Sám doma 4: Chceme náš dom späť!

(TV film)
  • Slovensko Sám doma 4 (viac)

Pre Kevina McCallistera vyhliadky na tieto Vianoce nevyzerajú práve ružovo. Jeho rodičia Peter a Kate už žijú osem mesiacov oddelene a doma čelí ťažkej konkurencii svojich starších súrodencov. Aj bez toho je však život bez otca pre Kevina obtiažny a tak nad pozvaním otca a jeho novej zazobanej priateľky Natalie príliš dlho neuvažuje. O to viac, že v dome Natalie je všetko plne automatizované a to predsa Kevin obzvlášť počas vianočných sviatkov miluje. História sa opakuje. Netrvá dlho, keď Kevin stretne svojich starých známych, ktorí majú svojho človeka aj v blízkom okolí Natalie. Kto iný mohol zabezpečiť zlodejov ovládaním zložitého alarmu. Situácia je o to nebzpečnejšia, že v dome sa bude nachádzať aj vzácna návšteva. Skutočný malý princ, ktorého budú chcieť Marv a Vera uniesť. Netušia však, že Kevin im nastražil tie najhrozivejšie pasce, aké si len viete predstaviť... (oficiálny text distribútora)

anli odpad!

Tohle snad ani nemá cenu komentovat.Pojmenovat hlavní postavu po hrdinovi z prvních dvou dílů,dát mu tvář úplně jiného herce a sepsat tohle a nazvat to scénářem vyžadovalo určitě několik lidí,protože jeden by to nezvládl.Celé je to totiž srágora na entou bez nejmenšího náznaku příběhu,nápadu a režie.Vůbec nechápu,jak na tohle vůbec mohl někdo dát peníze.Opravdový a čirý děs,na který se musí rychle zapomenout.Jasných 0% a snad je to proboha díl poslední.No,asi ne.... ()

rsimonyi odpad!

Katastrofa. Co to bylo? Kevinovo rodiče rozvedení … no fuj a Kevin - kde ho vyhrabali. Blbina, která neměla vzniknout. Myslel jsem, žeby se mohl vrátit třeba starší Kevin (samozřejmě Culkin) a spolu s Alexem z trojky se utkat zase s pravým Marvem a Harrym (Joe Pesci a Daniel Stern). To by zase mohlo sérii vzkřísit, ale tohlo jí stáhlo na dno. Škoda ()

BigDeal odpad!

Tento film je naozaj nepozerateľný. Žiadna postava nie je dobrá, otrasná už je len predstava, že týmto filmom sa tvorcovia snažili nadviazať na prvé 2 "sámdomovské" filmy. Lupiči sú hlúpi a protivní ako nič na svete a tak dúfate, že im ten krpec, ktorý si tiež nezíska vaše sympatie, aspoň pripraví nejaké prekvapko, keď už je v takom veľkom dome. Ale, bohužiaľ sa nič nedeje a vrcholná pasca je hrniec priviazaný o šnúru, ktorý zázračne lupiča zrazí k zemi...hnus ()

JesterKruger

Pro mě, jako pro autora by bylo ponižující nazvat tento film sám doma. Culkin tu chybí, bohužel už není malý kluk, a samotný Marvey bez Harryho???? A ještě k tomu ho hraje jiný herec. Kdyby to byl úplně odlišný film, a nebylo by tam zabudované to jméno filmu " Sám Doma " tak bych tomu dal i tři hvězdičky. Bohužel je to pošpinění série, a jsem smutnější ještě více než z té trojky, která neměla s Mccallistrovýma nic společného, ale oproti tomuhle byla trojka mistrovské dílo, a o Ztracen v New Yorku a Cool Jedničce už ani nemluvě. To jsou kvalitní díly, tohle bohužel pokulhává. Pro informaci se jedná o díl, který dějově předchází dvojce. A jak to vím? V jedničce Kevin tvrdí, že mu je osm, a ve dvojce, že mu je deset, a tady tvrdí, že devět. ()

SNCIS odpad!

Obsahuje spoilery: "Vyčistit! Ksichte vybledlej!" Vrací se Kevin, jeho rodina a zloděj Marv. Jasně. Od druhého dílu uběhlo 10 let, takže film odehráli naprosto jiní herci. Další novinkou tady je to, že se Kevinovi rodiče rozvádí a odehrává se to v domečku, který umí všechno nač si vzpomenete. Chce to tedy být volným pokračováním, ale není Kevin jako Kevin. Mě tady ten vůbec nesedl a Marv, který jednal vždy nelogicky byl jednoduše trapnej. Po 3 díle, který sice nenavazoval na první dva díly ale byl koukatelný, je čtyřka totalalni odpad! Co zde víc dodat. Sám doma bývala suprová rodiná podívaná, ale čtyřka nestojí fakt za nic. - odpad! ()

• Když Kevin (Mike Weinberg) uklízí mýdla ve vstupní hale plné vody, jsou ve všech dveřích včetně vchodových vidět zarážky, aby voda neodtekla nebo se nedostala do dalších místností. (max21)
  • Daniel Stern, který ztvárnil postavu Marva v prvních dvou dílech filmové série, byl osloven s nabídkou zopadkovat si svou roli. Stern však odmítl a scénář nazval urážkou. (Vlado666)