Max (Josh Holloway) a jeho přítelkyně Roxanne zoufale potřebují sehnat peníze. Nenapadne je nic lepšího, než unést malého chlapce Davida a požadovat za něj výkupné. Jenže David není obyčejné dítě... Ovládá totiž temné síly, se kterými není radno se zahrávat! (oficiálny text distribútora)

bila.tecka

Nebýt béčkového přístupu skoro ke všemu (casting, scénář s úděsnými replikami, neujasněná režie), mohl to být slušný thriller. Klidně mohl být film němý a ideálně poloviční ve formě povídky. Za nečekanou pointu dávám hvězdu navíc. ()

dopita

Nic moc, zklamání. Chtělo to odvyprávět víc intenzivně, opepřit atmosférou a taky z toho vykutat více napětí. Potenciál by příběh měl (závěrečný rozuzlení je fajn), ale zpracování vázne a film působí bezradným dojmem. ()

shimpy(CZ)

Příjemný horor se "zlým klukem" :-) Konec byl neočekávaný, akce byla dobrá, napětí většinou taky. Navíc se zde setkaly hvězdy ze dvou mých oblíbených seriálů: Sawyer z LOST a Sara Tancredi z Prison Breaku. Takže film se mi velice líbil. 3 hvězdy proto, že jsou MNOHEM lepší horory. ()

Disease

Tak takovou bandu mantáků, jako jsou tihle únosci, by přečůral i absolutně nedémonický spratek. Ale jinak velmi slušná práce. ()

Hanes88

Tak tohle je spíše takový průměr. V určitých momentech překvapí a i atmosféra celkem ušla. Závěr taky zajímavý takže jsem byl spokojený. 60%. ()

lucijelucije

Já na náboženské tématiky nemám příliš pozitivní ohlasy. Málo, opravdu málo filmů se dá srovnávat s Omenem, nebo s Rosemary má děťátko. Tady ten našeptávač byl pro mě slabý..padlý anděl, malý kluk,únosci a vlci..Pro mě Whisper byl nezajímavý, a místy i dost nudný. Celková atmosféra mě vůbec nenadchla..Konec očekávatelný. Bylo otázkou času, kdy malého Maxe únosci přestanou bavit a začne provádět vlastní show. Každopádně mě B. Woodruff o své "děsivosti" nepřesvědčil. ()

Phorbo

Rád bych Whisperu dal hvězdiček 5, ale k té dokonalosti mi na tom něco chybí. Začátek mi trochu připadal jako Výkupné s Gibsonem, ale postupně se film rozvíjí trochu jiným směrem než jsem ze začátku čekal. Film rozhodně je kvalitním thrillerem, kdy se ze začátku stavíte na stranu malého Davida, ale nakonec (tedy aspoň já :)) si vyberete stranu druhou, původních padouchů. Akorat ta Sarah mi tam nesedla. ()

sona123

Tenhle poster je snad nejzajímavější na celém filmu, ve kterém se sešly dvě hvězdičky - jedna z Lostů, druhá z Prison Break. Příběh není hloupý, ale forma je k ničemu. Mohlo to být napínavé, mohlo to být tajemné, mohlo to být horové, leč není. Je to předvídatelné, chvílemi nudné a dokonce i úsměvné. Někde se stala chyba.... ()

Mortemiss

Zábavná podívaná. Zamilovaný pár kvůli nedostatku peněz příjme nabídku a unese se svými přáteli malého klučíka. Zprvu se zdá být roztomilý a inteligentní, ale brzy tento klam pomine. Chlapeček si začne dělat mejdan tím, že povraždí lidi okolo sebe, vleze jim do hlavy a nakecá, co mají dělat. Bohužel narazil na špatného chlapa, který má kepší trefu, než si myslel ;), já osobně bych takového zmetka mít doma nechtěla. ()

Silviaxx

Tak ale vôbec som nečakala tak dobré spracovanie. Väčšinu filmu na mňa pôsobila znepokojujúca atmosféra, ku ktorej prispel super hudobný podmaz. Scény s vlkmi boli fakt perfektné, to je pre mňa ďalšie plus :) Tiež kvitujem perfektný výber chlapca! Neskutočne som si užívala jeho rolu a bol natoľko rozkošný až to bolo diabolské. A to doslovne! Nevyžívam sa v tomto žánre, ale toto bolo ozaj prekvapivo dobré. ()

jorgus

zasazeni do zimni zasnezene krajiny uz bylo predem vydarenym tahem filmaru, vyber lokace hodne pomaha k vykresleni mrazive atmosfery..bohuzel jsou filmu opravdu vydarena mista ktera ale jsou rozvrstvena v cele delce filmu a chybi zde aspon pul hodinovy souvisly celek ktery by vytvoril jeste lepsi atmosferu..takhle je to jen par lekacek, par hezkych zanrovek a misty nuda:) ()

Venous666

Whisper mě příjemně překvapil. Skoro už po sté omletý námět, ale přesto S. Hendler vyčaroval něco zajímavého. Je sice už od počátku jasné kde nebo v kom je problém, ale to nemění nic na tom, že celý film je rozložený tak, že divák nemá ani minutu pocit, že by se měl soustředit jiným směrem, než na tento snímek. Atmosféra depresivní, herecké výkony výtečné a dokonce i prostředí, kde se to celé natáčelo je bez menší chybičky. Jak se tam vyskytne démon, monstrum a nebo malej fakan s něčím v těle, tak tleskám blahem. Silně nadprůměrná pekelná story 4+ ()

Mallinali

Jo, mohlo to být ještě o něco děsivější. Ale jinak je to solidní kus poctivého hororu. Josh Holloway i malý Blake Woodruff hrají slušně a zimní atmosféra i netradiční hudba, kterou za oceánem spíš slýchávají na Boží hod vánoční...to mě prostě vtáhlo. Být vyladěnější ta děsivost, přestřelky a v některých scénách trochu méně sprintující střih, tak mě svrbí pátá hvězda. ()

mala_kea

Celkem zajímavý psycho snímek, ve kterém konečně nedochází ke standartní situaci a to je starý barák, který skrývá svá tajemství. Poměrně koukatelný snímek, ve kterém je obrovské plus zapojení krimi prvku, ale nadruhou stranu zase obrovská škoda, že kriminální část upadá a takřka je v zákulisí. Nevadí, ale je to vážně škoda, třeba se to příště povede lépe. ()

Z Vatikánu se šíří hrůza

Z Vatikánu se šíří hrůza

13.02.2013

Člověk musí obdivovat Hollywood, jak dokáže reagovat na aktuální dění. Produkční společnost Lakeshore, stojící třeba za sérií Underworld, si do momentálního mediálního rozruchu pospíšila se zprávou o… (viac)