Vo chvíli, kedy Maddie (Jennifer Lawrence) hrozí, že príde o rodičovský dom, objaví veľmi zvláštny inzerát: bohatí helikoptéroví rodičia hľadajú niekoho na "rande" s ich introvertným 19-ročným synom Percym, kým odíde na výšku. Na svoje veľké prekvapenie Maddie čoskoro zistí, že čudácky Percy vôbec nie je ľahký oriešok. (Itafilm)

lamps

Co dělat s „odvážnou generační komedií“, jejíž zápletka už v samotném základu působí tak nepravděpodobně a z pohledu žánru šablonovitě? Nechat nahou Jennifer Lawrence svést menší bitku na pláži… Bráno s nutným odstupem, Nic ve zlým je neškodný snaživý snímek s několika dobrými postřehy o úzkostech, jež mohou vyplývat z přehnaně starostlivých rodičů, nebo obecně o nastupující vysokoškolské generaci, jejíž zájmy leží spíš na displeji než v posteli. Nakonec je fajn, že nám tvůrci necpou happyend jak z Prciček a oba sympatické protagonisty nechají smířlivě povzdechnout nad tím, že jejich rozdíly se musí respektovat, i když by se samozřejmě daly překonat. Poučení postav je správně cílené a jednoznačné (a očekávané), cesta k němu někdy vtipná, někdy lehce trapná a většinou snesitelně připitomělá. V situaci toho hňupa bych ale v 19 určitě být chtěl, morální poučení by do rána vyklidilo pozice. 60 % ()

Shakers

Príjemne prekvapko, nečakal som, že to bude až tak pikantné a ani to, že ma to bude baviť. Úvod a stred boli super, mali šťavu, nechýbali dobré, suché, či pikantne scény, ale záver, ktorý sa začal tváriť seriózne a chcel povedať divákom, aby si vstúpili do svedomia a mysleli na to, že nikdy nie je neskoro zmeniť svoj život, ma už toľko nebavil. Na jednou pozretie prijemná komédia. 70% - 3* ()

mzss1

[80%] Velkou náhodou jsem si tuto novou americkou komedii pustil. Novodobé komedie mi přijdou na prd, málokdy se objeví nějaká světlejší výjimka. Vlastně jsem si toto pustil kvůli mé oblíbenkyni Jennifer Lawrence. No a udělal jsem dobře! Zaujalo mě to od začátku, humor nebyl vůbec trapný. Komediální scény mi přišly celkem dobré, částečně ztřeštěné, neřval jsem vyloženě smíchy jako třeba u American Pie, chtělo to trochu v tomto směru něco doladit, ale bavilo mě to a v druhé půli filmu to nabralo trochu vážnější a citlivější směr a ve finále to mělo docela dobrou myšlenku. Nějak jsem to asi víc prožíval. Jsem už holt starý cíťa😊 Lawrence měla dobrou postavu a ke konci ukázala, že je člověk a své věci v životě si dala do pořádku, právě kvůli tomu panicovi. Celé se mi to prostě líbilo. Kdyby to bylo obsahem větší nějak, dal bych asi plný počet hvězd, ale nevadí, i tak jsem spokojen. Krásně se to mezi těma dvěma nakonec tím přátelstvím upevnilo. PS: Nahá Jennifer na pláži byla cool! :P ()

kingik

Jennifer Lawrence a její odhalené poprsí bojuje se zemskou přitažlivostí. Její filmová hrdinka bojuje s finančními těžkostmi. Naskytne se jí však šance v podobě budoucího vysokoškoláka, kterého jeho úzkostliví rodiče chtějí dostat z jeho uzavřené ulity prostřednictvím inzerátu hledajícího mladou dívku, co by ho dokázala vpravit do dospěláckého života. Dokud je Jennifer Lawrence za zábavnou svůdnici a natřásá se před svým objektem, aby v něm probudila sexuální touhy, je naděje, že uvidíme anti-romantickou komedii, co se nebojí rozbombardovat zaběhaná klišé žánru. Jak už to ale u méně zkušených tvůrců bývá, humorná část záhy opadne a vstoupíme do nezábavné a vážně míněné části, kdy hrdinka vykazuje nějaké to citové pouto k mladšímu ročníku, vše, co jí komplikovalo život, se začne v dobré obracet, a neobjeví se už ani náznak něčeho humorného až parodického. Prostě najednou se film dostal do nudy, ze které nevěděl vycouvat. Lawrence byla úžasný tahoun, takhle komediálně až praštěně naladěnou jsem ji ještě neviděl. Takže je ke škodě, že režisér Gene Stupnitsky opustil svůj počáteční příval humoru, režijní energie a originality a postupně tohle dobré vyměnil za unylé rozjímání a tápání, jak tenhle film vůbec dovést ke konci. Závěr se moc nepovedl. Absolutně bez nápadu začal film posléze působit. Kromě hlavní výrazné hvězdy mně ostatní herecké obsazení přišlo tak nějak tlumené. Andrew Barth Feldman celkem spolehlivě plnil roli (sexuálního) outsidera. Od jeho rodičů, které si střihli Matthew Broderick a Laura Benanti, jsem čekal větší výraznost, třeba že to bude neodolatelně hláškující pár. A ono nepřišlo vůbec nic. Jen tak filmem propluli. Další herce nemá smysl rozebírat, jejich role nepřinesly do filmu žádný vzruch. Nejlepší na filmu zůstává tedy hlavní ženská hvězda. První fáze, ta seznamovací mezi hlavními dvěma protagonisty, je nastavena skvěle. Pak ale přišel strmý scenáristický pád, co neobsahoval žádnou nápaditou a zvláště zajímavou scénu. Bylo to nějaké vytahané a vykojené, jako poprsí Jennifer. 6/10 ()

silentname

"No Hard Feelings" je pre mňa dobre spracovaná feel good komédia, ktorá úprimne funguje a zo správnych dôvodov. Všetky scénky, ktoré majú spolu Jennifer Lawrence a Andrew Barth Feldman podľa mňa fungujú, humor je kvalitný, no rovnako sa film nebojí ani tých vážnejších scénok, ktoré ale vie nechať správnym spôsobom vyznieť a zapracovať ich do svojho konceptu. Ku koncu sa to bohužiaľ pokazí klasickými klišé, ktoré poznáme a vieme odhadnúť od začiatku do konca čo sa bude diať... no minimálne sa nám vďaka tomu film postaral o skutočne komické finále, ktoré ma pobavilo viac, než som si myslel. Ten deja-vu efekt bol podľa mňa spracovaný solídne. Je tu niekoľko vynikajúcich scénok, mimo iné aj možnosť vidieť nahú Jennifer Lawrence na pláži (čo ma celkom prekvapilo), Percyho hra na klavíri je vynikajúca a jeho pomsta Maddie keď pochopí pravdu je vymyslená tiež dobre. Najviac mi však utkveje v hlave asi momentka, keď sú k sebe Maddie a Percy úprimní a vedú spolu dialógy, ktoré nijakým spôsobom nesúvisia s jej dohodou s jeho rodičmi. Vďaka tomu má film svoje srdce na správnom mieste a funguje. Ale áno... komédia je rovnako kvalitná. Keď som sa mal smiať, tak som sa skutočne smial. Hodnotenie: B+ ()

Arsenal83

Stupnitsky je známy ako jednotka stupidity, tu to našťastie úplne neprehnal, hoci sexualizácie tu bolo dosť a divím sa, že tak kvalitná herečka ako Lawrence sa dala nemyslím polohy komediálnej, to nevadí, ale napríklad do zbytočnej scénky, kde len ide o jej nahotu, no vtipná scénka to vôbec nie je. Asi marketing, veď za peniaze bobor nezhorí. Chémia medzi postavami ťažko uchopiteľná, pretože holobriadok na také ešte nedorástol a Jennifer by mala pozrieť späť do rodného listu a pochopiť, že na botox je ešte skoro. Inak sa niektoré scénky vydarili a iné boli nevkusné. Na Stupnitského ale aj tak ešte pozerateľné dielo o vykoľajených ľuďoch. ()

Chrustyn

Sympatičtější a příjemnější komedie, než by se mohlo na první pohled zdát. Jennifer Lawrence jako místní rajda, která má slíbené auto od snobské rodiny za to, že odpaní jejich syna. Originální téma ale očekávaný průběh táhne hlavně ústřední duo, které si sedlo a časté humorné narážky na dnešní mládež, která tráví více času na mobilech než pr*áním. Film by si zasloužil lepší scénář ale celkově vše šlape a neurazí i přes hluchá místa a trochu přeslazený konec. P.S. pro fandy Jennifer Lawrence bude scéna na pláži splněním jejich vlhkých snů. ()

Marze

Materska studie. Jevi se to jako sexualni komedie, ale konci sentimentalne a predvidatelne. Libil se mi slovni humor, ale jde o zapomenutelny film. Studentska party je opravdu multikulturni ze vsech prdeli sveta - budoucnost Ameriky. ()

TheEvilTwin

No Hard Feelings je úplně pohodová odpočinková neambiciozní komedie, která prostě jen baví. A komu tohle stačí, bude spokojen stejně jako já. Potěší Jennifer Lawrence v roli zoufalé třicítky, která za peníze randí se společensky plachým, nerdským asociálním panicem - skvělým Andrew Barth Feldmanem, který vypadá úplně přesně tak, jak by si jej člověk představil, potěší trefný nahláškovaný humor využívající bohatě americké slovní dvojsmysly a potěší i dostatečně zábavné tempo. Tohle celé je pak klasicky zabalené v žánrově specifické šabloně, která sice nijak výrazně nevybočuje, ale i tak ji tenhle balík zábavy s přehledem dokáže vynést do nadprůměrných výšin komedií, které v dnešní době drasticky chybí. Spokojenost. Už režisérovo Good Boys (2019) mě tehdy naplno dostalo a pobavilo a tady tomu bylo stejnětak, tohle je prostě talent. ()

anderson

Tento film som pozeral ihneď ako bol divácky dostupný, ale akosi som sa okamžite nedokopal k jeho okomentovaniu. Mohlo to byť napríklad tým, že ústredný "prcičkovský" námet filmu je geniálny a aktuálny, no jeho uchopenie nedotiahnuté a jalové (a to tak po komediálnej ako aj akejsi - povedzme - presahovej stránke). Mohlo to byť aj tým, že som práve tu nečakal mainstreamový full frontal od Lawrencky, ktorá hoci má dokonalú figúru a hanbiť sa nemá za čo, tak už všetko dávnejšie "líkla na net" a nejaké to zásadné odhalenie sa teda žiaľ tiež nekoná (hoci čo si budeme navrávať, hladné divákovo oko si príde na svoje). Tiež to mohlo byť aj tým, že režisér lavíruje na hrane serióznej veselohry a pokleslej tínedžerskej zábavy a v oboch polohách je vyslovene vlažný a nezaujímavý. Nakoniec všetko vyšumí do stratena a ani tá domnelá kontroverzia tam vlastne nie je. Čiže vo výsledku taký pomerne pozerateľný ale načisto zbytočný filmový počin. Za troch mumákov. (6.2.2024) ()

claudel

Rovná se zázraku narazit na americkou komedii, jež není plná šablon, předvídatelnosti, tleskání a naprosto očekávaných a stokrát provařených konců. Nic ve zlým působí jako zjevení a kraluje v něm Jennifer Lawrence, jež využívá naplno svůj komediální potenciál. Po obrovském zklamání ze Života pod vodou více než dostatečná komediální satisfakce během jednoho filmového večera. ()

luka4615

Neškodná komediální jednohubka, která je ve své podstatě nečekaně vyzrálá a v některých momentech i drtivě realistická. Tak zhruba nějak takto lze v pár slovech popsat snímek režiéra Gena Stupnitskyho jménem No Hard Feelings, jenž onu vyzrálost velmi zvláštním způsobem mixuje s těmi naprosto nepochopitelnými, ba i přímo "WTF" momenty. Dalším hřebíčkem do rakve průměrnosti je pak neúnosná stopáž, která bohužel zavdá několika zbytečným a hluchým scénám. Avšak abych snímek jenom nehanil musím uznat, že Jennifer Lawrence svým přirozeným šarmem povznáší celý snímek na mnohem snesitelnější úroveň, přičemž i některé gagy dopadají velmi úspěšně na úrodnou půdu. Ve finále tedy dostaneme fajn oddychovou podívanou, z níž ale dle mého názoru šlo vykřesat mnohem více. Takto díky neprůbojnému scénáři zůstáváme společně s tvůrci jen na půli cesty. Tak snad příště! „This kid's undateable!“ ()

Lucasion

Film od kterého jsem si zamiloval Jennifer. Jasně, vždycky to byla moderní Mystique a buchta z Hunger Games. Ale nikdy jsem si k ní nenašel cestu. A tohle tenhle film změnil. Jennifer má talent a umí fantasticky měnit herecký charakter jako chameleon. Na tenhle film jsem se vlastně těšil od traileru a díkybohu patří k těm mála, kdy trailer nelže a opravdu jsem se bavil. Po dlouhé době konečně vtipná americká komedie, která si nebere servítky, ale zároveň nikdy nespadne do patosu nebo trapnosti. Naopak. Výtečně napsaný scénář a vtipy. Navíc na mě fungovala skvěle i ta romantická linka skrze příběh. Opravdu jsem se bavil. Asi největší překvapení loňského roku. (85 %) ()

ScarPoul

Chémia medzi postavami nulová. Vtipy mohli na papiery vyzerať dobre, ale v reáli ma nerozosmiali a celá tá hodnotovosť, ktorá tam ku koncu príde pôsobí smiešne. Takto nefunkčný film som už veľmi dlho nevidel. A pritom Stupnitsky spravil jednu z najvtipnejších komédií vôbec. Jediné čo poteší je nahá Jennifer Lawrence. Ale z takého námetu vytrieskať takúto prostoduchú blbosť. Au. Za mňa strata času. Fakt som mal problém to dopozerať. Ako keby sa nikto so zúčastnených ani nesnažil. ()

BoPo

Keď sa oscarová herečka rozhodne natočiť komédiu, tak by Vám mala nad hlavou blikať veľká červená kontrolka s nápisom SER NA TO! Ja som ju odignoroval a dostal som to, čo som si absolútne zaslúžil. Zápletka sa na prvý pohľad tvárila, že bude útočiť trapno humorom a telesnými tekutinami. Je to tam, ale Jennifer Lawrence by predsa nemohla nezažmurkať na svoju oscarovú poličku. Takže je tam nasáčkové existenčné drama, traumata z minulosti, strach z budúcnosti a vzájomný rozvoj osobností. Že si sa tam porvala na pláži v Evinom rúchu je fajn, cením, ale prečo si potom u postelovej scény mala podprdu a duchnu až po čelo? To presne vystihuje tento film. Nevie čím chce byť. Ani komédia, ani drama. Paskvil v ktorom sa odohráva miestami strašne násilné vytváranie chémie medzi postavami. ()