Ako krtko k nohaviciam prišiel

• Československo Ako prišiel krtko k nohavičkám (viac)

Krtek si chce udělat kalhotky, a tak poprosí ostatní zvířátka, aby mu pomohla. Ruku k dílu přiloží mravenci, čáp, ba dokonce i rak. Když je hotovo, začne se krtek obdivovat ve svém zrcadle a je se sebou spokojen. (skinny9)

FrankieCZ

Překrásný vzdělávací pořad, zaobalený jako pohádka. Nestároucí klasika, která by Zdeňku Milerovi zajistila nesmrtelnost sama o sobě, i kdyby nenatočil spoustu dalších vynikajících filmů (za všechny jmenujme O milionáři, který ukradl slunce) a nevychoval dav dalších vynikajících animátorů. ()

bohhous22

Nejlepší epizody,nejlepší seriál,každý díl je překrásný.U Krtečka těchto ,,pár slov " bohatě stačí.Děkuji rodičům,že na této pohadce tak lpjeli......:-) ()

PlayEasy

Nejlepší díl Krtečka, zde to všechno začalo, měli jsme DVD, dívali jsme se i četli - byli jsme do něj blázni a ani teď toho nelitujeme!! ()

OJan

Prostě skvělé, nejlepší česká pohádka všech dob a tak to i vždy zůstane (myslím to celkově, nejen tento díl). |100%| ()

ostravak30

Úplně první Krtek si pořídil kalhoty. Zajímavé je, že nikdy potom, alespoň co mě paměť (ne)slouží, už na sobě tyto kalhotky neměl a to po nich tak toužil. Také zde můžeme slyšet jeho hlas, což je unikát vzhledem k tomu, že ani on ani jiná zvířátka už hlas používali pouze k zvukům. Takže se milé děti usaďte a podívejte se, jak se vyrábějí průmyslové kalhoty... ()

Milivoj

Čtyři hvězdičky za to, že moc žvaní ;-). Ale jinak jsou nejen tento původní, ale i ostatní "Krtečkové" samozřejmě pohlazení na duši. Zvlášť ve srovnání se záplavou Pokémonů a podobných debiloidů. Na těchto večerníčcích jsem vyrostl a DVD s nimi stohuju na poliččce v bláhové naději, že i na mé dosud nenarozené dítě budou působit stejně. Uvidíme, kam mě za pár let pošle. I s Krtečkem. ()

rafix

Nejkrásnější pohádka mého dětství. A také moje nejoblíbenější o krtečkovy. Tento příběh je samozřejmě pěkný a proto dávám nejvyšší počet bodů toje 5. ()

harycek

Film mého mládí ač je starší než já, ale jen o rok, tak si ho z dětství dobře pamatuji a viděl jsem ho tolikrát , že se mi vryl do paměti i do srdce! ()

sharka.68

Nádherný příběh o tom, jak zpracovat len...lněné kalhotky s kapsami,co ve finále vypadají jako laclové montérky...ale až tak daleko asi autor nemínil zajít..... ()

retrix

Nejlepší díl krtka ze všech, mám dojem že i první. Připadal mně trošinku obtloustlý proti dalším dílům, to je všk pouze vizuální dojem. Je také jediným dílem krtka, ve kterém mluví, v dalších dílech už nemluví a právě i mluva postaviček tomu přidala na pěkném ztvárnění. ()