Po fuške v Londýne sú nájomní zabijaci Ray (Colin Farrell) a Ken (Brendan Gleeson) poverení svojím drsným šéfom Harrym (Ralph Fiennes), aby sa ukryli v Bruggách. Zatiaľ čo Ken si užíva pokojné prostredie a pamiatky malebného belgického mesta, uvravený a akčný Ray sa nudí a zatúži po dobrodružstve. Túla sa s turistami, dvorí miestnej kráske Chloe (Cléménce Poésy), mláti jej bývalého priateľa, skinheada Eirika (Jérémie Rénier), a zabáva sa s americkým trpaslíkom, ktorý tu nakrúca surrealistický film. Dovolenka sa však skomplikuje, keď Ray zistí, že šéf Harry ho prikázal zabiť a túto prácičku má vykonať Ken. Lenže Harry vôbec nerátal s tým, že Ray s Kenom sa na výlete tak veľmi spriatelia. A tak bossa čaká ťažká úloha - všetko si bude musieť zariadiť sám! (TV JOJ)

Millanium

Výtečná černá komedie s výtečnými hereckými výkony. Obzvláště mi dostal Ralph Fiennes, pro nějž byla role trochu atypická (ale výborná). Mínus filmu je trochu nudnější první polovina. 75% ()

Timak

Co ten konec? Ježiš to bylo hodně špatný. Nebýt konce, dám ještě o * víc. Jinak to bylo celkem povedený. V zásadě se to točilo o zásadách =) Ale jak říkám, ten konec to tak nějak zazdil. Aspoň u mě. Mám na mysli to provedení - ne ten nápad. Nechci to tu moc rozebírat, abych tady ne spoileroval. Ale prostě je to tak za 3,5 * ()

greghouse

netradiční gangsterka plná super hlášek parádním příběhem...je to taková cesta do hlubin zabijákovi duše :-). jediné co mi trochu vadilo byla kamera zabírající tak divně vždycky 3/4 obličeje, ale i tak super podívaná. ()

Tomatáš

Po dlouhé době, snad od chvíle, co jsem viděl Pulp Fiction, musím říct, že jsem byl opravdu mile zaskočený. Ani nevím, zda se mám smát či mám brečet, ale tenhle film prostě stojí za to!!! ()

Brain-D

Po prvním shlédnutí to byl opravdu silný zážitek a dávám silné 4*. To díky slabé první polovině, která byla nudná. V první půli bylo jen seznámení s Bruggy a černý humor. V druhé napínavá akce a špičkový zabiják Ralph Fiennes. Celé to mělo krásnou vánoční atmosféru Belgie a ke konci se k napětí přidala pěkná dramatická hudba. ()

dANo

Neviem prečo, ale čakal som teda niečo úplne iné... Ale vôbec som nebol sklamaný, lebo som sa fakt dobre bavil. Očakával som thriller a toto bola čistá komédia s prvkami thrilleru. Dvaja hlavní hrdinovia sú ozaj podarená dvojica, ktorú by som ani náhodou neoznačil za zabijakov, ktorí sa prišli do Brúg schovať pred niečím, čo ani sami nevedia identifikovať... Tempo filmu graduje, keď do príbehu vstupuje postava Harryho a záver je kvalitným vyvrcholením, ktoré veľmi dobre zapojí všetky dôležité postavy, ktoré sa vo filme objavia. ()

sskrblik

Bez debat skvěle natočený film s hutnou atmosférou. Leckdy velmi zábavné dialogy a překvapující herecké podání.Jen mě nejde na rozum ta celá řada nelogických částí?! U filmu takového formátu to jednoduše nečekám. Nadsázka nepomůže... * * * je maximum, co jsem schopen akceptovat. ()

jujec

První 10 minut jsem se obstojně nudil, ale pak se rozjela velmi slušná zábava. Zejména "suchost" dialogů dělá z filmu s celkem nezajímavou zápletkou velmi slušnou podívanou. ()

Compadre

V Brugách je hodně pěkně, to bylo snad to první, co mě napadlo, když jsem dokoukal tuhle netradiční nadmíru sympatickou komedii. Poněkud neotřelá gangsterka na kterou hned tak nezapomenete, originální a vskutku milá podívaná, Chci do Brug! :) ()

Yoda sama

Dekadentní vrahovia vs. rasistickí trpaslíci, buzerantskí skinheadi, Kanaďania, Voldemord ale hlavne tie pekelné, focking Bruges! Love it. ()

hroubek

I druhá návštěva V Bruggách mě udělala velkou radost.Sice ne, tak velkou jako byla ta první, přesto jsem se příjemně bavil.Znovu jsem se podíval do krásného gotického města.A celou dobu mě provázeli dva průvodci s irským přízvukem.Jeden byl mohutnější a měl tvář Brendana Gleesona a ten byl z Brugg úplně nadšený a užíval si každou chvilku.Ten druhý s tváří Colina Farrella byl trochu protivnější, asi kvůli jisté události, která se mu stala doma, tak furt nadával a choval jse jako malej.Situaci moc nezlepšil jejich šef jenž měl tvář Ralph Fiennese, který často použival jedno neslušné slovo a byl hodně nevrlí.Asi protože, se chtěl kouknout na věž, ale nepustili ho tam jelikož nějaký tlustý Američan dostal na točitých schodech infarkt.Proto se asi rozhodl si trochu zastřílet.Což z příjemného výletu V Bruggách udělalo docela nebezpečnou záležitost.A nakonci výletu jsem zjistil, že to všechno bylo jedno velké představení od Martina McDonagha, které jsem si užil i na podruhé, i když první výlet byl lepší.Pokud jste někdy uvažovali o výletu do Brugg, tak si nejdřívě puste představení V Bruggách, abyste věděli, že pro někoho má peklo mnoho tváří. ()

VanTom

Zprvu bezcílné, nakonec však osudové vyhlídkové bloumání po Bruggách a duších (svědomí) dvou gangsterů, nedobrovolně uklizených po zpackané akci. Nekorektní černý humor v okamžiku přechází k vážným tónům, všechny ty přiměřeně absurdní, skvěle napsané a perfektně vypointované scénky pak dokonale pojí výborní herci (korunovaní maniakálním Ralphem Fiennesem) a melancholicky poklidná, přesto výrazná hudba Cartera Burwella. ()

Unnamed

“My room faces out the canal, right? I'm going to go back to me room, jump into the canal, see if I can swim to the other side and escape. If you go outside around the corner, you can shoot at me from there and try to get me. That way we'll leave this lady and her baby out of the whole entire thing. - You completely promise to jump into the canal? I don't want to run out there, come back in ten minutes, and find you fucking hiding in a cupboard.” Ponurá a přitom neuvěřitelně vtipná dramedie, jen ne každému onen netradiční humor sedne a někoho může ponurá atmosféra Brugg a pomalejší tempo nudit - takže to určitě není film pro každého. Pro ty šťastnější však In Bruges skrývá spoustu fantastických momentů s triem Colin Farrell, Brendan Gleeson a Ralph Fiennes, koksem, prostitutkami, dealery, trpaslíky a tlustými americkými turisty. 5* ()

VasaX

"Brugy" jsem odkládal dlouho, a byla to škoda. Protože ne tolik otravného Firtha, skvělého Gleesona a fascinujícího Fiennese v koktejlu belgických Brugg je škoda odkládat. Černohumorné, zábavně, napínavé, byť místy poněkud prvoplánové, a některé scenáristické zkratky moc okaté. Tak či tak, velmi chutné, velmi příjemné. Příběhem se nejedná o žádné veledílo, chuť tomu dodávají hlavně jednotlivé scény a podání. V Brugách mají mé vřelé doporučení (a znovu -ach ten Fiennes). ()

Eleanor05

Colin Farrell hraje totálně omezeného idiota, Brendan Gleeson kulturně založeného dobráka. Do půlky filmu se nic neděje, jenom tihle dva chodí po Bruggách a říkají věci, co nejsou vtipné, ačkoli vtipné být měly. A pak přijde Ralph Fiennes a tyhle dva totálně herecky převálcuje. Najednou je to jednou, dvakrát vtipné, svižné a dokonce i docela zábavné. Ale ne úchvatné, ani ničím příliš výjimečné... ()

Co chystá režisér V Bruggách?

Co chystá režisér V Bruggách?

16.06.2021

Britský režisér Martin McDonagh byl díky Třem billboardům kousek za Ebbingem blízko Oscarovi, nakonec si ho ale odnesli pouze Frances McDormand a Sam Rockwell. To ale nic nemění na tom, že jeho… (viac)

Hvězdy jako psychopati?

Hvězdy jako psychopati?

11.11.2011

Režisér příjemného překvapení V Brugách Martin McDonagh (foto) začne příští týden v Los Angeles natáčet novinku Seven Psychopaths. Sehnal do ní spoustu zvučných jmen, ale neobešlo se to bez problémů.… (viac)

OSCARY – výsledky

OSCARY – výsledky

23.02.2009

Snad jen jednoho většího překvapení jsme se dočkali při vyhlašování Oscarů za rok 2008 v hlavních kategoriích: nejlepším hercem v hlavní roli se nestal Mickey Rourke za Wrestlera, ale Sean Penn za… (viac)

Nej filmy roku 2008

Nej filmy roku 2008