Keď žena vezme osud do svojich vlastných rúk a kráča za svojím šťastím so zbraňou v ruke, nik pred ňou nie je v bezpečí!
Madeleine Stoweová, Andie MacDowellová, Drew Barrymoreová a Mary Stuart Mastersonová sa na divokom západe živia ako prostitútky. Po trpkých skúsenostiach sa rozhodnú vzdať najstaršieho remesla a dúfajú, že sa im podarí začať nový život na pozemkoch, ktoré jedna z nich zdedila po manželovi. V pätách však majú nielen Pinkertonových detektívov, ale aj ohrdnutého milenca s jeho bandou. Cesta za vysnívaným šťastím rozhodne nebude taká jednoduchá... (TV JOJ)

Kroupa

Celkem slušná zábava, ale krom přitažlivých hlavních představitelek a jejich věrohodně sympatických (či věrolomných) mužských protějšků tu moc ke koukání není. ()

Hepy13

Westernovka které schází spousta věcí k tomu, aby se mohla nazývat dobrou. Kdyby ve filmu místo žen prchali muži tak by to bylo uplně o ničem. Takhle to holky vytáhli alespoň na dvě šerifské hvězdy, především Drew Barrymore to v kovbojském moc sluší. ()

KosiR_ksr

Tradiční western, který vsadil na obsazení žen do hlavních rolí a lehké přihnutí žánru k romantické komedii. Na pistolnice se chvíli pěkně dívá, ale snímek samotný mi příliš nesedl - 40% ()

MickeyStuma

Pochybuji, že by se takový příběh mohl na divokém západě stát, ale jako filmový příběh je zajímavý. Snímek je sice plný klišé, ale coby westernová zábava funguje dobře. Kdo by nechtěl vidět mladé ženy s kolty proklatě nízko mstící se za bezpráví a ponižování. A tak tu máme možnost vidět něco, co tu do této doby ještě nebylo. Ženy střílejí, jakoby se se zbraněmi už narodili a jejich drsná nátura je nezpochybnitelná. Jo jo, tady by se jeden rozmyslel doma odvětit, že ta pečeně je málo pečená. ()

helloween93

Koukatelný western s pohlednými hlavními představitelkami. Scénář už je trochu horší, nicméně film rozhodně neurazí a tempo má docela svižné. Za mě *** ()

Besyn

Ale to je především za tu titulní čtveřici pistolnic.Jinak jako western je to fakt slabota,hlavně co se scénaře a režie týče. ()

Rodin

Tedy nečekal jsem mnoho, ale takhle málo? Navíc obsazení Drew do role pistolnice je skoro stejně směšné, jako do Charlieho andílků. Herečka je to velmi slušná, ale mimo romantické komedie vždy vzbuzuje dojem, že by si dokázala vypíchnout oko i při lakování nehtů. Průměrná komedie napasovaná na hluboce podpůměrný western. ()

Pitryx odpad!

Jasně že jo. Velmi věrohodné. V dobách divokého západu v zemi pro drsné chlapy čtyři coury vyzrají nad kdekým a postřílí zkušené pistolníky. Hihihi, směji se smíchem Sama Hawkinse, ačkoli u tohoto filmu to moc k smíchu není. Ač se holky snažily jak mohly, slabému scénáři nestačily s dechem. Ostatně proč také, děj neběží, loudá se, neustále škobrtá jako nemluvně a občas je tak nudný, že divák jako starý cowboy jde si raději zapáliti cigaretu, než by na to koukal. Takže ani Drew to nezachraňuje svým ňadrem, lhostejno zda skrytým či obnaženým. A že jí to v tomto filmum mimořádně sekne, jinak ji moc nemusím. Snad největším kladem celého filmu je tedy pan Jerry Goldsmith a to je tak vše. Bum, bum, pic, pic, howgh. 201409099634/10009 ()