Už při Jackově porodu bylo jasné, že se jedná o mimořádné dítě. Dva měsíce těhotenství mu stačily a zprvu zaskočeným lékařům trvalo jen chvíli, než odhalili zdrcující pravdu. Jack vinou vrozené anomálie stárne čtyřikrát rychleji než ostatní lidé. Uplynulo deset let. Jack s fyziognomií zralého muže tráví dlouhé dny v podkrovním pokoji se svým soukromým učitelem. Milující, ale přehnaně starostlivá matka ho totiž nechce pustit do školy mezi "vrstevníky" a Jack, o jehož existenci kolují městem legendy, je zoufale osamělý. Teprve na nátlak učitele se rodiče odhodlají k odvážnému kroku a muž s duší malého chlapce se konečně ocitne v jedné třídě s desetiletými dětmi. po počátečních problémech se stává platným členem party. Je s ním nejen spousta legrace, ale navíc dokáže před maminkou svého spolužáka zahrát ředitele školy, nebo koupit lechtivý časopis Penthouse. Jack našel ve škole přítele a je konečně šťastný. Ani to ovšem nedokáže zpomalit jeho stárnutí... (oficiálny text distribútora)

HanSolo

Hm, tak to teda vůbec nechápu, proč to všichni stíraj. Mě to teda bavilo a to docela dost hodně. Podíl na tom mají především nadprůměrná režie F. F. Coppoly a skvělý výkon Robina Williamse. ()

kubilov

Jeden z nejšílenějších filmů, který se však snaží být cokoliv jiného než šílený. Jenže když je to film s takovýmhle námětem a scénářem, tak nic jiného opravdu nezbývá. Robin Williams je až překvapivě věrohodné dítě a Coppola magor, že do toho vůbec šel. ()

Guran

Zajímavý námět, kde postava v podání Robina Williamse stárne 4x rychleji, než ostatní. Jackovi je deset let a vypadá na čtyřicet a je na čase jít do školy. Takto začíná příběh tohoto filmu. Příběh je popravdě trošku hloupý, ale co film táhne dopředu je samotný Robin Williams, který byl zkrátka Pan Herec, jeho výkon bych neváhal ocenit Oscarem. Právě díky němu přidávám hvězdičku navíc k hodnocení tohoto filmu. Zajímavý ale hloupoučký příběh, který si však oblíbíte a snímek bezproblémů dokoukáte a uděláte si příjemný filmový zážitek. ()

Nathaniell

Mrkněte do podobných filmů. To je fakt hovadina. :-D :-D ... Dodnes si pamatuju hlášku: "Stejně mi to všechno jednou spadne na hlavu!" Jo a taky to, že se na tem film hezky dívalo, měl zvláštní myšlenku a nijak netlačil na pilu. Podle mě to co mohl podat, podal, jak nejlépe mohl. Plnou palbu ne, ale 4 hvězdy mu dám. ()

PlysovyMacko

Trpko-sladka komédia o chlapcovi, ktorý starne rýchlejšie. Keď blbne so svojimi kamaratmi (kúpa erotického magazinu) alebo sa opija v bare, je to sranda. Ta ale bohužiaľ vedie k neodvratitelnemu a smutnemy koncu ( keď si vypočíta, na koľko rokov bude vyzerať keď dosiahne dospelost). Oceňujem, že tvorcovia to neprehnali a nedoja z diváka slzy. ()

tsatsiki

Dokonalý dilm, kde se skvěle ukázal Robin Williams. Jako dítě jsem tento film miloval, jako dospělý jsem ho dlouho neviděl, protože v televizi moc často nebývá. Hlavně to byl jeden z mála filmů, kdy jsem Billa Cosbyho viděl v normální roli a ne v roli šíleného otce rodiny.A za to u mě tento film má velké plus. ()

AnnaW

Fakt trochu zvláštní film, nakonec z toho trochu kouká jakési polopatické podobenství, než skutečný příběh, ale nakonec proč ne? Nicméně, místy je to trochu mentorské a závěr už je trochu moc slzotvorný. Tak za 50 %. ()

v.indruchova

Souhlasím zajímavé, ale ne tak zábavné jak jsem čekala. Automaticky jak se objevil R.W. jsem čekala něco velkolepého, to nebylo. Film nezavrhuji. Takové nedělní nudné dopoledne je v hodné, když se vám nechce nic řešit. Amerika s toho jde dost cítit, ale v tomto případě to bude mínus-(klasicky natočeno po americkém způsobu ve stylu 90. let.) ()