Postrach Denis

• Česko Dennis - postrach okolí (viac)

Je pokojné letné popoludnie. Pán Wilson (Walter Matthau) odpočíva a číta si noviny. Všade vládne ticho a kľud. Ale zrazu si uvedomí, že také dlhé ticho je podozrivé. Každú chvíľu sa určite odniekiaľ vynorí ON, aby mu vykonal ďalšiu neplechu. Šesťročný Denis, ktorý dokáže svojimi šibalstvami každého priviesť do šialenstva, je naozaj postrachom celého okolia. Ale predovšetkým pána Wilsona! Denis žije so svojím otcom (Robert Stanton) a mamou (Lea Thompson). Posledným členom ich rodiny je veľký chlpatý pes Raf. Spolu so svojimi dvoma kamarátmi, Joeym a Margaret, nielenže spôsobí veľa problémov svojim susedom, ale tiež musí sledovať nebezpečného lupiča "Sama Kudla" (Christopher Lloyd). (TV Markíza)

AxelWers

Walther Matthau ako pán Wilson večne bez nálady zahral svoju rolu skvele. Christopher Lloyd zas zahral vandráka o akého by ste neopreli ani bicykel. Celkom fajn film, ktorého pokračovania alebo napodobneniny zďaleka neprekročili. ()

tranquill

Scénář z pera Johna Hughese byl opět na principu Kevina, ale už to tak nedopadlo, takže celkem průměr. Možná škoda, že se podstatně více mohla využít účast Waltera Matthaua... ()

Tyna31

,,Sklapni, ty líbači pchdelí" , tak nějak to pronesla Margaret,ne?:D Jako malá jsem si Denise pravidelně pouštěla na VHS a vždycky jsem se hodně bavila, i všechny vedlejší role nemají chybu:) ()

waska

Lehce nadprůměrný dětsko-rodinný film z celkem zábavnými situacemi. Bez "starého bručouna" Waltera Matthaua by to ale nebylo ono. ()

Demonic189

Aj po niekolkych zhliadnutiach perfektná komedia s neuveriteľným deduľom Walterom Matthauom (RIP) a taktiež Christopherom Lloydom v úlohe šibalského zlodejíčka. Scény ako tie so zubami, v kúpelni, bozkávaním psa a najmä so správnym viazaním špagáta sú jednoducho zábavné. ()

TommyDiamond

Jeden z oblíbených filmů mého dětství. Mrknul jsem na něj po dlouhé době a musím říct,že se mi i s odstupem času líbil. Prostě ani čas mu neubral na kvalitě. V dnešní digitální době filmu by už asi u dětí neobstál. Ale ze staré nostalgie mu dávám tři hvězdy. Celkově 50% ()

topi80

V rámci filmů pro děti jde o velmi výrazný nadstandard. Když to srovnám se Sám doma, je to vtipnější, akčnější, má to povedenější casting a má to i něco navíc, co nedokážu tak úplně popsat. ()

Knor

Oddychová komedie se skvělým a sympatickým obsazením. Walter Matthau jako věčně mrzutý pan Wilson byl asi nejlepší. ()

Marťulka

Čtyři hvězdy. Možná přehnané... ALE, vždy, kžyž na něj narazím, projede mnou nostalgie, kdy jsem seděla v teplácích na gauči a koukala na skvělého Denise. U scény se žvýkačkami místo zubů se směju doteď :-) ()

helrohir

Pred takými 10 rokmi ma to celkom bavilo, ale teraz to považujeme len za podpriemernú napodobeninu Sám doma, s minimom vtipných situácií, aj keď pár sa ich nájde, tak preto aspoň dve hviezdy. ()

kolik27

Hahááááá, nezapomenutelný zážitek v podání malého blonďatého vyčůraného darmožrouta podaného v situacích na důvtipném podnose ... ()