Ako krtko k nohaviciam prišiel

• Československo Ako prišiel krtko k nohavičkám (viac)

Krtek si chce udělat kalhotky, a tak poprosí ostatní zvířátka, aby mu pomohla. Ruku k dílu přiloží mravenci, čáp, ba dokonce i rak. Když je hotovo, začne se krtek obdivovat ve svém zrcadle a je se sebou spokojen. (skinny9)

FrankieCZ

Překrásný vzdělávací pořad, zaobalený jako pohádka. Nestároucí klasika, která by Zdeňku Milerovi zajistila nesmrtelnost sama o sobě, i kdyby nenatočil spoustu dalších vynikajících filmů (za všechny jmenujme O milionáři, který ukradl slunce) a nevychoval dav dalších vynikajících animátorů. ()

bohhous22

Nejlepší epizody,nejlepší seriál,každý díl je překrásný.U Krtečka těchto ,,pár slov " bohatě stačí.Děkuji rodičům,že na této pohadce tak lpjeli......:-) ()

PlayEasy

Nejlepší díl Krtečka, zde to všechno začalo, měli jsme DVD, dívali jsme se i četli - byli jsme do něj blázni a ani teď toho nelitujeme!! ()

OJan

Prostě skvělé, nejlepší česká pohádka všech dob a tak to i vždy zůstane (myslím to celkově, nejen tento díl). |100%| ()

ostravak30

Úplně první Krtek si pořídil kalhoty. Zajímavé je, že nikdy potom, alespoň co mě paměť (ne)slouží, už na sobě tyto kalhotky neměl a to po nich tak toužil. Také zde můžeme slyšet jeho hlas, což je unikát vzhledem k tomu, že ani on ani jiná zvířátka už hlas používali pouze k zvukům. Takže se milé děti usaďte a podívejte se, jak se vyrábějí průmyslové kalhoty... ()

Milivoj

Čtyři hvězdičky za to, že moc žvaní ;-). Ale jinak jsou nejen tento původní, ale i ostatní "Krtečkové" samozřejmě pohlazení na duši. Zvlášť ve srovnání se záplavou Pokémonů a podobných debiloidů. Na těchto večerníčcích jsem vyrostl a DVD s nimi stohuju na poliččce v bláhové naději, že i na mé dosud nenarozené dítě budou působit stejně. Uvidíme, kam mě za pár let pošle. I s Krtečkem. ()

Tinaa

Dětství. Nenásilná, milá, nenáročná kreslenina, která je moc pěkná. Prostě krteček je balzám na duši. Tento díl nám teď pustila profesorka na zbožíznalství, abychom věděli, jak se vyrábí látka (o které jsme se učili :D..) takže i poučný to na jeden moment je. :) No - klasika. ()

rafix

Nejkrásnější pohádka mého dětství. A také moje nejoblíbenější o krtečkovy. Tento příběh je samozřejmě pěkný a proto dávám nejvyšší počet bodů toje 5. ()

harycek

Film mého mládí ač je starší než já, ale jen o rok, tak si ho z dětství dobře pamatuji a viděl jsem ho tolikrát , že se mi vryl do paměti i do srdce! ()

sharka.68

Nádherný příběh o tom, jak zpracovat len...lněné kalhotky s kapsami,co ve finále vypadají jako laclové montérky...ale až tak daleko asi autor nemínil zajít..... ()

retrix

Nejlepší díl krtka ze všech, mám dojem že i první. Připadal mně trošinku obtloustlý proti dalším dílům, to je všk pouze vizuální dojem. Je také jediným dílem krtka, ve kterém mluví, v dalších dílech už nemluví a právě i mluva postaviček tomu přidala na pěkném ztvárnění. ()