V treťom dieli o vraždiacej bábike Chuckym už je z chlapca Andyho mladík v službách vojenských kasární. A to je pre Chuckyho vďačné miesto plné potenciálnych obetí... (POMO)

PROTIVETRU

Tak nízke hodnotenia.. asi k Charlesovi naozaj nedokážem byť kritický. Mno musím priznať že kvalita stagnuje, celý film bude asi ozaj zbytočné pokračovanie a je pravda, že celkové odsýpanie deja je o poznanie pomalšie a nudnejšie, než u predchodcov. Avšak záverečné vraždenie a "dorážanie" bábiky v lunaparku stojí za to a je minimálne na rovnakej úrovni ako v druhom pokračovaní. ()

Petr59

Někomu se trojka nelíbí, mě se však líbí nejvíce z celé série o Chuckym. Už se mi líbil ten příběh a to prostředí, na vojně. Bylo tam více akce, i více napětí. Vraždy byly na hodně vysoké úrovni. Bylo to i romantické, Andy byl lepší jako dospělý mladík, než jako malý dítě. Prostě hodně nadprůměrný trhiller. Komedie to však podle mého není. Neříkám, že se ve filmu nenajdou některé satiristické a cynické věci k pousmání, ale komický smysl to nemá. ()

djbarrel

Andy nám vyrostl a Chucky opět ožil. Tentokrát si ale Chucky nebude brousit nůž na Andyho, ale na černouska Tylera. Andy, ale zasáhl a vše opět dobře dopadlo... Tentokrát se už Chucky projevoval spíš jako cynik - srandista, než vrah, ne že by snad nezabíjel, ale moc toho nebylo a když už tak jen jaksi mimochodem. Navíc infarkt plukovníkovi způsobil nepřímo a podplukovníka taky nezastřelil on. Už na to Chucky trochu kašle a míří spíš do vod komedie. Nicméně mě to celkem bavilo a opět pobavila scéna ve které přišel Chucky o půlku ksichtu ... 55 % ()

Cechyno4

Přijde mi to vážně už řízené komediálním směrem. Spíše více komedie než horor. Vlastně nechápu proč vzniklo pokračování. Nebýt TV tak bych zřejmě nikdy tuhle sérii neshlédl. Ovšem nevidět to, by mi vůbec nevadilo. ()

elanista1

Andy vyrastol a z mileho maleho chlapca, ktory bol po Chuckym druhym prijemnym momentom predoslych filmov, zmizol a nahradil ho netalentovany pubertiak so zenskou tvarou. Prostredie mesta a atmosferckeho bytu sa zmenilo na vojenske kasarne a idiotske chovanie postav je na pravidelnom poriadku, obrazne povedane, v kazdej tretej scene je nejaky nonsens. Nuda, ziadna dobra postava, schematicky scenar a priemerne vrazdy. ()

80s Martin

Andy za rok zestárnul o osm let, zato Chucky se nezměnil. Jak to ten maník dělá, že vypadá pořád stejně dobře.. asi to bude tím aktivním životním stylem. Ačkoliv jde o slabé a možná podle někoho i nadbytečné pokračování, právě v tomhle filmu měl Chucky nejvtipnější scény a nejvostřejší hlášky! Tudíž byť Dětská hra 3 není žádný veledílo hororu, za ty záchvaty smíchu musím dát stejné hodnocení jako za jedničku. ()

martins

Tak zde jsem váhal mezi 1* nebo 2*, ale nakonec 2 hlavně kvůli Chuckymu, zatímco první dva díly jsou opravdu hororové, tak trojka už je spíše komedií, Andy vyrostl a Chucky si najde jinou oběť. Navíc už ani Alex Vincent se ve filmu neobjeví, jak by také mohl, když mu bylo nějakých 12 let a tak byl nahrazen Justinem Whalinem. Přesto dvě velmi dobré scény se ve filmu najdou, likvidace vojenského holiče, který byl total mimo a sešrotování Popeláře. ()

Nikolas__

Nejbéčkovější Chucky. Postavy hrozné, scénář je strašně primitivní, a najde se tam strašně moc nelogických mrdek, hlavně v druhé polovině, chování postav tragické, herecké výkony nijaké, efetky často skvělé, občas průměrné, je to složitý. Chucky vypadá imo fantasticky, ale na druhý díl to nemá vážně v ničem. Klasické devadesátkové béčko, nicméně Chuckyho hlášky jsou často parádní. Dřív jsem tenhle díl považoval za jeden z nejzábavnějších, i kvůli těm krásným barvičkám. Obzvláště finále je dost dobře natočené. Zábavné, přiměřeně akční, atmosférické, i když jde bezesporu o nejslabší díl původní vážné trilogie. Stejně jako jednička mi ale přijde, že to má prostě takový nijaký závěr, že to končí prostě tím že Chucky umře. Začátek super, fakt dobrá je ale jen poslední půl hodina, hlavně posledních deset minut, to je ale trochu málo na celovečerní film. Za skvělý soundtrack, napínavost druhé poloviny, božího Chuckyho a super vizuálů (kromě hrozných zvukových efektů) si to rozhodně zaslouží 65% ()

blondboss

Ach jo, tu už je dosť badateľne vidieť úpadok série. Chucky je späť a tentokrát ide zamordovať celé vojsko :) No uznajte, kravina ako vyšitá a tvorcom očividne došli nápady. Ešte stále sa na to dá pozerať a už skôr zasmiať, ale dejovo to bolo niečo otrasné a s prvotným dielom to už nemá prakticky nič spoločného. 40 % ()

Bounder

Celkem povedený Chuckyho návrat . můžeme být rádi že se stále jedná o příběh malého tedy teď už velkého Andyho Barkley . Sice už film ztrácí tu atmosféru v temném dětském pokoji . Ale to už jsme přece viděly . Tak či onak je dobré po shlédnutí prvních dvou dílů trojku oprášit a zakončit tak Chuckyho sféru . ()

BLEEDER

Ubudlo zo všetkého... Ubudlo z brutality, ubudlo z hororu, ubudlo zo zábavy. Presne tohto som sa bál predtým, než som išiel pozerať Detská hra 2. Bál som sa, že to bude nezáživné, a všetko čo fungovalo v jednotke bude preč. Našťastie druhý film o bábike Chucky dopadol veľmi dobre. Ten tretí až tak nie. Postavy boli veľmi nesympatické, dej bol predvídateľný a logika klesla na bod mrazu. Avšak páčila si mi jedna z hlavných postáv, a to malý chlapec Tyler. Páčil sa mi jeho veľmi detský a naivný (ale pritom veľmi pekný) vzťah medzi ním a bábikou Chucky, ktorá ho celý čas len využívala. Chucky zostal stále svoj a našťastie ma ako postava stále bavil. Celý film mi prišiel robený veľmi nasilu. V skratke je to podpriemerný film vhodný na menší šlofík - keď náhodou zaspíte, nič extra vám neunikne :) 30% ()

Phoenixcq

Tohle rozhodně není špatné pokračování, opět jsem u některých scén jakoby "cítil bolest" (nevím čím to je, neboť se mi to nestává u jiných, byť krvavějších a drsnějších horrorů). Scéna jak popelář zůstane v drtiči je perfektní!!!! Dávám 3 a čtvrtl!!! ()

antragus

Když se abstrahuju od prvních dvou dílů, které si už moc nepamatuju (tohle musím dohnat), nedá se říci, že bych se vyloženě nudil. Chuckyho mám rád, v dětství byl jeden z mých největších oblíbenců. Stylově jsem po něm pojmenoval i jednoho z tetiných králíků...a hele, oba dopadli podobně blbě... No nic. Jak říkám, viděl jsem i podstatně nudnější, nedej Bože i dementnější filmy, takže u mě dobrý. Ono vyměnit barevné patrony za ostré, na to už musíte být správňáckej hajzl...:-D ()