Denis, postrach okolia, je tu opäť, aby vyvádzal ďalšie huncúctva a robil neplechu. V detskej úlohe Denisa sa objaví malý Justin Cooper a jeho stále trpiaceho suseda, pána Wilsona, stvárni legendárny komik Don Rickless. Tentoraz však nedoháňa pána Wilsona k šialenstvu neposedný Denis, ale chlapcov mladistvý a čiperný starý otec. Ten sa rozhodol navštíviť svoju rodinu a obrátiť celú štvrť hore nohami. Akoby to nestačilo, dvaja intrigujúci podvodníci sa pokúsia oklamať pána Wilsona a ponúknu mu "prameň mladosti". Teraz zostáva už iba na Denisovi, aby sa pokúsil zachrániť a napraviť čo sa ešte dá. (TV Markíza)

see_sawandrew

Sice jen dvě, z čistě technického hlediska, ale film si plně zaslouží i tři. Říkejte si co chcete, ale jeden takový nevinný film pro děti je stokrát lepší než všechny násilnické výplachy mozků dohromady. O tom, jak je film infantilní, nehodlám diskutovat, protože se zaměřuje na dětské publikum, u něhož bez problému sklízí úspěch. Některé scény mají humorný potenciál slušný, a labutí skok si pamatuji dodnes (i když možná proto, že na filmy s podobnou tématikou se zrovna často nedívám). 45% ()

ostravak30

Druhý film o Dennisovi a opět se nám vyměnil štáb, režisér, scénárista i hlavní představitelé. I když jsem všechny filmy viděl v pořadí tak, jak byly natočeny, tak toto hodnocení přidávám později než ke třetímu dílu. Tudíž vím, že i trojka změnila všechno. Zde je změna patrná hned u nejmenšího herce. Ten není ani zdaleka tak talentovaný jako jeho předchůdce. Nutno ale spravedlivě dodat, že scénář mu toho zase tolik neumožnil. Nejvíc je ale změna vidět u výměny Don Rickles za Walter Matthau. D. R. se snaží seč může, ale podobné grimasy jako první představitel pana Wilsona nezvládá. Trochu pomoci s humorem mu měl George Kennedy. Ale na své řádění z Bláznivé střely si nevzpomněl. Ale opět je na vině scénář. I když částečné mezery jsou vidět když oba se jmenovaní utkají v tanečním souboji. Není zde dostatek prostoru pro skutečný humor a herci, ač jinak jistě kvalitní, nemají šanci se ukázat v plném světle. Oba podvodníčci jsou spíše lokální blbové, ale na víc to nestačí. ()

MM_Ramone odpad!

Tento video film je jednoznačne určený výhradne malým deťom. Povedal by som tak najviac do siedmych rokov. Ja sa na to však pozrem z pohľadu starého frfloša a vidím jednu obrovskú kopu hnoja. Primitívny detský príbeh by som dokázal pri tomto žánry tolerovať, ale fušerská réžia a otrasní herci to už je nad moju mieru tolerancie. Podobnú bandu tak nesympatických hereckých karikatúr (vrátane tých detských) som pokope v jednom filme ešte hádam ani nevidel. Odpad! ()

Luqi

V provnaní s prvým dielom (či ako to nazvať) je toto naozaj katastrofa. A to už samotná jednotka nebola ničím výnimočná. Ale bola aspoň vtipná (videl som v kine, mal som vtedy asi 10) a hrali tam príjemní herci ............ Toto je nevtipné, úbohým scenárom a hercami (lepšie povedané ľuďmi snažiacimi sa hrať)............... ()

Stenli3

Mně se na těchto recenzích opravdu líbí že to komentují retardi kteří nemají nic jiného na práci.  Tato rodinná komedie patří opravdu těm menším divákům kteří rošťáka Denise dokážou ocenit . Hlavně když se poohlédnu zpět tak si dokážu vzpomenout na časy když jsme sami dělali blbosti . Sice to není na 5☆ ale za mne to aspoň na 4☆ je 👍 ()

• Film byl natáčen v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)