Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

Tonom27

Dorovná se z části jedničce, místy až moc vysoká snaha o neustálý ,,vtip".. Mimochodem skvělá hudba v podání Davida Lawrenceho. 75% ()

Elanornegra

Jedno z mala podarenych pokracovani s identickym hereckym obsadenim. Gagy opat genialne aj ked ta chemia uz nebola na takej urovni. Nieco mi tam jednoducho chybalo, mozno ta nevinnost ktorou bola zakonecna jednicka. Mozno preto, ze to bolo opat tou Stiflerovou mamou uz okukane. Kazdopadne aj po rokoch stale pozeratelne. 70% ()

Jirkacek

Ulítlá americká komedie Prci, prci, prcičky 2 se stala po svém natočení v roce 2001 důstojnou nástupkyní prvního dílu a také o ní věděl každý můj vrstevník. Jenže já jsem tento film jsem viděl v televizi jen jednou a nebyl jsem si jistý, jestli jsem jej viděl úplně celý. Abych tedy mohl druhý díl prciček správně ohodnotit a napsat zasvěcený komentář, rozhodl jsem se na tuto komedii podívat ještě jednou a patřičně pořádně ji podrobit kritickým očím mé maličkosti. Snímek o délce 108 minut začal znovu uvedením čtyř kamarádů ze střední školy na scénu, jimž byl Jim Levenstein (Jason Biggs), Chris 'Oz' Ostreicher (Chris Klein), Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas) a Paul Finch (Eddie Kaye Thomas). Jenže tentokrát už za sebou měli premiérový ročník na vysoké škole a před sebou letní prázdniny. Nejprve všichni zavítali na párty pořádanou kamarádem Stiflerem (Seann William Scott), sexuálně poblázněným klaunem. Na oslavě se nečekaně setkal Kevin Myers se svou bývalou přítelkyní Vicky (Tara Reid), která však měla již nového kluka a tak spolu uzavřeli pouze přátelství. Párty náhle skončila, když sousedé zavolali policii. Zbytek prázdnin vypadal na pořádnou nudu, když náhle Kevin (Thomas Ian Nicholas) dostal radu po telefonu od svého bratra, aby si stejně jako on na léto se svými přáteli pronajal dům na pláži u jezera. On, Jim, Oz a Finch tedy společně odjeli do velkého do domu na pláži, kde měli v úmyslu strávit léto a sbalit nějaké holky. Kevin si však uvědomil, že si dům může dovolit jen tehdy, když ještě přiberou pátého do party. Tím se stal Stifler, který stále nemohl zapomenout Finchovi, že mu svedl jeho mámu. Během pobytu v domě na pláži byl Oz nešťastný, protože jeho přítelkyně Heather (Mena Suvari) trávila léto ve Španělsku a tak se snažili mít alespoň sex po telefonu, jenže jejich hovor vždycky přerušil Stifler. Aby zvládli splácet nájem, našli si brigádu - natírali dům, v němž bydlela dvojice atraktivních dívek (Denise Faye a Lisa Arturo), které považovali za lesbičky. Nadržená trojice Jim, Stifler a Finch jednoho dne využili jejich odchodu a vlezli do domu, aby si potvrdili svou domněnku o lesbické orientaci. Jenže dívky se nečekaně vrátili zpět a následně trojici přistihla v pokoji zavřené ve skříni. Poté začalo divoké svádění bez fyzického kontaktu mezi nimi, respektive holky provokovaly kluky a ti museli opakovat tutéž činnost. Mně to tedy připadalo dosti nechutné a podle mého názoru to byla ta nejtrapnější scéna z celého druhého dílu. Jejich hrátky sledovali zvenku Oz a Kevin, kteří se střídali na žebříku a hleděli oknem dovnitř. Společně komunikovali přes vysílačky, které nicméně napojili na veřejný kanál, takže divoké hrátky a veškerou komunikaci slyšela celá obec včetně řidiče kamionů, šerif,a hostů v kavárně či rodiny na grilování před jejich domem. Poté začalo mnoho souběžných příběhů, přičemž se některé vzájemně ovlivňovaly, jiné zůstávaly na vlastní linii. Vše směřovalo k závěrečné párty na konci srpna, na kterou měla přijet Nadia (Shannon Elizabeth), která posílala Jimovi pohlednice z míst, jenž v Americe navštívila a stále mu v nich psala, jak se na něj těší. Jim byl z toho nervózní a setkání s atraktivní kráskou se obával, neboť v prvním díle měl dvě předčasné ejakulace po sobě, když se spolu začali mazlit. Jim tedy požádal o pomoc zrzavou dívku Michelle (Alyson Hannigan), s níž v prvním díle ztratil panictví. Zrzka totiž byla na nedalekém hudebním táboře a tak za ní Jim chodil pro rady. Jenže byl jednou přistižen vedoucím tábora (George Wyner), který si jej spletl s mentálně postiženým hráčem na pozoun a tak Jim musel vystoupit před velkým publikem. Později se Jim zranil, když chtěl masturbovat u porno filmu, ale spletl si lubrikační gel s lepidlem, takže mu jedna ruka zůstala přilepená v trenkách, zatímco v druhé držel videokazetu. Z trapné situace jej zachránila až sanitka, která jej odvezla do nemocnice, kde chirurg odstranil lepidlo. Jenže Jimův penis byl tímto zákrokem oteklý a na nějaké hrátky neměl pomyšlení a zranění se mělo pár týdnů hojit. V tom se nečekaně objevila Nadia, kterou již cestování nebavilo a proto přijela za Jimem dříve. Ten z toho byl překvapený a nevěděl, co má dělat. Michelle tedy vymyslela plán, že bude s Jimem předvádět vzájemný vztah, aby pro něj získala čas na zhojení a pak se měli rozejít, aby se Jim mohl s Nadiou vyspat. Vše by asi vyšlo, ale když se spolu podle plánu rozešli, Michellesi uvědomila, že se do Jima zamilovala a také Jimovi došlo to stejné, když už mělo dojít na sex s Nadiou v pokoji na majáku. Zklamaná Nadia to těžce vstřebávala a pak Jimovi řekla : „Jdi za ujetou dívkou z hudební kapely a já si najdu toho svého blázna“. Jim tedy odešel za Michelle, která zrovna hrála na flétnu v hlavním představení a tam ji znovu zahrál na pozoun a začal ji líbat. Mezitím se Finch zabýval sexuálním umění Tantry a prohlašoval, že prostřednictvím Tantry může souložit třeba několik hodin. Tajně celou dobu doufal, že na chatu přijede Stiflerova máma (Jennifer Coolidge), s níž měl sex v prvním filmu a doufal, že bude ochotna to udělat znovu. Když už už to vypadalo, že máma přijela, objevil se Stiflerův mladší bratr Matt (Eli Marienthal). Další postava z prvního dílu podivínský Sherman (Chris Owen) se již vzdal toho, že se s ním nějaká dívka vyspí, protože ho odmítla zkušená Jessica (Natasha Lyonne), ale když nastal závěrečný večírek, objevila se na něm zklamaná Nadia. Dala se s ním do řeči a když na ni vybalil svou hlášku o Sherminatorovi, pochopila, že právě on je tím ujetým bláznem a skončili tak spolu v posteli. Kevin však s nikým nesouložil, protože stále mimoděk toužil po Vicky. Nadržený Stifler pak dostal dárek, který se neodmítá, když se na večírku objevily ony dvě lesbičky a nabídly mu společně strávenou noc, takže ranní záběr na spokojeného mladíka nepotřeboval komentáře. Příští ráno po večírku kluci balili věci a chystali se na cestu domů, když najednou přijel Mercedes-Benz kupé se zatemněnými okny. K autu přišel Finch a když se spustilo okýnko, objevila se Stiflerova máma. Společně pak odjeli pryč a na jiném místě se divoce milovali, zatímco se Stifler ptal, kdo v tom autě byl. Poté již obrazovka pak zčernala a byl konec místy nechutného filmu, který mne ovšem na druhou stranu dokázal řádně rozesmát. Samozřejmě mne také potěšil pohled na nahé těla dívek, ale třeba za Jimovi masturbace jsem se tedy hodně styděl. Jak jsem psal už na začátku, byla to řádně ulítlá komedie ze studentského prostředí v Americe, jakých bylo natočeno hodně, nicméně tato se zařadila mezi ty nejúspěšnější. Jelikož mne taky docela pobavila, rozhodně jsem ji nijak neodsuzoval a právem ji slušně ohodnotil. Komedie Prci, prci, prcičky 2 ode mne získala tři vyprcané hvězdy ***. () (menej) (viac)

Marrakech86

Po jedničce to šlo lehce dolů, po maturitním plese se příběh přesouvá na vysokou školu, lehce horší jak jednička, přesto jsem se bavil. ()