Keď žena vezme osud do svojich vlastných rúk a kráča za svojím šťastím so zbraňou v ruke, nik pred ňou nie je v bezpečí!
Madeleine Stoweová, Andie MacDowellová, Drew Barrymoreová a Mary Stuart Mastersonová sa na divokom západe živia ako prostitútky. Po trpkých skúsenostiach sa rozhodnú vzdať najstaršieho remesla a dúfajú, že sa im podarí začať nový život na pozemkoch, ktoré jedna z nich zdedila po manželovi. V pätách však majú nielen Pinkertonových detektívov, ale aj ohrdnutého milenca s jeho bandou. Cesta za vysnívaným šťastím rozhodne nebude taká jednoduchá... (TV JOJ)

Caminzind odpad!

"Western" o ženských a asi jen pro ženské. A já zase jednou milerád, ale bez výčitek udělím to nejvyšší hodnocení. Tůdle! ()

Martin741

Western je klasicky americky zaner, ktory sa stal popularnym aj v nasich koncinach - najma teda spaghetti westerny s Budom Spencerom a Terence Hillom. Klasicky western vsak je cisto US zalezitost a spropagovali ho vo svete najma ludia ako John Wayne, Clint Eastwood, Gary Cooper, Spencer Tracy a tak trochu aj James Stewart /Man Who Shoot Liberty Valance/. V priebehu 70. rokov prakticky vymrel, roku 1976 prisiel John Wayne so svojim filmom The Shooter a Eastwood s Psancom Josey Walesom a este isty Marlon Brando s filmom Zastaveni na Missouri. Western to vsak uz mal spocitane, a v 80. rokoch slo o prakticky mrtvy filmovy zaner /nic na tom nezmenil ani Eastwoodov Pale Rider z roku 1985/ . Tuna reziser kvalitneho blackspoitation menom Tirak Turner natocil nudny a nicim nezaujimavy western, v ktorom paradoxne exceluju drsne zeny, a to konkretne Mary Stuart Masterson /Smazena zelena rajcata/, Drew Barrymore /Kocici Oko/. Drsnym holkam visia kolty prekliate nizko, a prekliate nizky je aj vysledny dojem z tohto westernu. preto aj moje hodnotenie bude prekliate nizke : 30 % ()

Streeper

Westernové filmy mám ráda, ale ve většině takových filmů jsou hlavními hrdiny muži, proto jsem ráda za western, kde jsou hlavní hrdinky, tedy ženy. Film se mi moc líbil. Akce a napětí nechybělo, ale bylo tam i několik nudných scén. ()

Andre3000

Velice dobré ženské herecké obsazení, hlavně Drew Barrymore se mi moc zamlouvala, na druhou starnu některé mužské role pokulhávaly a děj mohl být taky o něco složitější. ()

Juto

Je to príbeh hĺbky priateľstva, sily, začínania odznova, hľadania lásky a bránenia sa. Kto povedal, že ženy nemôžu kopnúť do zadku chlapov. Fajn film. 6/10 ()

KajusaK

Úžasn herecké složení (hlavně M. S. Masterson + D. Barrymore) , pár dobrých vtípků a směšných scének.. Ale tím to tak skončilo.. Jinak natáhlý film který mě absolutně nezaujal a na Sexy pistols se nehrabe ani z daleka :)) ()

mortak

Goldsmithův soundtrack mám rád a často s ním začínám pracovní den. Bohužel zbytek je katastrofa. Máme tu čtyři prostitutky, ovšem naprosto chybí jejich charakterizace. Musely by se na začátku nějak představit, nějak uvést, jenže cudný Hollywood hned utíká od bordelu pryč. A ani potom scénář nijak moc s postavami nepracuje a nechává to na herečkách, ať se s tím nějak vypořádají. Což je, díku tomu, že jim scénář předepsal naprosto idiotské a nelogické chování, skoro nemožné. A smrtelný úder tomu všemu zasadil režisér, který neumí točit akční scény. Prostě jen stříhá za sebou záběry na střílející postavy, a myslí si, že to stačí. Kdyby nebylo Goldsmithovy hudby, je to čistý odpad. A přitom námět je skvělý, a kdyby se toho chytl Tarantino, mohl by vzniknout špičkový western. ()

otík

Slušný westernový příběh po všech stránkách - akce, šikulky herečky, hudba, napětí, záporák. Povedený ženský western. ()

Mrkvič

Díky pěkným herečkám se na film dá dívat. Ve filmu sice není takřka nic, co by si divák měl třeba i na několikáté shlédnutí zapamatovat, ale jako pozadí pro jinou činnost to ujde a neurazí. ()

JohnSmith

Čtyři kočky ve westernu, to už samo o sobě nejde moc dohromady. Místy je to celkem svižné a není to špatně natočené, ale je to děsná nuda. ()

VanTom

Čtveřice sympatických hereček v pohodě utáhne tento nesměle feministický western i přes neobjevný scénář a průměrnou režii, která si s akcí příliš nerozumí. Tudíž veškeré zpomalovačky na odhodlané hrdinky se zbraněmi působí spíš úsměvně – obzvlášť když se nějak opomnělo vysvětlit, kde životem otloukané prostitutky sebraly dovednosti zkušených pistolnic. ()

giovanni3

Western v kterém jsou hlavními pistolníky čtyři ,,děv.y,, prchající před zákonem a po cestě hledající lásku? O co tu mělo jít? Dívat se na to dalo o tom žádná, ale tak prostý scénář s mizernou akcí nemůže snad nikoho nadchnout a nemá smysl se v něm ani moc rýpat... 2z5 ()

Lukoboss

Čtyři drsný holky s koltama za pasem to je opravdu moc. Krom toho v dobách westernu věc naprosto nemyslitelná. Nechci nikoho diskriminovat, ale tohle je opravdu příliš. ()

Zagros

Naprosto ničím nevýjimečný western, teda … zpět. Je výjimečný svým obsazením a hlavními postavami, kterými jsou čtyři odvážné pistolnice. Na tuhle kartu vsadili tvůrci vše a ono to moc nevyšlo. Po pár letech je příběh zapomenut a všechny pistolnice bohužel také. Půl hvězdy pro každou z nich. ()

Wishkah

Western by měl mít silný příběh, zábavné přestřelky, charismatického hlavního hrdinu a pořádného záporáka. Tomuhle westernu chybí úplně všechno. Příběh je klasika s tím rozdílem, že ti psanci jsou ženy. Přestřelky jsou tu standartní, charisma bohužel i přes všechny přednosti dámám chybí a záporák je obyčejný magor a zneuznaný milenec jedné z hrdinek. A ani režie si s nějakou obrazotvorností přiliš nepotykala. prostě obyčejná nuda ()

peetriss

Alternativa westernu pro feministky, případně pro chlapy, kteří nechtějí přemýšlet a jen se chtějí koukat pěkné ženské. Nenáročná zábava použitelná k zabití nudného pošmourného dne. P.S.: Nejvíce to sluší stejně Madeleine Stowe... :) ()