Byl sirotek a říkali mu Prcek. Byl nejneposlušnějším chovancem sirotčince. Láska a něha byly pro něho nepoznanými city až do chvíle, kdy si ho adoptovali manželé Healyovi. Adoptivní matka však o něho nestála a jediný, kdo ho má rád, je otec Ben. Chlapec už vyrostl, teď mu říkají Junior a žijí jinde. I nadále však překypuje přebytkem energie, temperamentu a zlosti. V této části se Junior zamiluje do Tiffany, která si ho vůbec nevšímá, ale všímá si dalších třech chlapců, kteří jsou jeho rivaly. A to znamená válku! Válku proti skautovi jménem Duke, proti hokejistovi Blaneovi a proti Corkymu. Junior je všechny chce trumfnout a je mu absolutně jedno, jakým způsobem. Je totiž více než jisté, že nejkrásnější děvčata vždy přitahují ti nesprávní muži... (oficiálny text distribútora)

Shit odpad!

Kurva to byla kokotina, ten malej parchant teda vůbec nevypadá jako svině a hrál jako malej retard, v minulých dílech byl daleko lepší herec, i když taky hrál hovno, ale aspoň vypadal jako hajzlík, co se týče ostatních taky ty hrajou jako malý děcka a ještě dělaj blbý držky a pokaždý když prohrajou nebo je tam sejme ten prcek, tak s tam div nerozbrečej. Děj je samozřejmě taky absolutně trapnej a ani ty sviňárny nejsou nic extra, ale jelikož jsem nic nečekal, takjsem nebyl ani zklamanej, spíš znechucenej. ()

unclejack

Trochu prehnané, tvorcovia často prekračujú hranicu únosnosti, ktorá je pri rodinných filmoch už aj tak veľmi nízko. Ale zábava je to dobrá, trochu síce kostrbatá a vo veselých gýčovitých farbách, ale Postrach 3 pobaví možno lepšie ako samozvané komediálne trháky - práve absurdita filmu totiž vyčarí úsmev na tvári. ()

soukyd33

Chyba číslo 1 - Jiné herecké obsazení dvou hlavních postav. Chyba číslo 2 - Druhý díl skončil zajímavě, a to se dal nepřeneslo. 🤔 Přitom by to byla asi jízda, s tou jeho kamarádkou. Ale zpátky k filmu. Jako menší jsem to viděl, a důvod byl jasný. Byla tam okouzlující krásná a mladá princezna. Film je sám o sobě debilní, a scény jsou jediné, co to drží alespoň na hladině. Jinak by to šlo ihned ke dnu. Herecké výkony žádné. Herecké obsazení nudné a nesympatické. Některé scény jsou extrémně přitažené za vlasy. 👎 Poznámka: Scény u zubaře jsou šílené. 😄 Poznámka: Slečinka se na konci projevila, jaká je doopravdy. Hvězdiček 1 ()

Colour odpad!

Je to obrovská trápna hovadina. S pobavením som pozerala časť, kde Junior vytiahol z malého ruksaku obrovskú motorovú pílu a rozrezal strom, ktorý padol na vodcu skautov. Táto časť bola asi najvtipnejšia a aj tak nestála za veľa. Viete si potom asi predstaviť, aký musí byť celý film. Čudujem sa, že som ho vydržala pozerať do konca. ()

mzss1 odpad!

Děs běs. Předchozí dva filmy byly celkem povedené, ale tohle ? Aby v tomhle díle hráli jiní herci, to fakt ne. Jedině Jack Warden se vratí z předchozích dílů, to ale film nezachrání od katastrofy. Vtipných scén zde bylo málo, asi tak 2 scény, které moc neoslnili. Za snahu, ikdyž marnou dávám 8% = odpad! ()

• Jméno slavného dětského herce Corky McClullen je parodií na Macaulayho Culkina, v té době nejlépe placeného dětského herce. (HappySmile)