Arnold

Slavný kulturista, úspěšný hollywoodský herec a taky vlivný politik. Osobní dokument o pestrém životě a kariéře uznávaného Arnolda Schwarzeneggera. (Netflix)

ReproBoy

Jako obdivovatel Arnolda i jakozto clovek, ktery ma stejne nazory a asi i povahu toto povazuju za nejlepsi “tecku”, jakou mohl Arnold udělat. Povazuju ho i pres jeho preslapy za jednoho z mala lidi, ktery pomohl cele planetě. Dokument pro mladsi i starsi generace. ()

momomoo22

Vie sa o ňom čo robil, ale takto v súvislosti  od najlepšieho kulturistu sveta cez filmovú hviezdu až po guvernéra štátu a to z malej dedinky v Rakusku.  Keď zo zlého detstva (čo zanechalo následky (hnanie sa za niečím viac, nič nestačilo) aj keď hovoril, že to zvládol) vzišlo niečo dobré preňho.  A ešte do toho zbohatol na podnikaní.  Naozaj cieľavedomý a s veľkým šťastím v živote. Dokument v pohode, ale spracovanie mi nesedí. ()

AAsniper

Pre tradičného konzumenta čo berie gro vedomostí z dokumentov Netflixu je seriál asi ok. Pre človeka čo čítal Árnýho biografiu to je výťažok z čitateľského denníka. Trochu ma srali tie motivačné kecy v každej druhej vete a posledný, politický diel, som iba narýchlo prescrolloval. Ale za prvé dva, pekné 3 hviezdičky. Veľká vďaka Netflixu za dabing pána Soukupa. ()

dead.meat

Těžko se to hodnotí, natočené je to pěkně, po Netflixovsku. Pár věcí je tam lehce upraveno, steroidy opravdu nemají/neměly vliv na Arnoldovu kulturistickou/hereckou kariéru pouhých 5% ale spíš tak 80%, Na druhou stranu, když člověk chce něco dosáhnout, musí občas překročit pravidla nebo gentlemanské dohody a být trochu hajzl.. ()

Tomas129

Velmi pěkné. Prožil pěkný život a nespadlo mu to jen tak samo do klína. Musel dřít. Byl cílevědomý. Myslím, že si to zasloužil. Někdo si může říct, že nebyl moc empatický, ale k přírodě empatický byl. Velmi se mi na něm líbila snaha o snížení emisí. Kdyby to byl bezcitný hajzl a populista jako Trump a nezáleželo mu na ničem, tak nikdy nerazí zelená opatření. Pro svět určitě udělal dobrou věc a já mu to přeju. ()

Nellaron

Pokiaľ ste čítali Arnoldovu životopisnú knihu, po informatívnej stránke sa z tohto seriálu oveľa viac nedozviete. Avšak seriál navyše ponúkne pekné zábery Arnieho rodného mestečka, a najmä komentáre Jamesa Camerona, Lindy Hamilton a iných. V seriáli mi chýbalo viac zákulisných videozáberov napríklad z natáčania filmov alebo Arnieho súkromného života. Seriál tento potenciál nevyužil. Ďalším mínusom je fakt, že Arnie sa nevenoval niektorým dôležitým etapám v živote, ktoré mu úplne nevyšli a mohol sa k nim vyjadriť. V každom prípade ide o vysoko nadpriemerný dokument a Arnoldova životná cesta je neuveriteľná. ()

Irish Stout

Ten chlap dokázal to čo, každý potrebuje k tomu 3 životy,on za jeden. Najväčší dríč v jeho rokoch. N1. Neskutočné. Dokázal všetko o čom sníval, proste život za odmenu. Ten dokument je skvelí, a Arnold je veľký ftipálek. Prvý film som videl, keď som mal 10 rokov. Sledujem jeho filmy cca 33 rokov, a som jeho fanúšik. Po zhliadnutí dokumentu, som si uvedomil že som jeho obdivovateľ. Ja som so svojich snov neuskutočnil ani jeden, lebo som lenivý. Preto obdivujem jeho zápal vo všetkom čo robil. On je vzor úspešného človeka. TÝ čo naňho kydajú, a nepoznajú ho osobne, sú závistlivé 000. Išiel úspechu oproti, a veľa ľudí mu pomohlo, aj keď ho nepoznali. Aj to tam priznal, sám by nedokázal nič. On iba chcel, mal silnú vôľu. ()

Thesadovskej

Opravdu hodně povedené, myslím si, že je to hodně motivační a povzbuzující. Arnold je Arnold. Btw ponožky v sandálech ? Extrém :D, prostě Evropan přijel do Ameriky. Jelikož cvičím, tak mi byla první část nejvíc u srdíčka, fandou Terminátora jsem už takovou dobu, že ani nevím, kdy jsem jím nebyl. Třetí part byl sice nejslabší, ale to neznamená, že by byl špatný. Jediné z čeho mám strach je, aby se z toho nestal trend. Co vím, tak už i Sly bude mít vlastní dokument. To ještě beru, ale pokud se přidá ještě někdo další, tak už to bude ždímání peněz z nostalgie. Za mě Arnold 90% a vřele doporučuji každému. ()

gentleman

"Na svete sú dva druhy ľudí. Tí, ktorí dávajú a tí, ktorí berú. Arnold bral." Ale aj tak je obdivuhodné, čo človek dokáže, ak má cieľ, odhodlanie a odvahu. Pritom urobí chyby, ale tak všetci sme len ľudia a tá povestná karma raz dobehne každého. ()

Johny2022

Výborný dokument. Ten Arnold je fakt šikovný chlap, ktorý prvé veľké prachy zarobil inak a nie filmami. Narobil veľa chýb a ako sa zdá, nemá problém sa k nim postaviť ako chlap a jeho názory sú mi viac než sympaticke.  Je isté, že je dobrý motivator a jeho život nebol moc ľahký, ale išiel si za svojim cieľom a proste treba to vidieť. Ono byť migrant v Amerike a prepracovať sa k pozícii guvernéra..  Silná vola .. Ta mam pocit chyba mnohým a mali by sme si z neho viac brat. Jednoduché je čakať na úspech a lepšie je si ísť pon a zamakať na sebe. Po všetkých..no nič. Nejak som sa premotivoval a koncim ()

E.T.

Osobnost Arnoldova formátu si jistě zaslouží dokument. Ale tohle není úplně typický dokument. Je to promo, autorizovaný portrét. Ale dokumentem se stává bezděčně tím, že ukazuje neskutečný egoismus Árnýho tím, že vůbec vznikl a vypadá tak, jak vypadá. Ale i to má svou hodnotu. Mnohým může imponovat jistá míra moudrosti a i trocha toho nadhledu, které se obvykle dostává průměrně rozumným staříkům ve vaší obci. Stačí se dát s někým u piva do řeči a zjistíte, že máte svého Arnolda v hospodě ve vedlejší ulici.  Není na tom nic výjimečného. Na druhou stranu ne každý stařík dosáhl světového věhlasu a umí si to užívat. Přiznávám, že jsem byl zvědavý, co je to za osobnost. Jsem vděčný za mnohé záběry, které jsem nikdy neviděl a především za třetí díl - kde jsem si mnohé ujasnil z jeho politické kariéry. Ovšem zcela chybí nějaký zásadní komentář třetí strany. Nemohu se ubránit pocitu, že se dívám na rodinné video Dona Corleona, které mu připravil jeho consiglieri, podělaný strachy. Teče z toho ego, jak med z prasklé sklenice. Ještě teď si utírám monitor.  Pochopitelně, že cesta pana Schwarzeneggera má více temných stránek než jedno nemanželské dítě. O tom však až příště děti, až někdo natočí dokument bez jeho "asistence". ()

JC_Gucci

Poslechnout si o životě Arnolda Schwarzeneggera přímo z jeho vlastních úst, zatímco kouří doutník a řídí obrněný transportér, je zážitek sám o sobě. Inspirující příběh o všech jeho frajeřinách, kterých za život opravdu stihl mnoho, je poutavý od začátku do konce. Co tento dokument ztrácí na objektivnosti a ne zrovna nenápadném přeskakování některých ne zrovna pozitivních aspektů Arnoldova života, získavá na zajímavém vhledu do toho, jak se Arnold sám vidí. Nebo spíše jak chce aby byl viděn a zapamatován. ()

snobold

Hltal jsem každé Arnoldovo slovo. Žádné klišoidní žvásty. Dokument se dobře doplňuje s jeho novou motivační knihou Buď užitečný. ()