle nehoráznost pustil, ale dobře. Jde fakt vidět, že Čepel smrti je taková česká, extrémně levně do kupy splácaná verze Vřískota, která mě dokonce začala tak asi už ve čtvrtině stopáže tak nehorázně lézt na nervy, že jsem už uvažoval, že to vypnu. No a když jsem právě nemlátil hlavou o zeď, tak jsem se i přes ten fakt, že je to prý horor, pořád smál. Takže jo, bál jsem se. Samotný vrah byl však to úplně poslední, co by mi nahnalo husí kůži. ()

Mara97 odpad!

Co to mělo znamenat? Jak se mohli někteří slavní herci snížit k takovému filmu? Herecké výkony ostatních byly děsné, tvůrci se netrefovali s dabingem, pořád stejný zvuk čepele... A na začátku filmu, kdy už zůstala jenom jedna, místo toho, aby utekla, tak jenom čekala na vraha. Hrůza! ()

helraiser

Českej horor v tomto případě slasher kterej nedopad vůbec špatně. Jasně že tu nenajdete žádné oslňující herecké výkony ani speciální efekty, ale jako slasher to funguje i když místy to dost připomíná parodii. Já se docela bavil a navíc tu je opravdu velký počet zabití na naše poměry. Podle mě se jedná o jasnej průměr. ()

dainio odpad!

Zaručeně, jeden z nejtrapnějších horových výplodů, které byly kdy natočeny. Stopáž filmu je sice krátká ale i přesto se zdá býti "neskutečně" dlouhou. Otřesná kamera, otřesní herci, otřesné dialogy, otřesné všechno...jasně, aby nějak film vypadal, tak se tvůrcům podařilo oslovit tři herecké osobnosti (Mejzlík, Morávková, Brabec), ale ani tyhle osobnosti tomuto "sračkoidu" nepomůžou. Navíc, když se Morávková a Brabec mihnou, jen tak na minutu. Jinak musím napsat, že viděli jste snad nějaký dobrý "slasher", když ve filmu vystupuje i Jana Bobošíková a Štěpán Turek (Stávka dýdžejů) ? To bylo opravdu moc...je to prostě čistá sračka. Jediné, co se dá nějak vyzdvihnout je závěrečné finále, kde zlo zvítězí nad dobrem, ale to je tak všechno. Rozhodl jsem se prostě dát odpad! a nehodlám to měnit. ()

Al44...

Naprosto amatérská a nepovedená snaha o kopii Vřískotu. Co stojí za zmínku je to, že místo hororu či thrilleru se film spíše nechtěně jeví jako čistá parodie. Přispívají k tomu nekvalitní herecké výkony, nesmyslné dialogy a chování hlavních postav. To už nezachrání ani Štěpán Turek... ()

B.e.n.Q odpad!

Myslím, že by to pan Kučera měl zabalit a režírování se nevěnovat už nikdy. Protože větší sra*ku jsem snad ještě neviděl. Nevím, na co si ten film hraje. Asi na nějakej tvrdej americkej horor. A navíc otřesná kamera. Odpad, odpad, odpad... ()

Ajvngou

Stačil mi trailer... a je mi jasný, že komentáře co tomuhle dali hvězdičku a víc jsou kamarádi ze štábu aneb TRON: "prirodzené výkony mladistvých" lol.... ()

Louie odpad!

Ha, ha, ha, nejdřív jsem se chystal na to, jak si tu užiju okomentováním všech hovadin ve filmu, ale nestojí to za to... ()

alonsanfan odpad!

Poctivý odpádek! Nazývat tento videoklip natažený do nekonečna filmem by bylo přímo urážkou film, slova film a toho, co pro mne vyjadřuje. V tomto případě se jedná o čístou amatérštinu ve všech ohledech. Všechno, co si jen dokážete na filmu představit je tu špatně od scénáře, kamery, herců či zvuku, no prostě všechny složky původního filmového umění, jsou zde zprzněny až na kost. Bohužel to není ani tak špatné, aby to bylo vtipné. Účast některých profi herců fakt nechápu - ale jak už se od dob starého Říma říká - pecunia non olet, peníze nesmrdí, že? ()

RypavaDvojka odpad!

Kluci Kučerovic měli rádi Slashery a tak se rozhodli natočit si vlastní. Krucinál, to byla amateřina… "Vrah NEGRAMOT" jak jsem si ho dovolil nazvat bodá lidi trochu lépe než v Posledním výkřiku (Taky počin od kluků Kučerových, taky pěkná sračka) ale pořád to působí amatérsky a není to ono. Jediný DVD co mělo tenhle film nosit je jich soukromý co si přepálili a chlubili se kamarádům. Pár známých jmen si tu jen kazí reputaci. 0% ()

Psycho.R odpad!

Nejbolestivější je to dokoukat, sice je to o 0,5% lepší, než Posledni výkřik, ale to nic neznamená. Ps. Zvukové efekty např. úderů pěstí jsou vytažené z nějaké databáze zvuků a jsou tak přehnané, jako by slo o grotesku s Tomem a Jerrym. ()