Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

sta

Nikdy bych si nemyslel, že dám podobnému filmu plný počet (zejména po prvním dílu), ale stalo se. Tahle komedie je plná těch gagů, nad kterými jsem v jedničce kroutil hlavou a hovořil o trapnosti, ale prostě u dvojky jsem si nemohl pomoct - je to opravdu vtipné. ()

MikO_NR_1909

Perverzné, primitívne úchylky vypustené z džinovej fľaše, avšak nie trefne vtipné, ale nekontrolovateľne hlúpe. Inak sa divákov ťažšie nahromadí a Prci prci si to vedome uvedomuje. Uprieť ale nemožno aj niektoré gagy, mimiky, ksichtenie, nájdu sa teda vychytávky aj v takýchto hlúpostiach. ()

Macejko

Prcičkovská partia mi prirástla k srdcu. Keď som si po dlhšej dobe od videnia jednotky pozrel dvojku, mal som nádherný povznesený pocit, akoby som sa stretol so starými priateľmi. Presne také sú druhé (a samozrejme aj prvé) Prcičky: sú ako stretnutie s kamarátmi. Príjemné, sympatické a na došťanie vtipné. Dúfam, že v trojke sa dostaví rovnaký pocit. ()

kaylin

Druhá pokračování nejsou vždy tak úspěšná a dvojka "Prciček" rozhodně nebyla. Šlo vlastně jen o to, že se stará parta sešla rok po maturitě, aby zapařila na parádním mejdanu. Opět je to koncert Jima a jeho otce a Stiflera a jeho nadávek. Hlášky jako "Vyhul mi hůl", "Santa porňák" nebo "Umělý čuráky pro všechny" jsou nezapomenutelné stejně jako scéna s lepidlem, což se může stát prostě každému. Mytologie filmu se rozpracovává hlouběji, některé vztahy vznikají, jiné končí. Film je takovým preview k tomu, co má ještě přijít, ale nepostrádá své kouzlo, které je mimo jiné také v úžasném soundtracku, jenž je prostě dokonale vybrán. Všechno je směrováno k mladým, k party a divočině, ale takovým způsobem, aby to ani mě, kdo nepaří, neodradilo. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/04/prcicky-bruce-lee-par-trapnosti.html ()

movieband

Prcičky 2 aneb úlet amerických středoškoláků z 99. pokračuje. Tentokrát už, ale ve větším měřítku. Ze středoškoláků jsou vysokoškoláci a někteří se uvědomují, že ojíždění každé druhé holky asi není úplně pro ně (Kevin). Každopádně je to pořád vcelku sranda, i když se jedná o tak typický humor, tak jsem se vcelku bavil. Co mě, ale dostalo asi nejvíc z filmu bylo, když se Jim přehmátl a použil ten vteřiňák. Myslel jsem, že umřu smíchy. Ve dvojce prciček, taky dojde na víc Stiflera ("Byl jsem pochcán." Scott to perfektně zahrál.) Hlodů je to požehnaně, trapných scén taky, vtipu jakbysmet, takže o zábavu je postaráno, i když je to místy přes čáru. 70% "Nemáte týmového ducha!" ()

Thomassi

Druhý, ale stejně zábavný díl kultovní série. I když jsou po střední, stále mají chuť pařit o sto šest. A taková chatička u jezera je to pravé místo. Stifler a jeho vytříbený slovník zase funguje na plný obrátky. Pro mě další letní komedie, u které se člověk nemůže nadechnout, aby popadl dech. ()

dom156

Pokračování velmi zdařilé a výdělečné jedničky se povedlo. Sice ubylo hanbatých scén a trošku byl seškrábnut břit některým vtipům, ale já se opět dobře bavil a i zde dávám stejné hodnocení jako u prvního dílu. Doporučuji. ()

Aleee89

Dvojka se mi líbila asi více než jednička, což je u filmů většinou výjimečné. Opět to bylo vtipné a se všemi atributy, které se mi líbily u prvního dílu. ()

Eldrick

Milý pokračování. Sice jde už jen o pánskou jízdu, ale pořád jde o skvělou letní zábavu. Hlavně Stifler dostal víc prostoru, ale to nejlepší předvede až ve trojce. ()

Bonaparte.

Stejně silná jako jednička... Trefné " joky " partičky paniců. O trapasy tu není nouze a čemu jinému než trapasům ostatním se smějeme? Nesmí se opomenout vycházející star Alyson Hannigan. 70% ()

kagemush

Onehdy jsem se se svými známými vsadil, že oni i já dokážeme dokoukat do konce cokoli tam protistrana pustí. S ohledem na to, že má alergie na týnejdžr broskvoviny je obecně známa, a oni zas nemusí psycho a terror v movie byly filmy vybrány brutálně drsné (v sázce bylo mnohé -večeře!!). Takže zatímco oni mi pustili Zhovadilý koláč II., já jim Srpski film. -- Já ten hnus dokoukal (koláč), oni (byli tři) se nedostali (Srpski) ani přes padesátou minutu! Večeři mi ještě dluží (jen tak se k ní asi nedostanu-nějak se mi vyhýbají ….), ale jak tak rychle opustili mé kino, zanechali mi tam tenhle skvost. -- Dokud mi budou dlužit večeři, bude v mé filmotéce!! ()