Kanibali

• Česko Kanibalové (viac)

Příběh, který vám bude vyprávět tento film, se skutečně stal. Do pralesů Jižní Ameriky odjíždí čtyřčlenná skupina mladých reportérů, aby natočili unikátní záběry s domorodci, kteří se ještě nesetkali s bílým člověkem. Podaří se jim nalézt kmen údajných lidojedů, kteří však o bílé návštěvníky nejeví přílišný zájem. Mladí reportéři se je proto pokusí vyrušit z jejich poklidného života. Tento film je nevhodný pro osoby mladší 18 let, protože obsahuje autentické záběry kanibalských orgií, které se tehdy opravdu odehrály. (Vapet Production)

Freedie

Nejbezpečnější část celého filmu je uvodní dvouminutovka z helikoptéry,která nám ukazuje jak obrovská ( a nebezpečná ) Amazonka je..nebo byla? Poté příjde opravdu zelené peklo,kde nám Deodato ukazuje co přesně znamená tabu,chaos a peklo v jeho taliánském podání...dobrou chuť.. ()

Baroque

takú pičovinu môžu mať za vinu ľan taliani. už prestali hrať aj futbal, ako sa patrí. keď nevedia, kam z konope, tak sa vybúria na úplných zhovadilostiach. dnes by to určite neprešlo. nielen preto, že je to totálny shit, ale hlavne kvôli zvieratám, zneužitým na šírenie tohto "umenia." radšej si tých 92 minút pozrite nejaké podradné porno. alebo film s cynthiou rothrock, či ako sa tá "legenda" volá... rovnako, ba ešte lepšie, zavraždený čas, ako tento. skrátka, taliani buď natočia megakvalitku, alebo úplnú pičovinu. a tento kúsok určite nepatrí do prvej kategórie. ()

Mukade

si pamätám že som toto už videl, v dobe keď už som dávno rozdával hodnotenia tu na csfd. Neviem prečo som to neohodnotil, ale už teraz nemôžem, nepamätám... lol . Sry, za stratený čas čítaním tohto komentu :)) ()

pencho

Zajímavé. Rozhodně jeden z ‘nejhnusnějších’ filmů, které jsem viděl. Kromě naprosto nevhodného a vyloženě tupého použití slova holocaust nemůžu řici, že se mi nelíbil, stejně tak, ale rozhodně nemůžu říci opak. Konec filmu by zřejmě vyvolat jakésy zadostiučinění, mně bylo spíše víc špatně. Celkově, až na nijak úžasné herecké výkony, relativně dobrý film s neotřelou tématikou, který snižuje celková perverze, vložená ‘erotika’ a možné zameričtění domorodých kmenů. Film by to nebyl hrozný, kdyby v něm nebylo takové množství detailních záběrů zabíjení pravých zvířat, které filmu nedodávají tolik autenticity, aby to vůbec dosáhlo prahu snahy o její ospravednitelnění. Z tohoto filmu jsem hodně zmatený a snad ani na něj nemohu mít názor, ale snažil jsem to, co mi běhá hlavou nějak zformulovat. Abych to ukončil, pokud tento film chcete až s perverzní nutností vidět, tak se podívejte, jinak asi snad ani nemusíte. ()

Sk8autik odpad!

Je moc dobře, že kanibalové byli vyhubeni a je moc dobře jak se Španělští kolonisté věnovali nápravě Jihoamerického obyvatelstva. Společnost pokročila a není připravena na tak reálně brutální snímek. Pokud je to myšleno jako dokument o kanibalech ok, ale pokud je to natočeno jako film pro pobavení publika a někoho to možná i vzrušuje tak bude asi něco špatně v naší společnosti. Každopádně pokud se to někomu líbí a pustil by si tento nebo reálny snuff ještě jednou, mám řešení. Pistole, provaz. Nenadělejte po sobě moc velký bordel někdo to musí uklidit. P.S.: nepoužívejte prostředky hromadné dopravy (většina lidí musí do práce a přijedou pozdě). Na léčbu nechoďte nemá to smysl. Ještě jedna věc na závěr: nevím proč bych se měl v dnešní době dívat na takovou nechutnost. Na světě je moc hezky na to abych ztratil 2 hodiny ze svého super života, film jsem přestal sledovat asi po 20 minutách. ()

Jansuper

Opět těžko říct zda je to víc na 2 nebo 3 hvězdičky,  první polovina filmu byla docela dobrá,  řekl sem si že nechapu proč ten film je tak kontroverzní odsuzovanej a byl dost zakázovan a dokonce sem to viděl i na 4 hvězdy v jednu chvíli ,  ale od druhé poloviny to trochu přestávalo mít hlavu a patu,  oni byly druzí cestovatele hledat ty první cestovatele v džungli zastřelí pár divochu pak se s nimi usmíří najdou foťák cestovatelů zmizelych u ostatků a pak přijedou domu a tam to shlédnou,  pokud to chápu správně,  a pak sem se přestal divit tomu proč tento film je jeden z nejkontrovereznějších všech dob,  to Gore zprva nevypadalo tak drsně ale nakonec tam byly opravdu hnusné sadistické scény a to nemluvím o scéně s želvou to byla tak hnusná scéna když ta želva byla pravá a to byla vlastně jediná scéna co mi vadila jinak v pohodě ale když si vemu co to muselo být pro lidi v roce 1980 jako fakt hrozný to muselo pro lidi tehdy být,  na rok natočení je to teda fakt dobře natočené,  found footage sem si tolik neužíval kvůli blbé kameře, ty cestovatele na začátku byly fajn a překvapovali mě ty lokace a ten děj bylo to fakt celkem dobrý,  ti od poloviny filmu z té filmové pásky na foud footage byly fakt tak otravný nesimpatický a otřesný a nemohl sem se dočkat až ty bastardy ti kanibalové brutálně zabijou a sežerou a jako druhá polovina horší na koukání,  ale jako jinak nelituji kouknutí na film,  docela dobrej film a jako na tu dobu fakt pěkně natočené.  Ta hudba samotná jako tak špatná není ale k tomu filmu se fakt vůbec nehodí a občas byla ta hudba nepříjemná k tomu filmu. Jinak můžete někde číst či slyšet že to bylo podle skutečnosti což ale není pravda,  tak jako u spousty dalších hororu o kterých se říká že sou podle skutečnosti,  není jediný důkaz toho že se něco podobného někdy stalo,  nejodpornější bylo ale rozhodně zabíjení zvířat,  ale aspoň byl natočen  krvak co fakt vypadá pěkně realisticky ()

Destoroyah

FILMOVÁ VÝZVA / Najznepokojivejšie Filmy Všetkých Čias: Jeden z najkontroverznejších filmov v histórii sa za mňa dal v pohode zvládnuť. Vôbec to nie je také ako tomu ostatný hovoria že jeden z "najbrutálnejších". Ani jedenkrát som si pri pozeraní tohto filmu nepovedal že je to nejako brutálne alebo divné a krvavé. Je síce pravda že ten koniec a pár scénok boli nechutné ale nie zas tak že by sa mi pri nich zdvihol žalúdok. Je smutné že kvôli tomuto filmu zomrelo sedem živých zvierat ale čo už, film je dobrý a podarený takže to moje hodnotenie nijako neovplyvní. Ako horor slušné a ako znepokojivý film slabé. HODNOTENIE: 7/10 ()

Thalin odpad!

Film, kde jeden hnus střídá druhý a to je vlastně všechno. Nevím, jako co se to snažilo tvářit, ale nepovedlo se to v žádné rovině. Chybí tomu děj, nějaké herecké výkony, dobrá kamera. Prostě nic. Asi mělo jít o nějakou snahu šokovat, ale moc se nepovedlo. Neuvěřitelně jsem se nudila, občas se zhnuseně zašklebila a to bylo tak všechno. Obyčejný odpad, co měl nejspíš vyvolat kontroverzi, ale je to tak blbě natočený, že to jen a pouze špatná snaha o film a nic víc. Ve své době do strhlo mediální senzaci a vyvolalo dost odporu a zákazů, ale dnes si na to asi nikdo ani nevzpomene a jen protočí oči nad touhle snahou o co největší škálu hnusu. ()

Kaleidoskop

Upřímě řečeno, vůbec nevím jestli je to jeden z nejlepších hororů, anebo odpad. Ten film je v mnoha ohledech brakovou záležitostí, vypadá, jakoby autor vůbec neměl s filmováním žádné zkušenosti a místy by si to zasloužilo výrazně prostříhat, aby to chytlo ostřejší grif a napínavější atmosféru. Další čemu nerozumím, je označování tohoto díla jako horor. Ono to ve výsledku není až tak děsivé, jako spíš odporné a nechutné, zejména ve scénách kdy je něco vražděno (většinou jde o zvířata), což podle mě odporuje konvencím žánru horor. V mnoha záběrech prostě spatřuji takovou tu prvoplánovou snahu šokovat explicitou, kvůli které bych to poslal do podprůměru. Ovšem v poslední půlhodince to najednou začne připomínat jakousi esej o vztahu moderní společnosti k původním (nebo primitivním) obyvatelům odlehlejších částí. Díky této pasáži, která by se dala nazvat jakousi kritikou naší společnosti ovšem přestanete sympatizovat s hlavními postavami a získate pocit, že indiáni byli vlastně v právu. Naštěstí vám film nedá jasnou odpověď kdo se zachoval dobře a kdo ne, čímž se u mě vyškrábal alespoň na průměrné tři hvězdy. ()

rain_dog

Hodnotiť C.H. sa neodvažujem. Na jednej strane neospravedlniteľné zabíjanie zvierat, na druhej strane sa jedná o príliš intenzívnu záležitosť aby som ju odbil hodnotením odpad. Deodatove "posolstvo" (kto sú skutoční kanibali?) je divákovi naservírované veľmi ťažkopádne. To však filmu neuberá na aktuálnosti, najmä v ére TV reality show a popráv rukojemníkov vo večerných správach. ()

marsz

bez te muziky by to bylo opravdu marne porcovani - jinak exluzivni zazitek, co jinde neuvidite a asi uz nikdo za tolik penez nenatoci ()

klaus

No trochu mi to připomínalo záhadu "Blérvič" ale tohle nemělo cenzuru což je podle mě dobře. I když to jak mam klátili tu ženu v bahně a pak ji našli napíchlou na kůl skrz na skrz to byl mazec hodně velkej ()

Boris18

Tak tento film lze nazvat snad jen jediným slovem a to "BRUTALITA". Film byl opravdu skvělý a dokazuje co mezi náma v této době žije. Nevím proč ale filmu musím dát 5 hvězdiček, protože se mi opravdu líbil!!!! ()

caliber22

Ked budete pozerat tento film budte si isty ze nazov odpoveda obsahu v plnej miere...aj ked samozrejme efekty su spred 30 rokov...reziser chcel podla mna tymto poukazat na zvrhlost celej spolocnosti takzvane: nikto o tom nehovri nahlas ale kazdy to chce vidiet alebo je aspon zvedavy aj napriek tomu ze vie co film obsahuje... ()

Pattrick

Pro mne osobně, je tento film, nudnou a hloupou ukázkou života domorodých kanibalů. Děsná hudba, šokující záběry jsou šokující (jsem divák, který to má rád), ale tady mne to nebavilo ba naopak pomalu a jistě mi to celej film zhnusovalo. Jednu hvězdu za pár dobrých krvelačných scének .. ()

lumi1

Tento film skutočne neviem ohodnotiť, pretože som z neho videla asi tak prvých 20 minút a naozaj mi to stačilo. Fuj, no nechutné. ()

Aaron_Hill

Upříme nerozomím tomu, jak někdo může tomuto snímku dát nadprůmerné hodnocení. Jediné za co si zaslouží alespoň hvězdu je rozhodně novátorský přístup, který ovšem usmrtil několik skutečných zvířat, zvedl žaludky miliónů lidí. Hlavní postavy ať chci nebo ne, nemohu brát jako lidi, protože jejich chování je velmi, ale velmi nelidské. Ne že bych byl rozhořčen jejich chováním, spíš jsem rozhořčen nad stupiditou scénáře, protože tohle opravdu nežeru. Když se přenesete přes tento velký nedostatek stejně po 15. minutách sledování hlavních "hrdinů" jim nepřejete nic jiného než smrt, takže kategorie hororového žánru je celkem dost nepatřičná. Co se týče zmiňoaných drastických scén byl jsem opět "zklamán". Na tehdejší dobu to určitě muselo vypadat zajímavě, ale dnes jsme zvyklí na drastictejsi scény. Když tak nad snímkem uvažuji mám sto chutí mu vzít i tu jedinou pozitivní hvězdu, tak to zkrátím. Velké očekávání jde ruku v ruce s velkým zklamáním. ()

Kerwin odpad!

Nechutnost je základem filmu. Jediným a špatným základem. Špatné herecké výkony, zvrhlosti. Nemluvě o zabíjení zvířat pro film. ()

Zemřel režisér Ruggero Deodato

Zemřel režisér Ruggero Deodato

29.12.2022

V jednom z posledních dnů roku přichází smutné zprávy pro fanoušky evropské žánrové kinematografie, ve věku třiaosmdesáti let totiž v Římě zemřel kultovní italský režisér a scenárista Ruggero Deodato… (viac)