Ešte prednedávnom bol tým najneposlušnejším chlapcom v sirotinci a láska a neha boli preňho nepoznanými citmi – teda až do chvíle, keď si ho adoptovali manželia Healyovci. Adoptívna matka však oňho nestála a pomerne rýchlo si zbalila kufre – a tak jediný, kto má malého nezbedníka naozaj rád, je jeho adoptívny otec Ben (John Ritter). Chlapec (Michael Oliver) už medzičasom trochu podrástol, teraz mu hovoria Junior a práve sa s otcom presťahoval do mestečka Mortville, v ktorom je absolútny nedostatok mužov na ženenie - a plno vydajachtivých žien! Na Bena doslova útočia zo všetkých strán - a asi najaktívnejšia a najneodbytnejšia je miestna krásavica Lawanda Dumoreová (Laraine Newman). Juniorovi by sa však ako náhradná matka oveľa viac páčila pôvabná Annie Youngová (Amy Yasbeck), s ktorej dcérou Trixie (Ivyann Schwan) sa Junior prekvapivo rýchlo skamarátil. Trixie je totiž rovnaké „číslo“ ako on, takže spolu dokážu vyparatiť aj tie najnemožnejšie huncútstva... (TV Markíza)

Colonist

Je až k nevíře, kolikrát se v tomto filmu objeví slovo "prdel" a o drsný fekální humor a tělesné vyměšování všeho druhu zde také není nouze. To jen dokazuje, že to není tak úplně obyčejný rodinný snímek pro mladší publikum. Jinak je to ale hrozná blbina. Slabší tři hvězdičky, první díl je sice neoriginální, ale lepší. ()

Ištván87

Je fakt, že jako kluk jsem se celkem smál i u scény z lunaparku, ale dnes už mě rozesmějí pouze dvě blicí scény, jedna z Team America a druhá z bůhvíkolikátého dílu Family guy, v němž Brian zjišťuje, že se vyspal s přešitým mužem. Každopádně jednička filmu Ten kluk je postrach nebyla nijak oslnivá, ovšem ve srovnání s dvojkou geniální. To je tak jediný přínos tohoto filmu... ()

soukyd33

Volné a ještě šílenější pokračování. Tohle je vyšší level. Jedno ďábelské dítě je hodně na město, ale dvě děti na jedno město, to je na odstěhování. 😄 Ta holka je také šílená. Buďte si jistý, že tohle se bude ještě stupňovat. Scény opět na vysoké úrovni, ale ani dialogy nejsou pozadu. Jsou zde i známé tváře. (Například škola.) 😄 Soundtrack TOP. Hláška: "Mám se posrat, nebo co?" Je TOP. 😂 TOP scéna je: Crazy Dance atrakce. 😂 Poznámka: Tento film jsem viděl asi nejvíce krát. 😄 Poznámka: Tentokrát se Amy Yasbeck stala kladnou postavou, a velmi nešikovnou. 😄 A má dceru. 😄 Jak to asi všechno dopadne. Hvězdiček 4 ()

Fiftis

Náš Junior je späť a dovolím si tvrdiť, že druhé pokračovanie v kadečom predčilo aj prvý diel aj keď scéna kedy malé dievča príde veľkým bagrom je už moc, (asi došli nápady). Oddychová a relaxačná komédia pre celú rodinu, kde smiech je to hlavné. Pamätám si aj v detstve že druhý diel bol o niečo zábavnejší a mal som ho požičaný veľa krát. Nie som si úplne istý, ako by ohúril dnešnú mládež a dnešných divákov a preto ho odporučím len tým, ktorí videli prvý diel a páčil sa im. ()

mzss1

Tak funguje zde podobná atmosféra a vtipné scény jako v prvním díle, opět se dost zasměju, ale už je to trochu slabší. Je to asi příběhem. Některé scény jsou už přeci jenom trapnější. Ale nemůžu popřít, že mě film celkem bavil a čas od času se na něj v televizi rád podívám. Mé hodnocení je 65% = *** ()

• Když paní Dumoreová potká v bance Bena (John Ritter), řekne, že z něj udělá svého manžílka číslo 7 a následně jsou ukázány fotky jejích předchozích manželů. Ve skutečnosti je na všech fotkách John Ritter v kostýmech. (HappySmile)
  • Amy Yasbeck, která hraje Flo Healyovou v prvním dílu, se zde objevuje jako Annie Youngová. (HappySmile)