Tulák Eddie Lomax je bývalý voják, sužovaný těžkou depresí ze svého života a vojenské minulosti. Chce spáchat sebevraždu, ale ještě předtím, chce navštívit svého indiánského kamaráda Johnnyho, žijícího v odlehlém pouštním městečku Inferno, a darovat mu svou motorku. Cestou přes poušť je napaden bandou rváčů z Hoganova gangu, kteří ho zmlátí, postřelí, ukradnou mu motorku a nechají ho ležet polomrtvého v poušti, aby tu zemřel. Jenže Eddie má mnohem houževnatější kořínek, než by čekali. Zatímco rváči z Hoganova gangu, Ramsey, Matt, Jessie a Petey se vrátí ke každodenní rutině, kterou je terorizování odlehlého městečka a drogový obchod s motorkářským gangem zvaným Heathens. Johnny najde zraněného Eddieho, odveze ho k sobě domů a začne ho léčit. A když se Eddie zotaví, jeho přání zemřít se změní v odhodlání získat zpět svou motorku a to i kdyby měl zlikvidovat, všechny, kteří se mu v městečku postaví do cesty. Kromě svých pěstí a bojových zkušeností, však dovedně využívá i napětí, které v městečku vládne a s pomocí místního všeuměla Jubala Earlyho proti sobě obratně štve Hoganovu bandu a motorkáře. Pomsta v něm probudila nový život a on si vedle snahy osvobodit demoralizované městečko od teroru najde čas i na to, aby se zamiloval do sympatické servírky Rhondy Reynoldsové. (oficiálny text distribútora)

Wormboy

Dost zle, ale od samotneho odpadu to chrani aspon snaha Majstra hrat, co sa u jeho kolegov Lundgrena a Seagala nikdy neobjavilo. Inferno je sajrajt, ale su aj ovela horsie filmy. ()

otík odpad!

Totální odpad, při kterém se nádherně usíná. Van Damme na dně herecké kariéry nebo si prostě jen potřeboval odskočit do pouště a náhodou tam byl nějaký ubohý filmař, kterému párkrát vlezl do kamery. Au, to bolelo. ()

panMartin odpad!

Van Damme jako vožrala který chce spáchat sebevraždu, možná kdyby to udělal na začátku filmu mohl jsem být ušetřek 90 minut nudy. ()

fantoci odpad!

Tenhle film byl promítán pod názvem Inferno. Jednoduché kulisy, slabý děj, příšerné herecké výkony, hloupost. Ztráta času film sledovat. ()

Sfinkter

Kovbojská slátanina, která se naštěstí nebere úplně vážně. A právě za komediální scény a legendy typu Pata Mority a Dannyho Treja dávám dvě hvězdy. ()

Brain-D

Průměrný akčňák v pustině s parádním Van Dammem - nechápu proč je to černý, znám daleko daleko horší filmy a jsou modré. ()

ssfan

Inferno je jeden z nejslabších filmů van Damma, co se příběhu týká. Zde to vynahrazuje jen dobré herecké obsazení. Jinak je film skutečně dost špatný, a tak, i když mám filmy s Van Dammem rád, musím říct, že tohle je pouze tak na 35% Myslím si, že je to taky chyba režiséra, který z toho mohl vytřískat mnohem víc. ()

Pecival

Odpust Van Damme.... tohle bylo opravdové peklo. Abych to vůbec dodíval musel sem se posilnit v půlce lahví tvrdšího alkoholu. Tohle je přesně ten příklad jak by neměl vypadat špatný film (v mých očích). ()

Ironfood

Akční film natolik odlehčený, že by se dal považovat spíše za komedii (zvlášť když akční stránka není příliš kvalitní). Občas vtipný je dokonce i samotný JCVD (a navíc "rozdává radost každému okolo"). Celkem fajn je vedlejší role "čističe" Pata Mority. ()

Dromed

Mě se to líbilo. Jednoduchý příběh, upocený západ, zloduši, průlety stíhaček, starej Mexičan, bouchačky, starej Číňan, výbuchy, pěkná motorka, karate, pěkná servírka, ožralý Van Damme. Film si zaslouží aspoň 50%. ()

sedm.1 odpad!

Při natáčení Inferna se muselo zkonzumovat nehorázné množství drog, protože natočit něco tak šílenýho, to snad ani nešlo jinak. A právě především u Jean-Clauda jsem po celou dobu sledoval, jestli ještě nemá bílej rypák od koksu, neboť ten tu hází takový ksichty a pózy, že jsem nevěděl, jestli se tomu mám smát, nebo to je fakt takový otřes, ale ve výsledku to nic nemění na tom, že jde jednoduše o jeden z nejhorších filmů Van Dammovi kariéry. Jeho výkon je tu doslova otřesný a nikdo mě nepřesvědčí o tom, že vlastně vůbec věděl, co dělá. Hned v závěsu za ním v konzumaci všemožných opiátu pak určitě musel být Pat Morita, neskutečně trapná to parodie na dědečka hříbečka a když už jsem u toho obsazení, nezapomenutelnou figurkou tu je ještě Bill Erwin, ale v jeho nenapodobitelných výstupech už sehrála svou roli spíš stařecká demence, než vliv omamných látek. Zápletku Inferna jinak odmítám jakkoliv komentovat, to je prostě fakt inferno, bezduchá vypatlanina, kdy je zcela jedno, co se tam děje, protože to stejně neustále působilo jako ta nejamatérštější tvorba vymaštěných hlav, s nehoráznou řadou kiksů, nelogických činů, vět a scén, které vesměs nedávali smysl. A atmosféra se tu pak tvůrcům díky prostředí sice navodit podařila, ale její působivost byla stejně zcela nulová. Ničím dalším, o čem by se zde dalo zmínit, a to třeba i v tom negativním smyslu, už ale Inferno nedisponuje, a tak mohu už jen konstatovat, že tento snímek je zkrátka ryzí filmový odpad, který jasně definuje období Van Dammovi kariéry, kdy byl na skutečném dni, a to jak v osobním, tak profesním životě. ()

Mr.Floyd

Čo sa týka filmovej kvality tak je to prinajlepšom za jedna, ale mne ten film pripadal ako absolútne bizarná komédia. Možno to bude tým, že sa Van Damme netvári ako majster sveta a terminátor v jednej osobe, ale pôsobí nadmieru uvoľnene a celý film berie ako jednu veľkú prču. Vďaka tomu sa to dá aj pozerať a aj sa miestami dobre nasmejete. ()

Kuny27

děj byl opravdu na nic... Bojové umění 0,1 ... jediné co je dobré na tomto filmu je to, že jsem se s bráchou dost nasmál , u některých záběrů, u party z 3 důchodců a z jeho sousedky která byla velmi silně věřící :D .... ()

iXtr3m3

Ty vole, tak toto bol iný úlet. Toto bol pád na dno oproti predchádzajúcej tvorbe ako sviňa. Osobne si z príbehu už moc nepamätám, ale pamätám si, že mi nesedelo na tom nič, od výpravy, cez súboje, cez kostýmy, hudbu, jednoducho absolútne nič, takže aj tá hviezda je len z milosti a kvôli niekdajšej váhe JCVD. ()