Sejmi ho a běž

• Taliansko Inferno in diretta (viac)
všetky plagáty

Dobrodružný příběh nás zavede do džungle, kam přijíždí mladá reportérka, která se zde pouští do hledání muže, a přitom netuší, že zde číhá obrovské nebezpečí v podobě bandy brutálních zabijáků. (Chupacabre)

Shit

Slušný řeznický béčko, kde sice začátek je trochu o ničem a nudnej, ale je to jen příprava na to, aby tam zrůda Michael Berryman mohl pak nasekat a vyvraždit vše co se v džungli objeví za podpory správných laciných 80tkových triků, strašných hereckých výkonů a stupidního příběhu, ale stejně sem se druhou půlku bavil ()

Tsunami_X

Spojnice mezi Kanibaly a Miami Vice ve které najdete hrdinu s myšákem na triku, americký televizní štáb vysílající ve španělštině, umělé děcko a renegáty jako víno („fuck her to she scream!“). Má to rukopis lidožroutských filmů (až fetišistické záběry zvířat – pohlednice z džungle – vyhřezlá střeva – zápletka ve velkoměstě – syntetizátory), fasa cool Michaela Berrymana a filozofický závěr jak z Apokalypsy. A kdo si počká, ten se dočká smrtícího výpadu hasícím přístrojem. ()

pornogrind

Film s jednoduchým příběhem, kterej ale vše nahrazuje krvavýma scénama. Gore je tady excelentní. Stará poctivá práce. Tohle gore se neztratí ani v dnešní době ba naopak ještě plno novejch fláků předčí. A jedna výživná scéna ( zhruba 51 minuta ) fakt stojí za to. Potěší obsazení veterána hororu Michaela Berrymana. Krvavý jatka v překrásné přírodě. Co víc si přát ? Asi míň zbytečných keců a hluchých míst. Za gore by si film těch 5 hvězd zasloužil, ale nudná vata okolo snižuje hodnocení na silnější 3 hvězdy. Každopádně doporučuju. Tohle se musí vidět. Samozdřejmě v UNCUT verzi. ()

Kudly4

Po Cannibal Holocaust, hodně slabý odvárek. Čekal jsem, že Deodato tu opět předvedl šílené Gore, ale je to takové nemastné, neslané, skoro žádná zapamatovatelná scéna. Vadil mi i ten příšerný zvuk, který vždy hrál, když došlo na nějaký masakr. Potěší sympatické obsazení (koukatelné herečky), skvělá dobová atmosféra, nahota, jediná dobrá Gore scéna - roztržení těla vejpůl a to je asi tak všechno, čekal jsem rozhodně víc. Slabší trojka. ()

JAn

Deodatův třetí výlet do jihoamerických džunglí se tentokrát obejde bez kanibalských orgií, nicméně opět se dočkáme krvechtivých domorodců pod vedením Michaela Berrymana, naivních dokumentaristů, nahoty, nasekaných hlav a jiných údů, vyhřezlých vnitřností, akce a nějakého toho závěrečného filozofování. Co víc si přát? Béčko šité na míru. ()

• Natáčení probíhalo ve Venezuele. (Rugero)