Sprostredkovatelia rozvodov John Beckwith (Owen Wilson) a Jeremy Grey (Vince Vaughn) sú obchodní partneri a zároveň dlhoroční priatelia, ktorí majú ideálny jarný koníček - votrú sa na svadbu a tam narušujú jej pokojný chod. Na konci jednej úspešnej sezóny Jeremy zistí, že dcéra vysoko postaveného vládneho úradníka sa bude vydávať a je vysoká pravdepodobnosť, že vo Washingtone to bude spoločenská udalosť číslo jeden. Na akcii sa John a Jeremy "zavesia" na družičky Claire a Gloriu, aby v ich tieni uskutočnili svoj diabolský plán. Následná gigantická recepcia predčí očakávania všetkých prítomných. Jeremy úspešne zvádza Gloriu, zatiaľ čo Johnov flirt s Claire je náhle neočakávane prekazený jej priateľom Sackom. John, ktorý sa do Claire zamiloval, sa pokúša prehovoriť Jeremyho, aby tentoraz zabudli na svoje pravidlá a prijali pozvanie na chatu rodiny Clearyových. Tam duo kamarátov prostredníctvom mnohých trapasov a zámen zistí, že rodina Clearyovcov je úplne nefunkčná a poučia sa o láske a priateľstve. (TV Markíza)

VasaX

Další z celkem povedených komedií s Wilsonem. Neurazí, ale ani nějak zvlášť nenadchne. Dvě hodiny ale celkem příjemně uplynou a na závěr potěší pěkný happyend, což je u komedií hlavní. Takže pokud máte chuť na porci nenucené pohodové zábavy, jsou Wedding crashers přímo pro vás. ()

sskrblik

Novodobý druh zábavy - přifařit se k někomu neznámýmu na svatbu. Ta lepší americká komedie s oblíbeným Owen Wilsonem i Vince Vaughn není k zahození, bavil jsem se! ()

shantim

Nebýt nesympatického Vince Vaughna, tak dám o hvězdičku více. Jinak jde o dobrou a místy velmi zábavnou komedii se sice konvenčním, ale stále dostatečně sympatickým Owenem Wilsonem v hlavní roli. 70% hvězdiček ()

hroubek

Když, jsem film viděl poprvé tak mi tak super nepřišel ale na podruhé to byla jiná káva.Wilson a Vaughn jako partáci fungují dokonale a díky jejich postavám Vám tenhle film bude připadat mnohem víc sympaticky než kdyby tam byl někdo jiný.Každá svatba potřebuje ženy a tady jsou dvě nevýraznější kráska ze Zapisníku jedné lásky Rachel McAdams a Boratova manželka Isla Fisher obě dvě v náší do filmu spoustu romantiky a vtipných momentů.A v neposlední řadě tu máme Walken v jeho typické roli otce a hajzlíka Bradley Coopera, který si svoji roli patřičně užívá.Zajímavě okouzlující netradiční komedie z prostředí svadeb. ()

zdenny

Svatební komedie, kterou mám velmi rád. Viděl jsem ji už asi třikrát a vždy se zasměji. Hlavně tedy na účasti povedené dvojky na svatbách a jejich dovádění, vyvádění a vymýšlení dojemných příběhů za účelem sbalení dívek. Další část je celkem o romantice, ale i tak je pořád čemu se smát. Důležité pro mě ale není jen komediálno, ale i celková atmosféra filmu, která na mě vždy dolehne v tom nejlepším světle. Když k tomu přidám i charismatického Ch. Walkena, tak opravdu není co řešit. V závěru byl i vynkikajíci W. Ferrell s jeho filozofií a gestikulacemi. PS: Co se týče mne, já bych se takovýchto svateb účastnit nemohl, protože bych se tam vždycky zežral jak dobytek. PPS. Dobře, udělám ti bicykl, ale neudělám ti ho rád. ()

fabecc1222

Kdyby se trochu zkrátila ta úvodní část, tak by to bylo asi ještě o něco lepší. Je fakt, že rozjezd filmu trochu trvá, každopádně, jakmile se dostaneme do přímé konfrontace s rodinou Clearyů, tak se to rozjede na 100%. Humor přesně takový, jaký čekáte od herců, jako jsou Wilson, či Vaughn. Frat Pack je pochopitelně velmi známá skupina herců, kteří se navzájem objevují ve kvalitních komedií, tedy i včetně této :) ()

VanTom

Balící zábava dvou kámošů (skvělí Owen Wilson a Vince Vaughn) – obrážení svateb – vykopne film s velkou energií, nicméně tvoří spíš jen neotřelý předvoj k seznamování s excentricky pošahanou rodinkou senátora. I tahle pasáž má kvalitního (R-kového) humoru na rozdávání, řetěz pak spadne až při drnkání na šablonovitou romantickou strunu v poslední třetině (včetně veřejného zpytovacího proslovu), kdy k tomu maximálně sympatická a "zamilováníhodná" Rachel McAdams už v podstatě nemá co říct. ()

FrajerTom

Zábavná a přitom i inteligentní komedie. Z posledních let určitě jedna z mých nejoblíbenějších, ne-li ta úplně nejoblíbenější. Nebýt opravdu trapného Ferrella bylo by těch 5 čistých, takhle je to s odřenýma ušima... ()

liuk

Od filmu jsem čekal odvázanou ujetost (ala Dodgeball) o bláznech, kteří jsou vyhazováni ze svateb za vylomeniny, fakt jsem netušil, že tam budou jen balit holky a šmitec. Wedding Crashers je až tak na osm deset vyjímek hodně nevtipná komedie, na kterou se ale první hodinu a půl docela dobře kouká, přestože Wilson i Vaughn jsou příšerní komici a postavy Todda a Glorie jsou krajně nesympatičtí a otravní. Ani Walken nedostává moc prostoru na rozbalení svého nepopíratelného hereckého umu, ale zato Jane Seymour je božská, bohužel si jí taky moc neužijeme. A ještě k tomu všemu je poslední dvacetiminutovka z červené knihovny skoro až nekoukatelná. Nic moc 2*. ()

Kali4

Navážení se do cizích svateb v podání Wilsona a Vaughna je velmi chytlavé, také proto, že oba jsou sympaťáci (Vince Vaughn má zcela určitě na víc než na komedie). Film se špičkově rozjíždí, ve 2/3 trochu ztrácí dech, a když už jsem si myslel, že jsme upadli do stereotypu, na scéně se na okamžik objevil Will Ferrell - ten chlap je tělem i duší komik. Jinak milým překvapením pro mne byla herecká účast Christophera Walkena a Jane Seymour. ()

zigíš

nevtipná komédia s owenom wilsonom - fakt náhoda ..další film s trapne prehrávajúcim vince vaughnom, ktorý sa mi snaží vsugerovat fakt, že je komik - bohužel pravidlo ()

D28

Zdesene pozerám komentáre, ja nechcem byť až tak "iná"! Uf, aspoň jeden, komu to tiež prišlo viac trápne než vtipné,tak sa nebudem opakovať,100%tný súhlas s Radek99. ()

Autogram

Miestami to bolo aj zábavné s vydarenými vtipmi, ale väčšinu času sa to vlieklo a bolo očividné, že film určený na jednoduchú zábavu by nemal trvať skoro dve hodiny. Dvakrát to už vyzeralo, že končí, ale nie, film pokračoval a pridal podivuhodné nezmysly, ktoré ho u mňa obrali o jednu hviezdu. Dospelých potešia niektoré scény, ktoré boli až nevhodné reprízovania filmu v skorých poobedňajších hodinách a prinútili ma pod rôznymi zámienkami odháňať maloletého od televízora. ()

Dagoussek

Skvělá komedie, kdy dva týpci vymetou každou svatbu, snaží se dostat pod každou sukni. A co se nestane? Oba se překvapivě na jedné svatbě zamilují. ()

Almásy

az na neuveritelno neuveritelne klisovity zaver a skutocne ,,prekvapive,, rozuzlenie filmy sa jedna o jednu z naj americkych komedii. ale neslobodno zabudnut ze sa jedna stale len o americku komediu ()

silent cut

Z tohohle filmu se sice nikdy nestane kult, ale až ho trochu zlevní, koupím si ho a dám si ho do "easy-watching" poličky hned vedle mého souseda zabijáka. Nesvatbovi dokázali zkloubit onen hrubozrný humor (bez použití jakékoliv lidské tekutiny) a romantickou komedii... Potěší a nepoškrábe... ()

P1tr

Nečekaný hit, který všechny překvapil. I přes přestřelenou dvouhodinovou stopáž není na nudu čas, což u komedií není příliš obvyklé. Wilson s Vaughnem jsou velice sympatickou dvojicí s efektivním způsobem balení holek. Člověk by se od nich mohl leccos přiučit. ()

spikey1

Dokud si jen tak hrají, je to v pořádku a na tři hvězdy, když je zezadu ještě podpoří Ferrel a Walken, jedná se o opravdu skvělou oddechovou komedii, užijte si ji:) ()

giovanni3

Komedie na kterou se vždy rád podívám. Obrážet svatby, aby si člověk užil jídla/pít/žen zadarmo? Zajímavý nápad a ani bych se nedivil, kdyby opravdu fungoval (s pohřby si nejsem 2x jistý). Vaughn mi moc nesedí, ale Wilson do té role přesně pasuje, Walken je v roli otce také solidní. Rachel McAdams je zde krásná a romantická a naopak Isla Fisher tu je neskutečná nymfa. Zbytek herců mne nijak nezaujala (hlavně přítel Rachel je neskutečný mag.r). Zklamal mne konec, kde měl Vaughn svatbu a nakonec se Wilson mohl radovat a ještě ho podpořil i Walken.. Já se i tak bavil a dávám pěkné 4z5 ()

Will Ferrell si zazpívá

Will Ferrell si zazpívá

08.03.2019

Zhruba před rokem se objevila zpráva, že herec a komik Will Ferrell (Holmes & Watson, Táta je doma) chystá pro Netflix novou komedii o pěvecké soutěži Eurovize. No a teď se zdá, že se film… (viac)

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

Soudce Downey Jr. a jeho lotrovský fotr

24.03.2013

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (viac)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (viac)