Masaker v Texase

• Slovensko Texaský masaker motorovou pílou: Nová generácia (viac)

Vilmer je notorický zabiják, který svou oběť vždycky nejdřív důkladně vystraší a pak ji zabije. Tentokrát se mu do rukou dostala skupina mladých lidí, kteří uvízli po autonehodě uprostřed noci na opuštěné cestě. Vilmer je expert svého oboru a zná stovky způsobů jak zabít svoji oběť tak, aby co nejvíc trpěla. Ještě nikdo mu nedokázal uniknout (oficiálny text distribútora)

leonskennedy

Vtipné to celkem bylo,ale horor moc ne.Je tam ale mladej McConaughey a Renée Zellweger která vypadá úplně jinak poznal jsem jí až po 15minutách. ()

Little_Sawy odpad!

Díky Bože, že jsem trpěla jen 83 minut a né víc, neboť to bych jsem vážně nedala a asi bych to hneď na začátku vypla, protože jsem jěště neviděla tak tupě zmýšlajíci se postavy jako tady. Leatherface vypadal jako 300 kilová pani domácí s IQ houpajíciho se dřeveného koňa, když jse objevil v šatech s nalepenýma kozama, tak jsem tutově nechápala jak tohle mohlo fáákt někoho v té době baviť. Já bych se smála nebo brečela kdyby jsem jsem to musela vidět znova. Přetahovaní se o ovládač který ovláda železnou hnátu psycho týpka, který ze všeho děsně vyvádí, pak tam "recepční" dostane epileptickej záchvat, a dedůla se zvedne od stola, s nožem v ruke o kterym jsem si myslela že je tuhej, barvu na to taky měl, prostě jen odkráčel jako by se nič nestalo. Jěště raz díky, bože že sem to zvládla dokoukat... Histórie říka, že se tam Leatherface točí dodnes. ()

Jansuper

No já sem počítal, že to bude totální sračka film u kterého budu trpět a nudit a nakonec sem se docela divil a byl sem překvapen, protože sem čekal sračku, tak sem hned začal ten film brát za to co je než za to co není, musím uznat že sem se teda vůbec nenudil, bylo to celkem zábavné, hudba mi přišla dobrá, všichni tu nadávají na ty postavy, ale mě přišli v pohodě ty postavy, musím uznat že sem se teda strašně chechtal, reálně že bych se někdy takhle pobavil u nějakého hororu by mě teda nenapadlo, pokud nepočítám scary movie, spíše chtěli myslím tvůrci natočit spíše než horor takovou praštěnou komedii a parodii na texaský masakr, ale i tak lokace sou fakt dobré, odehrává se to v takovém temném lese kde to bylo docela děsivé, nevěděli ste kde kdo tam na naše hrdiny vyskočí, a onen dům bláznivé rodiny byl fakt pěkný a zašitý v temným lese, zápletka a děj filmu mi přijde dobrý, ale leatherface byl teda fakt strašně legrační a nechápu proč se pak začal oblékat jako žena a tak se i smát což mi lezlo opravdu strašně na nervy, ale i tak ten film podle mě není rozhodně takový odpad jaký se z toho dělá, i když si myslím že scénáristi a režisér museli něco brát a nebyly normální když to točili, tak si i tak myslím že nás tímto filmem chtěli prostě jen strašně pobavit aby sme se zasmáli a chtěli prostě jen udělat praštěnou bláznivou střelenou parodii na texasky masakr motorovou pilou, čímž si touto parodií chtěli podle mě i dělat srandu z minulých texaských masakrů, rozhodně snad nejbláznivější, nejšílenější, nejstřelenějši a nejpraštěnější komedyhoror co sem kdy viděl, ne li celkově film ()

Kronis odpad!

Toto je čistý prepadák. Fakt mi je to úprimne ľúto, lebo milujem Texaské masakre, ale toto bolo fakt niečo strašné. Kamera zlá, herecké obsadenie otrasné, gore žiadny, Leatherface úplne vymletý a o príbehu sa radšej ani nejdem vyjadrovať. Jediné, čo by som pochválil, je keď samotný Leatherface naštartuje svoju motorovú pílu, tak to vážne evokovalo strach, ale to je tak všetko. Inak nemám čo pochváliť. Tento film vážne neodporúčam a je to hanba celej tejto legendárnej série. 0,5/10 ()

Anstoss odpad!

Jsem milovníkem slasheru a když na plátně bojují Teenagery o život, mě to baví. Protože je jasné, že tento žánr je béčkoví, rad odpustím nějaké ty chybičky a nesrovnalosti, protože o to tu nejde. Ale co je moc, to je příliš. Při zhlednutí tohoto hororu, se mi po celou dobu honilo hlavou, jestli režisér včetně štábu a hercu nebyly na kracku. Nastřelili se a pak začali točit a to bez scénáře. Kim Henkel:“Hoši, co jsme tam ještě nedali? Co tomu Hororu ještě chybí?“ Někdo ze štábu:“ Letadlo!“ Kim Henkel:“ Tak ho tam dáme.“ Říká se, že když se Renée Zellweger a Matthew McConaughey stali slavnými,snažily si koupit práva na tento film. Ne, že by si mysleli, že jde o skvělou investici, ale chtěly zabránit tomu, aby se tento odpad někde objevil na DVD nebo někde v televize, protože se za to co provedli v mládí dnes dost stydí. Jen škoda že se jim to nepovedlo. 0/10 ()

jakub.kuba

Mně to až tak špatné nepřišlo. Něco do sebe to určitě mělo, strašidelné prostředí a krásná Renné jdou k sobě. Jenže by to chtělo vylepšit konec. ()

SidVicious

Nevím proč je tento film tak kritizován vždyť se jedná o povedené pokračování sice postava leatherface se mi v tomto díle vůbec nelíbila ale i tak skvělé pokračování jako horor trochu urážející ale jako komedie rozhodně skvělý film. ()

SNCIS

Zprznění kultovního hororu! Začal to Hooper, zdokonalil to Burr a totálně to posral Henkel. V místech, kde byste se měli bát - zní rocková až metalová muzika. Charakter kožené tváře zmizel - zde funguje jako retard, strach tedy nenažene. Pochválím snad jenom Bridgetu Jonesovou za herecký výkon. Jinak je to totální deb*lita, která nedává smysl a ještě k tomu blbě natočená. - 10%. ()

Tomas129 odpad!

Totální kravina. Film bez jakéhokoliv smyslu. Ale jedno mě aspoň trochu "pobavilo", když v tom lesíku jak řezal/a ty stromky motorovkou, tak od těch malých stromků létaly občas jiskry :D :D A silně pochybuji. že by v nich byly nějaké kousky kovu. Už jsem si přál, ať ty oběti zabijí a je pokoj. ()