V hlbokých lesoch Západnej Virgínie sa má pod vedením bývalého armádneho plukovníka Dalea Murphyho (HENRY ROLLINS) nakrúcať reality šou v štýle Stroskotanca. Víťaz si má odniesť rovných sto tisíc dolárov. Účastníci musia prežiť v nepriateľských podmienkach divočiny. Nadšení súťažiaci i televízny štáb však čoskoro zistia, že skutočne musia bojovať – a to proti silnej, sadistickej a kanibalskej rodine, ktorej členovia sa podobajú skôr na obludy ako na ľudí. Až keď začnú umierať prví ľudia, podľa slov plukovníka Dalea vysvitne, že pred rokmi došlo v opustenej chemickej továrni k havárii, pri ktorej do potoka preniklo množstvo jedovatých látok, ktoré zabili zvieratá a transformovali potomkov miestnej rodiny na neforemné monštrá. Bez možnosti uloviť si zver či ryby, tak začali klásť pasce na všetkých, kto do lesa prenikli. A teraz ich potomkovia majú nádej na skutočne bohatý „úlovok“... (oficiálny text distribútora)

Pitryx

O pár bodíků slabší oproti prvnímu filmu, ale i toto si ode mne bere velmi vysoké hodnocení. Chyby nemá smysl rozebírat, je jich tu jak naseto, ale u těchto filmů to bývá pravidlem. Za mne sedmdesát procent. ***A PUL ()

curil

Horor je jeden z mých oblíbených žánrů a pokud je příběh přehnaný a vyšponovaný ad absurdum, tím lépe. Od doby před asi  třiceti  či pětatřiceti lety, když na naše videa dorazily první "Hory mají oči", což   je naprosto stejné téma, podobné filmy můžu. U mě jde především o vnímání atmosféry a většinou nesmyslné jednání obětí (někdy i těch vraždících psychopatů), které místo hrůzy dokáže vyvolat úsměv na tváři diváka. Sice se postupem času  krutost a názornost zvyšuje, ale i naše vnímání se mění. Jsme již zvyklí na ledacos, naše současnost nemá daleko k podobným situacím, i když v přenesené formě. ()

Petrozkoz

jedna * pro Henryho, kterej tam byl opravdu dobrej. Jinak je to vážně strašný a jednička byla o 200 % lepší. Tady stálo všechno za prd. ()

JasonV

Oproti jednotke sa vytratilo napätie a atmosféra, pridalo sa však na fórikoch a gore efektoch, takže už sa síce báť nebudete, ale večer plný zábavy je istý :) ()

smrtubohem

Odpornej horor, odpornější než většina z toho, co jsem viděl. "Povedenější" než jednička, na diváka docela udeří všechen ten humus a brutalita. Kočky z reality šou stojej fakt zato. Nemožno nezaregistrovat silnou inspiraci ve filmech HORY MAJÍ OČI nebo THE CONDEMNED. ()

Ygan

Toto se zvrhlo od drsné atmosféry v jedničce k brutálnímu nonbrain masakru, ale nutno dodat, že zábavnému. Henry Rollins rulezzz. Jinak téměř žádné sympatické postavy, žádná atmosféra, nic objevného na scéně scénáristické i režisérské, ale gore a masky pěkné. ()

ali-n

Nevadí, že je to na prvý pohľad lacné, a to tým nemyslím rozpočet. Ono to totiž postráda logiku a tak je to opäť miesto hororu veľmi zábavný film. Dozvieme sa, že keď neviete ˇkam ďalej, je najlepšie ísť po ceste, citujem: ako kačice, ale za to zrejme môže dabing. No, podľa zloženia tímu, skôr ako husy. Je fajn, že mutanti dostali aj iný rozmer, máme tu dokonca "chutný" sex, zrejme sestry a brata .. a skalpu. Lenže vrodené vady sa zrejme prejavujú len na lebke a za normálnych okolností zvieracími zvukmi komunikujúca rodinka znenazdajky odmumle modlitbičku pred obedom. Paródia za štyri, ako horor len za jedna. ()

Cechyno4 odpad!

Ježiši co z toho udělali ? Oni z hororu udělali normálně film stylu Rambo, atd. Vytvořili tak úplně stupidní dílo. Divák se musí spíše smát než bát. Jak se postavy (obrovští hrdinové) vůbec nebojí a jdou střílet jednoho zmutovaného člověka po druhém. Toto mě vážně nebere. Kdo má rád hororu stylu Resident Evil, si ovšem přijde na své. U mě jasný odpad! ()

toomm

Ačkoliv vyvražďovačkám neholduju samotnému hixploitationu se nijak nebráním. Konkrétně však Pach krve 2 ve mě zanechal hodně rozpoluplné pocity. Na jednu stranu solidní jízda se spoustou krve, nadruhou stranu nenápaditá a dost béčkovitá záležitost plná nablblých scén. (ale to je asi schválně) 60% ()

CrazymanM

Je to stupidní film,plnej stokrát opakovanejch klišé,ale je taky pěkně brutální a celkem na mě zapůsobil.Své fanoušky si určitě najde,bohužel mě už tento typ horrorů omrzel.Přesto hodnotím vcelku kladně,protože mě s toho bylo skoro na blití! ()

tremors

Pro mě lepší než jednička. Film je zábavnější, objeví se v něm víc mutantů a na konci začne teprv pořádná řezničina. Vnitřnostma se nešetří a některé vraždy jsou opravdu cool. :D ()

YUI odpad!

Tohle pokračování se opravdu nepovedlo. Při prvním díle se člověk místy i bál, při zhlédnutí tohohle dílu jsem myslel, že se moje bránice roztrahá na tisíce malých kousíčků. Nedůstojné pokračování, jinak důstojné jedničky. ()

maldoror16

V podstatě podobná úroveň jako první díl, který mně osobně bavil a sednul o malinko více. Tady je to jen o dost větší řezba, což samozřejmě potěší, navíc potěšilo i to, že tady se umíralo tak nějak "na přeskáčku" a jinak či v jiným pořadí, než se dalo čekat...:) Jinak stejně jako v prvním díle celkem pěkné slečny, ještě méně zajímavé, více umělé a nesympatické postavy a slabší děj (to naroubování na "reality" je fakt dost jeté a na mě nezapůsobilo) + klad v podobě Henryho Rollinse, který je hodně fajn, ale i ta jeho postava se žel celkem nepovedla. No a dovíme se i to, jak se z milých a mírumilovných vidláků staly vraždící, běsnící, zmutované a masožroutské vidlácké bestie... Takže opět silně průměr, ale rozhodně spokojenost. 60% ()

onlyK2

Po shlédnutí všech čtyřech dílů hodnotím tento spolu s prvním jako jediné koukatelné. Další díly radši ani neměly být. Jasně jedná se o hloupý, béčkový, krvavý horůrek, ale já si tento nějak oblíbil. ()

george16

Pach krve 2: Wow, tak u tohohle jsem se vážně dobře bavil a hezky to utíkalo. Film je totálně béčkový a je plný klišé a převzatých věcí z jiných filmů, což mě ale absolutně nevadilo. Krve a vnitřností tady uvidíte hodně, ale po chvíli je zřejmé, že to je jen nadsázka, a tak člověk musí na tenhle film nahlížet. Akce a vraždy kanibalů jsou zde dobře provedené, a to až tak, že překonávají i filmy s daleko vyššími ambicemi. No prostě, zvrhlíci mě hodně bavili, hlavně ten jejich smích se mi líbil, a navíc se nám tady rodinka docela rozrostla. Celé to podtrhuje Henry Rollins jako bývalý voják a osamocený Rambo. Rozhodně daleko lepší než jednička, se kterou to ale moc společného nemá. Jsem na pomezí hodnocení mezi 4 a 5 *. Tenhle film si podle mě hodně užijí ti, co mají radí hixploitation. A s těmi deštníčky ve sklenicích s nějakým hnusem mě fakt dostali :) ()

elanista1

Ked som sa pri jednotke stazoval na jednoduchost postav, tak v dvojke som sa v tomto ohlade viac potesil. Su to zo zaciatku sice neznesitelni chumaji, ale postupne sa charaktery rozvijaju a daju sa pekne citat. Oproti jednotke vsak ovela slabsie herecke osadenstvo. Davam tri, a vlastne ani neviem preco, kedze to nie je nicim vynimocne a jedna sa vlastne o remake jednotky, len s troska inym scenarom / klasicka americka reality show /. Rozbeh je miernejsi, zoznamovaci, ale ak sa raz zacne nieco diat tak to neprestane do konca a divak nema sancu si vydychnut alebo odskocit si, ak nechce o nieco prist. Myslim si ze dost velkou slabinou filmu su odporni kanibali, ktori by mali vzbudzovat strach, ale vzbudzuju len zhnusenie a urcite su to oni, kto film potapa do hlbsich vod / nerozpravaju, vyzeraju odpudivo, su to len vrazdiace stroje bez myslenia/. Kvoli tym dlhym minutam tazkej krvavej brutality je to bohuzial pre vysoke percento divakov nepozeratelny film. ()