Sám doma 2: Stratený v New Yorku

• Česko Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (viac)

Pokračovanie mimoriadne úspešnej komédie o stretnutí malého Kevina McCalistera s dvojicou neodbytných lupičov... Sú tu znova Vianoce a rodina McCallisterovcov sa chystá odcestovať na vianočné prázdniny. Kevina síce tentoraz nezabudnú doma, ale vďaka zmätku na letisku chlapec nastúpi omylom do iného lietadla mieriaceho do New Yorku. Pohotový chlapec však nestratí nervy, ubytuje sa v drahom hoteli a dômyselne využíva otcovu kreditnú kartu. A ako áno, ako nie, do New Yorku pricestujú aj Kevinovi starí známi - zlodeji na úteku Harry a Marv. Je jasné, že ich cesty sa rýchlo skrížia, a keďže lupiči chcú ukradnúť tržbu z najväčšieho hračkárstva, Kevin sa rozhodne im to prekaziť... (TV JOJ)

pavont

Film mal nasliapnute velmi dobre. Prostredie New Yorku ako aj par novych postaviciek ako Tim Curry ci Rob Schneider dodavali snimku stavu. V com vsak sklamal bol suboj v opustenom dome, ktori sa vymkol spod kontroly. Stale vsak musim hodnotit nadpriemerne. ()

P@\/EL

Druhé pokračování bláznivé komedie o rodince, která se chystá vánoční svátky strávit na Floridě a jako naschvál zapomenout opět na Kevina. Dějová linie je vesměs podobná prvnímu filmu. Kevin znovu udivuje nepředstavitelnou vynalézavostí nejrůznějších pastí, do kterých chytá staré známe lupiče. Množství humorných scének a povedených hlášek zaručeně pobaví. ()

Lukkyn

Dvojka je sice jedničkou jedničkou v bledě modrým ale vůbec to nevadí. Změnilo se prostředí a přibylo pár vychytávek ale hlavní na tom je , že to dobře pobaví. Nic víc jsem neočekával a tak jsem spokojen. ()

Chlo0opek

Možná by filmu prospělo, kdyby zde bylo méně nehod zlodějů nachystaných Kevinem a přibylo více děje.. Ale zas beru, že je tento film na tom stavěn.. Takový průměr. ()

Andy.222

Zlobte se na mě kdo chcete, já mám tenhle díl radši, přestože (nebo spíše protože?) graduje scénky z jedničky maličko za mez únosnosti a některé scény ("Padni na kolena a řekni že mě miluješ!") jsou tak šílené až má člověk chuť válet se smíchy. ()

Diceros

Film je stejný, ale vlastně tak jiný. Sice nemá už tak vánoční náladu. Je akčnější, hudba je taková průdernější a je jakýmsi kompromisem a mezi krásnou hudbou z jedničky a akcí ze dvojky, takže se dobře hodí, ale už to není ono. Ve filmu je již mnoho nelogických věcí, ale pořád se to dá snést. Prostředí velkoměsta New Yorku, snobského hotelu a polorozbořeného domu jednoduše není tak hezké. Nicméně celkově je to příjemná, zábavná podívaná, která nenudí a aspoň to nepůsobí trapně jak přes kopírák. Ikdyž v některých věcech je film tak stejný a vykrádá sám sebe, přesto je tak nějak jiný. Důstojné pokračovaní jedničky za 4*. ()

lepinla792

Ještě docela přijatelné pokračování jedničky, ale spíše díky jednotlivým skečím, dějové opakování, či v některých pasážích náznaky opakování a jakoby odtrhnutí jiným směrem, jsou protivný. Kdyby se některé pasti a vynalézavé postupy malého chlapce vložili do jedničky, dvojka už nic jiného nenabízí. ()

Dataminer

Geniální! Vánoční svátky bez tohoto filmu (spolu s jedničkou) si nedovedu snad ani představit. Čím vícekrát to vidím, tím více se bavím. Výborní herci, atmosféra, pasti, hlášky (vynikající dabing), no prostě nádhera. ()

Voxel

Kvalitní pokračování. Připadal jsem si (hlavně na začátku a na konci) jako bych sledoval mírně vytuněnou jedničku. ()

B.e.r.n.y

První dva díly této série miluji. Kvalitativně jsou srovnatelné. Ale přece jen u dvojky jsem se nasmál ještě o něco více než u jedničky. Jedna z mých nejoblíbenějších filmových postav Marv zde opět září. ()

mine.slayer

Kevin je zase sám navíc v New Yorku a je ještě nepolapitelnější než doma, film balancuje na blbosti a vtipu dle mého se mu to daří lépe než jedničce která se spíše houpe nad propastí blbosti. ()

Tomulka

Celej příběh je jak přes kopírák podle jedničky to však u tohohle filmu nijak nevadí. Osvědčené gagy a možná i trošku navíc. Pamatuji si na své první skouknutí to jsem byl ještě náctiletý a pěkně jsem se u toho trhal smíchy. Avšak je to poslední díl filmové série u kterého se divák pobaví. Nepopírám, že velkou měrou se na tom podepsal Macaulay Culkin. ()

prometheusll

Dvojka je úplně stejně briliantní jako jednička. Hlavně se mi na dvojce líbí,jak dítě okolo 11 let běhá sám v New Yorku. Je to takový dobrozružství,které mě opravdu zaujalo.. ()