Krtko na púšti

Réžia:

Zdeněk Miler

Hudba:

Vadim Petrov

Krteček se dostane do daleké pouště a za pomoci dalších zvířat odstraní písek ze zapadané studny, která pak opět přináší vodu. (mau)

genetique

Niekto tu zrejme nevie oceniť jednoduchosť a krásu nápadu, ktorý na púšti Krtka napadol. Opäť krásny dielik. Krtkova obetavosť nemá hraníc. :) ()

Aky

Krtek je zřejmě nesmrtelný a nadčasový. Nápad, syžet y příběhů, realizace, všechno je harmonické, originální a přitom zobecňující. I když jsou ěkteré epizodky slabší, pořád jsou skvělé. ()

Stanislaus

Krtek se holt nikde neztratí a umí si poradit i s nedostatkem tekutin na vyprahlé poušti, na které se vyskytují různá zvířata, které bych tam sice nečekal, ale budiž. Nicméně poselství je jasné - ve dvou (či více) se táhne vždy lépe. ()

blackrain

Tenhle díl jsem v neděli večer viděla úplně prvně. Hodně mě překvapil a samozřejmě potěšil a to už dávno nejsem malé dítě. Zdeněk Miler měl prostě geniální nápady, to se musí nechat. Krtečkův smích je nezapomenutelný. ()

IllIlIlIIl

Jedna z nejznámějších českých animovaných pohádek pro děti. Jako malý capart jsem měl Krtečka rád, ale objevily se dětské seriály, které jsem měl radši. ()