Dan Morgan zastává mnoho rolí. Je to oddaný manžel, milující otec a úspěšný prodejce aut. Býval i nájemným vrahem. Když jej dostihne vlastní minulost, musí vzít svou nicnetušící rodinu na výlet, jaký nemá obdoby. (Apple TV+)

Malarkey

Dle předpokladů naprosto odpočinková záležitost, která tady byla tisíckrát, ale i po tisící první si u ní divák s radostí odpočine. Nečekejte zázraky. Prostě rodinnej akčňák, kterej se ve filmografii Marka Wahlberga ztratí, ale zároveň to nebude ztráta času. Je to technicky způsobilé a vtipné tak akorát, takže plán na večer je tu jasný. ()

Fr

„JO A MIMOCHODEM… TÁTA BYL VLÁDNÍM ZABIJÁKEM…“  Rodinná akční komedie. Trochu „Pravdivé lži“, trochu „Millerovi na tripu“( nebo snad „Nobody“?),  ale hlavně pohodovej Wahlberg. No a to by vám asi mělo stačit. Možná to mělo na víc, ale co já vím… /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Film má v USA rating PG-13.  2.) Thx za titule „Veronika Ageiwa“.  ///                         PŘÍBĚH  ***  HUMOR  *  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

EvilPhoEniX

Sympatická špiónská rodinná akční komedie, která jede dle známé šablony, ale funguje a spolehlivě zabaví. Sice nedosahuje kvalit My Spy a humor není tak úderný, jak by se patřilo, tak díky sympatické rodince v čele s Wahlbergem ( překvapivě slušný fighty, být to Erko, tak by nadšení bylo ještě větší) a hot Maggie Q i Michelle Monaghan. Je to zkrátka ta správná odpočinková a relaxační podívaná. Sázka na jistotu, která neurazí. 6/10. ()

Arsenal83

Skoro ako We're the Millers, ale bez potrebnej dávky vtipu, zaujímavých postáv a scenára, ktorý by udržal pozornosť skoro dve hodiny. Na druhej strane ale jeden z mála filmov, ktorý vyšiel bez nutnosti zavádzať či až tlačiť akúkoľvek politickú korektnosť, čo je dnes už výnimočné. Film mi však prišiel ako dosť neoriginálny a v podstate žiadny vtip, scénku, či hlášku si nemôže zobrať za svoju. Takže nakoniec film o zabijakovi, keď potrebujete zabiť čas. ()

Chrustyn

Ne tak zlé, jak by se mohlo na první pohled zdát ale určitě ani vyloženě dobré. Nenáročná zábava s nudnou akcí, nevtipným Wahlbergem a unavenou Monaghan. ()

TheEvilTwin

Já tyhle rodinné komedie prostě můžu. Tím spíš, když jde o tu typickou mixovačku komedie - akční špionáž a utajování před rodinou, díky které se dostáváme sice do klasické šablonovité konstrukce, ale zato s velkou dávkou zábavy, nápadů a hlavně hromadou feel-good situací, u nichž po dlouhé době cítím, že nejde o nasílu tlačený humor, ale naopak o úplně nenucenou formu pobavení pro celou rodinu. A když přidám skvělou rodinku v čele s Wahlbergem, jsem prostě spokojen bez výhrad. Výborná oddechovka. ()

Lacike

Všetci tu píšu, že to je rodinná pohodová nenáročná jednohubka. Za mňa je to film natoľko sterilný, že v žiadnom ohľade to nepoteší. Komediálna stránka nevýrazná, dramatická nefunguje, postavy si ma ani nezískali ale ani ma nesrali. Proste mi boli ukradnuté. Stopáž zbytočne prestrelená. A akcia? Jej plusom je to, že je v oldschool štýle založená na poctivých kaskadérskych kúskoch. Ale čo z toho, keď je vďaka PG-13 ratingu absolútne bezzubá. Žiada krv v prestrelkách, žiadna veľkolepejšia deštrukcia a v bitkách sme ukrátený o väčšinu kontaktov, aby to nebolo príliš brutálne. Chudák Lateef Crowder. Dvakrát behom filmu dostane od Wahlberga na prdel a ani nič poriadne nepredvedie. Takže celkovo úplne zbytočný film. 4/10. ()

M.i.k.e

zábavná rodinná komediálně akční blbina, která si nehraje na nic víc než je. Příběhově je to sice plné všemožných klišé, ale Wahlberg je jako bývalý vládní zabiják, který je po skoro dvaceti letech skrývání odhalen díky random fotce z pouti, fajn a evidentně ho bavilo tohle točit. Žádné velké dějové zákruty se nekonají a všechno nakonec dopadne přesně tak jak má, ale nemůžu říct že by mě Plán pro rodinu nebavil. Potenciál oddechovky pro celou rodinu naplnil celkem v pohodě...65% ()

Aljak

Nemôžem si pomôcť, ale celý tento "výlet" a celkovo rodinka mi pripomínala Millerovcov. Áno, okolnosti boli inšie, ale ten feeling bol takmer rovnaký, dokonca ešte aj tie charaktery postáv. Celkovo to však nebolo na zahodenie, niektoré scénky a hlášky boli fajn, akurát sa tu vyskytovalo zopár nepochopiteľných nonsensov. Ale nevadí, pozerať sa na to dalo, určite som sa nenudil, akurát tie akčné scény ma nebrali (ako vždy). 3* (na Millers to nemalo). ()

bourec

Hodnocení sedí hlavně na tu komediální stránku filmu. a i na tý komedii mě ve filmu něco nesedělo. Zato ta akční část je spíš trapná, a prostě to věčný zlehčování až na hranici únosnosti filmu nepomáhá. Plusem je veskrze sympatický obsazení. 50%. ()

Flynn

Takova ta klasika na sobotni vecer do tv. Ani vas nestve ze to protkaji reklamama pac to nevyzaduje extra pozornost divaka. Tradicni rodinna podivana prospikovana klasickymi klise. Pár usmevnych scen to melo a tak si parkrat rychleji odfouknete nosem a muzete jit spat. ()

viperDavid

Upřímě jsem myslel, že to bude lepší. Asi to akční komedie je i když se skoro nikdy nezasmějete a akce si moc neužijete. Bylo tam víc proslovů než stříleček a z celé rodiny se mi jako jediná líbila Zoe Colletti. Prostě zklamání a uspávačka. ()

Vironey

Taková nenáročná jednohubka, která neurazí, nenadchne, nedonutí ublinkávat nad politickou propagandou (světlá výjimka léta páně 2023!) - takové blahosklonné v tom dobrém slova smyslu, občas i vtipné. ()

JohnSmith

Úsměvná akční komedie, která není zas tak vtipná a akce není kdovíjak dobrá. Zbytečně zdlouhavé a ani Wahlberg to zrovna nezachrání. Škoda. ()

Hollohlaway

Nic překvapivýho, ale slušná, byť předvídatelná komedie, navíc hodně dobře obsazená. Michelle Monaghan vypadá stále neuvěřitelně a dávala si po tlamě s Maggie Q, co víc chtít? Jako oddechovka to funguje, nesmíte samozřejmě čekat něco víc. Mark Wahlberg vypadal míň znuděně než obvykle a akční kousky předváděl ucházející. ()

kenkaku

Filmy jako je tenhle mají jeden problém, než se “začne něco dít” nastává povinná seznamovačka. Ta tady trvá jen 15 minut (super), jenže… ona po těch 15ti minutách nekončí, ale “dává si pauzu”. Díky myšlence filmu (rodina nic neví) se střídají momenty akce/nuda s mechanickou přesností ještě následující hodinu. Nemluvě o tom, že scenáristicky je to strašně laciný… (obsadit “kvéčko” a tvářit se,  že jde o bezvýznamný štěk… všechno špatně). Tím se dostávám ke castingu. 2x špatně. Tady nenarážím na rodiče (Michelle je 47… kéž by moje partnerka vypadala v 47 taky takhle - nebo klidně i v 37…). To samé Marky Mark (52 fakt?). Hnus je ta ropucha co si pamatuju z FTWD. Ta pachuť zůstala. A mladej mi taky nesedl (i když vtip na jeho skutečné jméno - Van - mě fakt pobavil :)). Zase nutno uznat, diverzity and inclusion manager přistoupil k práci střízlivě a nedíváme se na multikulturní bizár. To se zase ocenit musí. 3,5 matematicky nahoru. ()

sedm.1

The Family Plan má jak spoustu výrazných kladů, tak stejně i záporů a ve výsledku tak z toho vychází průměrný filmový zážitek. Já tomuto snímku dal každopádně šanci v podstatě jen kvůli mému velkému oblíbenci Marku Wahlbergovi, který mě tu pak sice opět ani trochu nezklamal, naopak, tomuto filmu jednoznačně dominuje a táhne ho, na druhou stranu nicméně zůstává pravdou, že by ten kluk už vážně potřeboval nějaký pořádný hit a těmito podobnými taškařicemi tedy rozhodně novou díru do světa neudělá. Když jsem ale začal těmi klady, tak k nim musím přidat krom Marka ještě i ostatní postavy, respektive herce, kteří působí též vesměs sympatickým a nenudícím dojmem, a dokonce musím přiznat, že i ty dětska tu jsou kupodivu docela v pohodě, což se ve většině podobných filmech nestává. Dalšími klady jsou jinak i poměrně svižný spád, sem tam poměrně funkční vtípek a byla by asi i chyba nezmínit fakt, že celá rodina se skládá opravdu jen z normálních bělochů, což je poslední dobou pomalu už unikát, většinu rodin v takovýchto podobných snímcích totiž v současné hyperkorektní době tvoří mix děda mexičan, bába asiatka, otec černoch, matka vyblitá zrzka a za děti mají eskymáky, z toho syn je gay a dcera transka, tudíž ta klasika tu vážně potěšila. To jsou pozitiva, a nyní důvody, proč Rodinný plán není zrovna nějaké terno. Celé je to neuvěřitelně, ale fakt jakože neuvěřitelně tuctové a předvídatelné, a to od první až do poslední minuty, až je to fakt trapně směšný. Nulová překvapivost, ještě nulovější nápaditost, žádný tvůrčí progres, prostě triviálně nastřelená zápletka, která nemá naprosto čím zaujmout. Dále se nepovedla ani akce, které je jednak dost málo, ale hlavně je opravdu nezábavná a častokrát fakt až přes čáru naivní. A nakonec musím zmínit i neopatrnost tvůrců se vyhnout trapným a otravně přeslazeným momentům, které tu mají též slušné zastoupení, a filmu dost ubírají na přesvědčivosti. Takže jak jsem zmiňoval hned na začátku, slušný výčet plusů i mínusů z toho dělá sice snesitelnou podívanou, pokud ale potencionální divák vyloženě nelpí na Wahlbergovi, tak se tomuto Rodinnému plánu může v klidu vyhnout. ()