Muž jejích snů si má za pár dní brát její nejlepší kámošku. Maddie ale u starodávného kamene v Irsku vysloví velké přání a ráno se probudí jako jeho budoucí manželka. (Netflix)

oveckaoa

Tohle je film někde na Prima Love na Netflix je to škoda jelikož kromě prostředí to nic zajímavého nenabízí.  Ženská pomáhala se psaním knihy chlápkovi pak se do něho zamilovala a chtěla si ho vzít on si ,ale  chtěl vzít její kamarádku tak ji pozval na svatbu. Ona byla z toho smutná a šla si někde sednout na lavici přání kde si přála , aby si ho vzala a to jí splnilo pak , ale zjistila, že se jí líbí nějaký fotograf. Nemám problém s tím, že to není originální ono v žánru romantických komedií není moc co vymýšlet mám problém s tím, že  to působí nezajímavě. Lindsey zde ani pěkná v předchozích Vánocích  na spadnutí vypadala lépe a obě její kamarádky jsou pěknější jak ona nemá s tím fotografem ani chemii jednou si zatančí a jednou zahrají šipky. Ta její kamarádka co si pak vzala je pěknější a zajímavější postava než Lindsey ta měla hrát hlavní roli. 40 procent  za film a za to, že tam Netflix nenarval tu svou pošahanou propagandu dokonce je tam jen jedna černoška tuším. ()

Tsuki

Konečně nějaká sympatická nová romance s Lindsay Lohan, která má obstojný námět a scénář. Úroveň je rozhodně lepší než o dva roky starší Falling for Christmas, které bylo takovým lehce rozpačitým vánočním kýčem… Irish Wish je oproti tomu o něco méně stereotypní, má docela zábavnou zápletku a navrch dobré mužské obsazení (oběma hlavním hercům role hezky padly). Není to sice filmová pecka, která by nadchnula jako některé staré „klasiky“ s Lindsay, ale myslím si, že v rámci žánru tento film ani nefanoušky neurazí. ~(3,9)~ ()

Arsenal83

Kebyže si u nás objednáte escort a príde Lindsay Lohan, tak to nenazvete Irish Wish, ale diskont z Wishu. Ale v írskom ponímaní je Lindsay to najlepšie, čo tamojšie krásy ľudskej podstaty môžu ponúknuť, veľa nenavyberáte. Lohan potrebovala návrat, drogy a medikamenty šli hore a hoci sa to na jej tvári, hocijako už prekrytej vrstvou malty, dosť prejavilo, stále má na to, aby hrala to isté, stále tie neoriginálne rom-comy. Nič viac sa od filmu očakávať ani nedalo a obraz doby pekne dokumentuje fakt, že film sa stal v dobe vydania najsledovanejším na Netflixe. Na kvalitný predaj stačí aj slaboduchosť. ()

Stanislaus

Janeen Damian si jistě dala předsevzetí, že oživí kariéru padlé hvězdy Lindsay Lohan pomocí jakýchsi amerických variací příběhů alá Rosamunde Pilcher, Inga Lindström atd.: Po Vánocích na spadnutí se přesouváme na druhý konec duhy, do zázračného Irska. Nádherné exteriéry ve filmu bohužel trpí pod tíhou těžce předvídatelného děje, který se nesnaží o žádná překvapení, a prostě se jen očekávatelně posouvá dál, abychom nakonec (nečekaně!) zjistili, že každé niterné přání má svá úskalí. Irské přání je těžce nenáročná oddychovka na večer, na který nemá člověk žádný lepší plán, než na devadesát minut vypnout mozek u Netflixu. ()

rikitiki

Takhle Irsko nevypadalo snad ani ve snech irských romantiků. Zelené svěží pažity, květiny, voda, vše zalité sluncem. V hospodě se bodrý hostinský jmenuje Murphy, šamgasti do jednoho nosí kostkované košile (bez nich by je asi do hospody nepustili) a ústřední rodina? Žije na zámku a tipněte si, jaké mají rodové jméno? Jasně, že Kennedyovi! K tomu se přimotá jedna divoženka v etnošatech. ____ Je to snad parodie? Bohužel ne. Lindsay v téhle přiboudlé romanťárně bez vtipu zjišťuje, že když se ti splní přání, možná zjistíš, že to nebylo to správné přání. Celá vyprávěnka je naivní a předvídatelná, což by v rámci žánru prošlo, kdyby byla aspoň vtipná. Nebo byl ústřední pár sexy, jenže těmhle dvěma to spolu zoufale neladí. Nebo nějaká zajímavá postava, tyhle jsou ale všechny střiženy podle ohrané šablony. SHRNUTÍ: Instantní irský svéráz po emericku. ()

aniiicka

Někdy je potřeba si pustit jednodušší romantickou komedii a vypnout. V rámci svého žánru se mi film překvapivě moc líbil. pustila jsem si jej po náročném dnu, jen abych koukla, jak to vypadá a s chutí jsem dokoukala až do konce. Prostředí teda nádherné (i když asi s přibarveným Netflixovským filtrem). Ale stejně - musím se podívat do Irska na ty útesy. :) :) Potěšilo mě, že Lindsay zase hraje a působí tu moc příjemně. Herce, který hraje Jamese, jsem neznala, ale jeho výběr mě taktéž potěšil, protože si přejete pohledného a sympatického hlavního hrdinu, který má příjemný hlas a přízvuk a vozí hlavní hrdinku krásným Irskem ve stylovém kabrioletu, do kterého je nejlepší skočit salto, když jede okolo. :) No, film zřejmě nebude stačit náročnému divákovi, je trošku vidět, že je to spíše televizní film s kratší stopáží a občas je chování postav trošku nelogické, ale mě se Irské přání v rámci žánru opravdu trefilo do nálady a u pár scén jsem se vážně zasmála. Snímek si na nic nehraje, nemá super překombinovaný děj a herci - zejména Lindsay a hlavní dva pánové - jsou slušní. Potěší i Jane Seymour ve vedlejší roli. ()

Marcos22

Irská romantická pohádka o návratu Lindsay Lohan do druhé herecké ligy a nalezení pravé lásky v zemi Leprikónů, zlatavého moku a pokladu na konci duhy. Tak by se dal stručně charakterizovat druhý celovečerní snímek režisérky, Janeen Damian, která stejně jako před dvěma lety ve Vánocích na spadnutí, obsadila titulní ženskou roli Hollywoodem dlouho opomíjenou Lindsay Lohan. Ani napodruhé se však žádný významnější úspěch nekoná. Důvodem je totálně mizerný, prvoplánový scénář, který neuspokojí ani silně průměrného konzumenta televizního obsahu. Zvednout bídný dojem z Irského přání nepomáhá ani skriptka, Renee Burke, která zřejmě neměla při natáčení úplně svůj den a konzistenci na sebe navazujících záběrů tak nehledejte. Z deště tu vchází hlavní protagonisté do budov v suchém triku, a to na důvěryhodnosti příběhu opravdu nepřidá. To co lze na snímku pochválit jsou bezesporu nádherné irské scenérie – Lough Tay i Moherské útesy byly opravdu precizní volbou při volbě lokací natáčení. To stejné platí i o hlavním mužském protagonistovi, Edu Speleersovi, který zde působí velmi charismaticky a umím si ho v budoucnu představit v nějaké Á-čkové americké romanci. Irské přání je obyčejnou žánrovkou s naprosto plochým dějem, které se doporučuji vyhnout a zvolit z obdobného prostředí třeba Přestupný rok s Amy Adams v hlavní roli. Dvě hvězdy. 😕 (15.03.2024) ()

vydumnica

Niekedy aj my dospelí potrebujeme rozprávočku ako je Irish Wish. Mne sa to páčilo. Mám rada, keď je vo filme vyrozprávaný jeden príbeh vo viacero verziách, typu čo by bolo keby alebo čo by nebolo keby. Bol by to len obyčajný romantický film, ale tým, že tu bol pridaný ten rozprávkový element "I wish", tak má v sebe Irish Wish hneď väčšie kúzlo, viac romantiky a tým pádom vznikajú aj vtipné situácie. Krásne írske prostredie u mňa tiež zabodovalo. Dej je od začiatku do konca maximálne predvídateľný, ale nič iné som ani nečakala. Mohli dať aspoň jednu spoločnú scénku Lindsay Lohan a jej filmovej mamy Jane Seymour. Prečítala som si tu všetky komentáre, keďže ich nie je tak veľa a pobavilo ma, že podľa niektorých je Lindsay už stará na nevestu, hehe taká JLo hrá nevesty aj v 50ke. Pozitívne hodnotím aj to, že Irish Wish nie je vôbec trápny ani nevkusný film ani nič z toho, čomu sa dnes hovorí "romantická komédia" a pritom to často nie je ani jedno. Príjemná romantická komédia s rozprávkovým nádychom v nádhernom írskom prostredí. 3,5*. ()

Aljak

Kompozične to nebolo vôbec na zahodenie, a to najmä vďaka tomu splnenému prianiu a možnosti vidieť "čo by bolo, keby bolo keby". Od začiatku však bolo jasné, ako to celé skončí. A tak bola táto verná schéma až príliš citeľná. Jediné, čo film napokon zachraňovalo bolo samotné Írsko so svojimi pôsobivými scenériami a atmosférou. Ale to je predsa len príliš málo na to, aby bol film nadpriemerný. Ako oddychovka celkom fajn. No myslím, že sa na tom deji dalo aj viac popracovať, aby to nebolo také jednoznačné. 2* ()

bourec

Vůbec se nečekal, že mě to bude bavit. Vlastně jsem byl zvědavej na Lohanku, jak se s tím herecky popasuje. Kdysi hezoučka dvacetiletá s rošťáckým kukučem, dnes jí táhne na čtyřicet, ale vypadá o deset let starší. Film je to ale fakt mizernej. Ženich má pohyby jak buzík, a navíc irská bohatá rodinka, aristokrati, a do rodiny si vezmou šikmoočku. Chaaa. Asi dobrá partie. Netflix se v těch současnejch trendech už ztrácí. 10%. ()

Streeper

Já jsem nadšená z comebacku Linday Lohan na filmová plátna. Podle mě na to pořád má, je to skvělá herečka. Ale proč má tak nešťastnou ruku při výběru filmů a rolí? Kdyby to nebylo vystřižené jak z pera Rosamund Pilcher, tak by to mohlo být koukatelné. Stačilo na tom jen trochu zapracovat, vždyť i ty dialogy byly příšernost. Říkám si, jestli to náhodou není scénář napsaný s pomocí AI. ()

Sammya

Mám ráda romantické komedie, a tohle mělo ještě navíc super cast a krásné Irsko. Ano, je to hloupoučké, ale občas je takovýhle film přesně to, co hledám :) ()

Johnny.ARN

Láska prekoná mágiu. To nás už naučil Harry Potter a tento film to chcel len pripomenúť. Lindsay vyzerá dobre, od kedy je na nealku a Írsko ponúklo pár pekných záberov. 1 z 5 ()

Pavlínka9

Ten film má označení věku 7+ :) a proto to tak taky vypadá :) Je to veselé, barevné, vysněné a bez zcela se nehýbajícího se čela Lohan :D Je to velice předvídatelný film - ale oddychovka pěkná :) Jednou a dost! ()

Master19

Všechna klišé o Irsku zhmotnělá v natvrdlé romantické "komedii", samozřejmě nechybí ani ten jejich tanec. A můžete hádat jak to dopadne. Určitě to uhodnete... ()

psychoJoa

Mám obecně ráda takové ty nenásilné, mírně přihlouplé a přeslazené romanťárny. Zde ale mohli rozhodně věnovat více času té přeslazenosti nebo aspoň nechat postavy spolu strávit více než den. Zpětně mi ani konec nepřinesl zadostiučinění, čekala jsem, že teda bude muset udělat holka víc, aby nakonec získala svého “osudového”… třeba i zajet za těmi ještěrkami. Takže ne… tohle se opravdu zas tolik nepovedlo a je to vlastně celkem škoda (toho Irského prostředí samozřejmě). ()

filipvrbik

Pro mě příjemné překvapení, mně se to moc líbilo... Jediná škoda, že je to strašně předvídatelné, a Lindsay Lohan už je stařena (alespoň na nevěstu).. Ne jako vážně moc hezká romantická komedie, vtipná, milá se sympatickými herci v nádherném irském prostředí.. Do kin šlo poslední dobou spousta mnohem horších počinů, zatím asi nejlepší letošní film od Netflixu. Role Jane Seymour super vtipná a ten fantasy prvek tomu rozhodně přispěl a nemá to ten klasický happyend, ale spíš otevřený konec, a to je super...80% ()