Masaker v Texase

• Slovensko Texaský masaker motorovou pílou: Nová generácia (viac)

Vilmer je notorický zabiják, který svou oběť vždycky nejdřív důkladně vystraší a pak ji zabije. Tentokrát se mu do rukou dostala skupina mladých lidí, kteří uvízli po autonehodě uprostřed noci na opuštěné cestě. Vilmer je expert svého oboru a zná stovky způsobů jak zabít svoji oběť tak, aby co nejvíc trpěla. Ještě nikdo mu nedokázal uniknout (oficiálny text distribútora)

Nikolas__

Prostě špatné, nemám to skoro ani chuť komentovat, ale tak - v polovině jsem si říkal že to docela nabralo obrátky, scény s rodinou jsou alespoň průměrné, a ne příšerné jako zbytek filmu. Každopádně asi nejhorší TCHM a doufám že už ho nikdy neuvidím, ale kdyby jo, trhat vlasy si u toho nebudu :). ()

gein

Kdysi jsem to viděl, jako jednu z prvních verzí na VHS a hrozně se mi to líbilo, po letech jsem si to sehnal na DVD a líbilo se mi to ještě víc. Vilmer je v podání Matthewa skvělej a Leatherface je tu asi nejvěrnější zpracování svoji předlohy Eda Geina, v úvodu se ukáže jako ten co známé, brutální, šílený, aby se následně stal něčím jako domácí děvka, kterou brácha klidně napájí proudem, až do své konečně proměny "ženy". Škoda, že nezůstal po celý film jako v úvodu, ale i tak se mi to líbí. Má to Vilmera, parádní atmosféru, dům, psychopaty a i tu nohu na ovládání :) bavil jsem se královsky. ()

TesterX odpad!

O čem tahle magorská ujetina vlastně je? Šílená rodinka v lesích straší Zellwegerovou motorovou pilou a rozšlapáváním lebky její kamarádky. Což o to, námět by to byl dobrý na pořádnou gore akci, jenže zdejší zpracování je tak ubohé áááááááááááááááá uřvané, to se fakt nedá vydýchat. Ani nevím, jakou roli tu vlastně měl sehrát muž z limuzíny?! ()

childe666

Když jsem to viděl poprvé myslel jsem, že je to komedie až na přebalu jsem se dozvěděl, že je to horor. Asi nejlepší scéna z celého filmu je jak Matthew McConaughey bojuje se svou nohou, která je na dálkové ovládání :-) ()

MFZB

Ježiško, Jozefko, strašný film, skoro mi skurvyl nedeľu. Čo to kurva bolo?...Horor? nie, žiadna hororová scéna sa nekonala, akurát uvrešťané ženské mali asi vzbudzovať hrôzu a z tých ma veru hrôza brala, z tých "kvalitných" hereckých výkonov...Komédia?...no ani za toho boha, neprišlo mi tam vtipné nič, žiadna scéna ani hláška nestála ani za pousmiatie...Nuda? áno, aj napriek pomerne krátkej stopáži sa mi zdal film zdl´havý a nudný, no katastrofa. Zhrnutie (v troch slovách): blbosť, nuda, pičovina... ()

brasek odpad!

Odporný film... Robert Jacks ako hlavný záporák len tam pobehuje s motorovou pílou a vreští. Celý film má psychopatickú atmosféru, po pár minútach vrešťania a behania po lese, po lesných cestách a močiaroch to už ide pekne na nervy. Toto je jedna katastrofa... bez scenára, atmosféry hororu... aj ten les, v ktorom zablúdia vyzerá ako 5 metrov štvorcových kulís. ()

KKOALA

Zbožňuji Texas Chainsaw Massacre, ale tohle - Velké zklamání!!! Do 50 min jsem to ještě tak nějak bral s rezervou,ale zbytek filmu je opravdu odpad, který se jen tak nevidí!!! Hodně smutné je i to co zde vytvořil Leatherface...opravdu nerozumím....takhle pošpinit sérii TCHM!!! ()

Delmondo

Ty vole Matte co děláš v takový kravině?? No ze začátku to bylo ještě celkem koukatelný ale v průběhu filmu mi došlo že tohle je hodně nepovedenej vtip. Žádnej masakr se v podstatě nekoná jelikož film nenabízí ani pořádnej kill, navíc všechno co se týče zabíjení, úchyláctví a humoru bere na svá bedra Matt a to je jedinej důvod proč nedávám odpad, protože ten to zahrál fakt věrohodně jako pravej texasan. Jinak "kožeňák" jak je zde Leatherface nazýván je uplně mimo, furt jen řve jak malá holka a motorovku nijak kvalitně nepoužije. Tuším že tohle je asi čtvrtý díl no když už nic jinýho tak rozhodně nejhorší. ()

JesterKruger

Někdo mi díky tomuto hodnocení může nadávat do **** apod., ale mě je to u zadku. Je to můj názor jestli se mi tento film líbí nebo ne. Při sledování této série jsem si uvědomil, že ani jeden díl kromě jedničky na sebe nenavazuje. To znamená, že dvojka navazuje na jedničku, trojka ignoruje dvojku a pokračuje v jedničce, a čtyřka ignoruje všechny dosavadní díly a navazuje na díl první. Takto jsem to pochopil. Přiznám se, že jsem si všimnul, že pár scén z tohoto dílů byla kopírka z jedničky, ale mě to nějak nevadí. Nevím proč, ale tento díl mě hrozně bavil, a musím se přiznat, že po jedničce je to nejlepší díl série. Ano. Herci jsou průměrní, a chvilkami podprůměrní, ale né natolik, jako v dnešních českých filmech. Přiznávám se, že tohle bych si pustil i vícekrát. Podle mě to nějakou velkou ostudu jedničce (jako dvojka) nedělá. Byl jsem spokojen. Brilantní 4*. ()

Mangano odpad!

Když jdu sledovat utrpení jiných lidí, tak ho sakra nechci prožít skrze ono samotné sledovaní v sedmkrát vyšší intenzitě! Chci se bát a schovávat hlavu pod deku, ne se v zoufalé snaze o přežití bavit loupáním oříšků a 3× u toho usnout. Fuj!!! Totální břečka. Tohle musí někdo začít řešit. Jako jak může vzniknout něco takhle ubohého? Vždyť to projde pod rukama tolika lidem. To nikdo z nich nemá rozum? Talent? Slitování? ()

Kundil odpad!

Když sem si tento film jednoho večera pustil s domněním, že se zase trochu zabojím, tak po shlédnutí sem byl velmi zklamán, jelikož celý film je zmatený, nezáživný a nudný. Čekal jsem, že motorová pila bude řezat, řezat a řezat a při tom jsem jen sledoval „úchylného“ sadistického Vilmera jak jezdí po lese autem s puštěným rádiem na plný pecky. Jediné, co se mi na filmu líbilo, byla René Zellweger, které hrála oběť na jedničku – krásně křičela, brečela, byla zoufalá, ale jinak film stál za starou belu. ()

MRK odpad!

Neuveriteľná kravina. Scenár jak z marsu nič tu nedáva zmysel, hlavné postavy priamo behajú pod nôž vrahovi a z leatherfacea je transvestit aspoň som sa dobre zabavil. hold takýmto debilitám ()

antragus

Jeden z těch kousků, co se tomuhle světu nikdy neměly přihodit. Jednu hvězdičku pouze proto, že "odpad!" nedávám. Mám-li srovnávat a jakýmikoli jinými díly masakrové série, přijde mi to jako takové to americké ždímání prachů za každou cenu. Takže ani pokračování, ani remake, akorát podesáté vyprané prádlo. Jenom z toho namísto zlepšení teče pořád zasviněnější voda. ()

Rassyna odpad!

U hororu se většinou bojím, ale u tohoto ,,masakru,, jsem se smála od ucha k uchu. Hlavně jak tam na konci točí motorovkou nad hlavou. ()

Mark1983

Co si budeme povídat? Horor všech dob to fakt není a žánru jako je Texaský masakr zařazení do komedie docela škodí. O tom ani potom, ale místy dle mého úhlu pohledu to svou atmosféru až na několik zbytečností má. Jako školák, přiznám se, jsem to hltal, avšak je faktem, že novější verze se líbily ještě víc. ()