Keď žena vezme osud do svojich vlastných rúk a kráča za svojím šťastím so zbraňou v ruke, nik pred ňou nie je v bezpečí!
Madeleine Stoweová, Andie MacDowellová, Drew Barrymoreová a Mary Stuart Mastersonová sa na divokom západe živia ako prostitútky. Po trpkých skúsenostiach sa rozhodnú vzdať najstaršieho remesla a dúfajú, že sa im podarí začať nový život na pozemkoch, ktoré jedna z nich zdedila po manželovi. V pätách však majú nielen Pinkertonových detektívov, ale aj ohrdnutého milenca s jeho bandou. Cesta za vysnívaným šťastím rozhodne nebude taká jednoduchá... (TV JOJ)

helrohir

Na jednej strane sympatický feministický  pokus o zobrazenie divokého západu z pohľadu štyroch krásnych žien, ktorý však nanešťastie zráža celkové spracovanie, počnúc nejednoznačným scenárom, až po neohrabanú réžiu, "vďaka" ktorej  sú takmer všetky akčné scény skôr na smiech. Bod naviac za fakt pekné herečky a Goldsmithovu hudbu. 50%. ()

Chladek

Klasický western odlišující se od ostatních hlavními hrdinami. Jsou to ženy, a podle mě to bylo opět jen otázkou času, než se něco takového stalo. Jsou westerny s muži, proč ne ženy že? Snaha chytit lidi na D. Berymorovou a A. MacDowellovou se povedla a mnoho lidí od tohoto filmu hodně očekávalo. Jinak na tomto filmu ale nic moc není. ()

rischa65

Do konce jsem to neviděl, to se fakt nedalo a to jsem fanda tohoto žánru. Pro koho to vlastně bylo natočený? Ten film by nezachránilo ani to, kdyby ty čtyři pistolnice byly od začátku nahý... ()

blezg

Ale no tak, kluci, je to romantická pohádka, přibarvená westernem. Odpolední pohodovka s šikovnejma holkama. Nebo pseudošikovnejma, to už je jedno. Dobrý :) ()

fenka

ačkoli jsem si tuhle čtyřku na začátku nemohla nějak spojit,výsledkem mi bylo velmi příjemné obsazení. A proč by ženský nemohly být hlavníma hrdinkama westernu?!? Hudbu není třeba komentovat,to už udělala většina přede mnou a že skutečně nejslabším bodem na filmu byl scénář? No i filmy k žehlení jsou třeba. A u tohohle kousku,jde i mile zapomenout,jaký to žehlení je vopruz! Takže proč ne? ()

chosan

Dobrý lehce nadprůměrný western ale řeknu Vám nechtěli byste aby spíš než western to z takovýma buchtama bylo porno? To bych dal hned pět * takto 3* a 60%. ()

Malignus

Zcela prumerny western, ktery zaujme jedine zenami v hlavnich rolich a dobrou hudbou. Ackoli se z toho dalo udelat "neco vic", scenar je nevalne kvality a vykony ctverice herecek take a nezachranuje to ani James Russo jako hlavni zaporak. Tohle staci videt opravdu jenom jednou. ()

VagaBunda

I když mám rád westerny, o 2 z hlavních aktérek si myslím, že mají celkem i talent, a všechny 4 vypadají ok, tak i přesto je výsledek velmi špatnej. Dráždivě to působí asi jako Lesbian vampire hunters, žánrově velmi seroucí... Vyčnívá jen hudba Jerryho Goldsmithe a za tu dávám *, zbytek je víceméně odpadní záležitost ()

mpet

Čtveřice holek si zde hraje na drsné pistolnice. No bohužel mě to nepřesvědčilo. Spíš naopak. Jejich rádoby drsné vystupování vypadá dosti uměle a neobratně. Když k tomu připočtu příběh, který není opravdu nic moc, tak z toho vychází béčkový western,.... ne spíš céčkový. Dvě hvězdičky jsou možná až moc, ale přece jenom ty "drsný" holky jsou pěkný, hlavně Drew a Madeleine, a tak je aspoň na co koukat. ()

Sejkorka

Napoprvé bez recenze jsem dal 3* , nyní ubral na 2, 55% sedí, ale dolů. Příběh není špatný, ale hodně drhne, i na postavách. U všech člověk pochybuje, proč skončily v nevěstinci. A např. Cody (Madeleine Stowe) je tak nečitelná, že člověk neví, do jaké kategorie jí zařadit. Eileen - Andie MacDowell -  střílí puškou od boku, jako by se nechumelilo a Anita (Mary Stuart Masterson), se tváří, že uprchla spíše z kláštera, než z bordelu. A tak nejsympatičtější je Lili - Drew Barrymore - která je tak sexy, že jako pistolnice je jí opravdu velká škoda. ()