Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

deryck

Zaciatocnym Everytime I Look For You zacina klasicka jazda trapasov, Jimom pocnuc, Finchom konciac (v nadskakujucom aute Stiflerovej matky). Steve Stifler je spat a je vacsi (riadne hovado) a vacsi kreten ako kedykolvek predtym, Kevin tu riesi otazku vztahu s byvalou, Oz caka na svoju babu a snazi sa udrzat vztah na dialku, Finch zeny nebali, je majstrom Tantry a caka na moment vypustenia "energie". Lokacia: chata pri jazere, cas: letne prazdniny po prvaku vysky(to boli fakt zlate casy). Nebudem uz tolko slohovat ako pri jednotke - obsadenie skvele, charaktery spracovane ako obvykle, dokonca su tu viacere dejove linie, co je pri tychto komediach az nezvycajny luxus. Len tie situacie mohli byt trosku smiesnejsie, cely film som pozeral v dobrej nalade, ale tak casto som sa nesmial, len mierne usmieval. Ale co sa da robit, nie vsetky veci funguju ako by pani za kamerou chceli. Inak Prci prci 2 ostava v zabehanych kolajach svojej prvotiny co sa humoru tyka. "Citim bublinky...vlastne nie. Tak pockat.. Christy?" Seann Scott je herec ako stvoreny na taketo nenormalnosti, a na rozdiel od prisernych sraciek a parodii, co bohuzial parodiami ani nie su, ako Another Gay Movie, herci v tejto (originalne) trilogii hrat vedia. Este jedna vec: ludom ako Tosim - Spamataj sa. "takhle se nikdo nechová...to prostě vím" ..kamarat, ak si toto myslis o mladych ludoch, tak toho vies dost malo. Povedal by som, ze toto je este taka slaba ukazka toho, co dnesni pubertaci dorabaju. A nielen ti. Staci mi zajst vedla na intrak pravnickej fakulty (al hocikde inde). Ak to nevidis, aspon nesir bludy a snivaj utopicky sen o mladezi cistej a nevinnej. A v ktorej americkej teen komedii vidite take momenty ako na konci filmu za zvukov Oleander a ich pop punkovej balady Bruise, ako dost inteligentny pohovor s Kevom na plazi, s prichadzajucim hitom od New Found Glory..kde take momenty najdete? Na nic sa nehraju, su spontanne. Ako mladi ludia, co idu na letnu chatu, uzivaju si zivot a robia hluposti - ako vsetci mladi. Blbostiam, trapasom, nechutnostiam sa nevyhybajuc, ale o tom je zivot. Cely film je taky ludsky a odviazany, neviem preco s tym mate ludia problem. 70% ()

CrashHP

Ťažko povedať, či je lepšia ako prvý diel, no rozhodne nezaostáva za vydarenou prvou časťou. Skvelá zábava, v ktorej si nájde svoje každý. Teen komédia na, ktorú sa dá rozhodne dívať a to pri žánroch takéhoto druhu nie je obvyklé. Perfektné! ()

damapo

Tak jsou to prcičky a je to třeba brát v potaz. Ovšem nebylo to příliš zábavné, vše se točí kolem jedné věci a znovu se už nemám chuť podívat. Slabý díl. ()

Tobyseq

Dle mého o kousek lepší než jednička, je to vtipnější, víceméně už to je jen pánská jízda, všechny dívčí postavy jsou hozeny stranou, s tím teda nemám moc problém, ale vlastně je to prostě skoro stejné jako jednička, akorát o něco vtipnější, ale furt tu je pár momentů, u kterých jsem se cítil celkem trapně. ()

mistr97

Druhý díl se mi překvapivě líbil o trochu více než první. Jsou si sice dost podobné, stále je tam zbytečně moc mnou neoblíbených nechutných vtipů, je tam ale myslím více těch povedených ve srovnání s prvním dílem. Zdá se mi totiž, že jsou o něco lépe využity „speciální” charaktery postav. ()