Arnold

Slavný kulturista, úspěšný hollywoodský herec a taky vlivný politik. Osobní dokument o pestrém životě a kariéře uznávaného Arnolda Schwarzeneggera. (Netflix)

Parabot

Vlastně zfilmovaná autobiografická kniha Total Recall, což je celkem logické. V ní je ovšem Arnold o trochu víc sebekritický a věnuje více prostoru svým temnějším životním kapitolám. Tento dokument je taková Óda na Arnolda. Ale potěší. ()

DonBraso

Prostě Arnie. Poslední díl už není takový terno a jde až nezvykle dost do politických kruhů až zbytečně zevnitř, ale i tam se najde Arnie ve svém živlu. Kdo už ho někdy slyšel, sleduje ho tak je to pořád on. Má svoje názory, plno motivačních videí a pak skvělý dokument od Netflixu.Mr. Olympia a jeho život s rodinou byl určitě zajímavej i s jeho velkým kamarádem z fitka. Je pravda, že jít za svým snem určitě jde.90% ()

silak_xup

Snížíme skleníkové plyny o 25%. Z kanclu ale pojedu Hummerem a u toho si dám doutník. Dokument skvěle udělanej, Arnie uměl strhnout ovce a využít pro svůj prospěch v čemkoliv, proč ne, tak to na světě chodí. Chudák chlap. ()

Brock

Jde to hezky po srsti, jako předvoj Arnieho nástupu na Netflix super propaganda. Čekal jsem větší hloubku, ale i tak to stojí za shlédnutí. ()

JohnCoffe

Snad to nebyl epitaf. Dědek je furt ve formě a Kitzbuehl by dojel hned za Cuchem a Odermattem na třetím místě. Škoda že místo politické části se více nevěnovalo filmové stránce. Predátor a Total Recall by si to zasloužily. 75 % ()

Blazis34

Skvělý dokument o jednom úžasném chlápkovi, který měl různé sny, za kterými si tvrdě šel a dokázal to. Určitě stojí za zhlédnutí! ()

Eywa11

Poslednú dobu mám problém sedieť pred telkou viac ako 20 minút a nič ma nebaví dopozerať, ale toto ma vtialo až tak, že som to binge watchla jedným šupom. Nemyslím si, že sa jedná o prázdnu egohoničku. A keď tak " Acta non verba". Hovoria za neho skutky a kľudne si to ego pohoniť môže, nevidím na tom nič zlé. Mimoriadny život si vyžaduje aj mimoriadneho človeka a iné uvažovanie ako má väčšina. Tým pádom sa to nie vždy stretne s pochopením. Arnold nikdy nebol môj obľúbenec, milovala som ho v Terminátorovi, ale neradím ho k svojim favoritom. No to čo dokázal je obdivuhodné, inšpiratívne a nazývať to šťastím je len arogancia a zatrpknutosť. Šťastie praje pripraveným, koľko ľudí má ešte viac "štastia" a svoj potenciál aj tak nikdy nenaplnia.....Klobúk dole pred Arniem, chytil život za pačesy. ()

Mamutol

Arny je pro mojí generaci legenda. Na jeho filmy na VHS kazetách jsme koukali pořád dokola. Pak jsem si v r.1989 postavil v suterénu svojí malou posilovnu. Uvidíme, s čím přijde můj další oblíbenec Sly ... ()

AndrewNewman

No musím povedať, že Arnie si týmto poriadne mastil ego. Ani Spielberg by sa zrejme nepasoval za takého šampióna v oblasti kinematografie ako on. Pričom treba priznať, že bez pár ľudí (hlavne Camerona) by sme o ňom zrejme ani nepočuli. Musím však ale priznať, že jeho ambície, bezohľadnosť a chladnokrvnosť dosahovali úspechy či už v kulturistike, filmoch alebo politike. Ako dokument o jeho živote to bolo až príliš fascinované samotných hlavným predstaviteľom. Ani v jednej vete nepovedal, aký hrozný herec to vlastne bol a že rola Terminátora mu tak sedela hlavne preto, že on sám bol skrátka poleno. Chápem, že potom, čo Sly natočil Ramba ich publikum porovnávalo, ja osobne si myslím, že Rocky je skrátka na oveľa väčšej úrovni ako hereckej, tak aj ľudskej. ()

ESNYR

Arnold to oproti Slyovi bere až moc vážně a až moc to celé strhává na sebe. Je sice pravda že ho asi většina lidí měla raději než "Ramba" ale to nic nemění na tom že tohle povídání mi přišlo méně kvalitní než Sly. ()

nuwer

Od četby knihy Total Recall jsem vášnivá fanynka Arnolda , takže na dokument jsem se těšila . Většina podstatného v dokumentu kopíruje to co je v knize , nic moc nového se tedy fanoušek nedoví, ale je úžasné sledovat záběry ze " zákulisí" komentované jak Arnoldem tak důležitými lidmi v jeho životě . ()

PeteBuck

Arnieho dokument na mňa pôsobí rovnakým dojmom, ako jeho autobiografia Total Recall. Pokiaľ kecal o svojom živote, kulturistike, filmoch, podnikaní, tak to bolo celkom fajn, ale ako náhle začal o politike, tak som začal zívať. Jeho život je fascinujúci, o tom potom, týpek je No. 1 v kulturistike, preslávil sa vo filme, je úspešný podnikateľ, makal v politike. Toto by nedala väčšina ľudí, ani keby žila 10 životov, takže je ho za čo obdivovať. Na druhú stranu tiež pár vecí posral, ale tak poznáme to staré zlaté, kto je bez viny, nech hodí kameňom, však? Na jeho život by sa možno dal urobiť aj 6 dielny dokument ako u Lucasa, trochu viac rozpitvať filmy, trochu pokecať o jeho poslednom titule v kulturistike, ktorý získal a ktorý je doteraz považovaný za kontroverzný a tiež mnoho iných vecí. Na druhej strane tento dokument je remeselne slušne spravený, celkom dobre dýcha, 3 hodiny sú možno akurát. Niečo mi tam ale chýbalo. Možno je to tým, že veľa nového tam toho pre mňa nebolo. ()

Kropajda1

Naprosto nejlepší dokument, který nechá nahlédnout do života filmové legendy. Mám Arnolda ještě raději. Je to zpověď člověka, který se vypracoval z ničeho a dokázal překročit všechny zvyklosti. Všichni, kdo zde plivou jedovaté sliny, by měli ukázat, co v životě dokázali. Je to to nejlepší, co Netflix za poslední dobu nabídl. ()

Grimaldi

Je fajn vidět kvalitně odvedený dokument o někom jako je Arnold Schwarzenegger. Škoda jen, že víceméně popisuje to samé co jeho biografie Total Recall. Takže primárně bych doporučil právě jí. Je v ní mnohem víc detailů a celkově je mnohem víc zábavnější. Ale pro vyloženě nečtenáře mezi které jsem se dříve i já sám řádil bude tato série příjemně stráveným časem. ()

Dvorik

Knihu Total Recall jsem cetl, proto jsem si myslel, ze 3. dilna serie ji bude jen kopirovat. Neni tomu tak. V kazdem dile je spousta veci, ktere v knize nejsou. A stejne jako v knize je nejlepsi 3. cast. ()

tomino28

Dokumentární série o tom, jak se jistý Arnold Schwarzenegger vypracoval kdesi z Rakouska až do žhavého křesla guvernéra Kalifornie. Pro ty, kteří četli jeho paměti Total Recall, se nebude jednat o nic moc překvapivého, ale i přesto doporučuji ty 3 hodiny v Arnoldově společnosti strávit. Jasně, nikdo není dokonalý a všichni děláme v životě chyby, ale Arnoldův přístup a postoj k životu je tak pozitivní a dle mého správný, že je více než žádoucí, nechat se od něj jeho myšlením alespoň trochu nakazit. ()

imaginer21

Třikrát nejlepší, třikrát se nevzdával, ve třech různých oblastech šel tvrdě za svým. Arnie je velmi zvláštní postava, které díky její houževnatosti bývají často odpuštěny ty nedostatky, které by se jiným "otřeli o hubu". Proč? Protože on je majitelem schopnosti sebekázně i sebepřekonání a všem to chce ukázat. A ano, to všechno je na něm obdivuhodně a pro mnohé inspirativní. V porovnání s tesknějším a upřímnějším Slyem mi ale toto přišlo příliš povrchně motivační, samozřejmě až na těch několik bolestných osobních momentů, které Arnie také musel na své pouti překonat. Nejlepší částí byla u mě jednoznačně ta filmová. ()