Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vo chvíli, kedy Maddie (Jennifer Lawrence) hrozí, že príde o rodičovský dom, objaví veľmi zvláštny inzerát: bohatí helikoptéroví rodičia hľadajú niekoho na "rande" s ich introvertným 19-ročným synom Percym, kým odíde na výšku. Na svoje veľké prekvapenie Maddie čoskoro zistí, že čudácky Percy vôbec nie je ľahký oriešok. (Itafilm)

Videá (2)

Trailer 4

Recenzie (270)

lamps 

všetky recenzie používateľa

Co dělat s „odvážnou generační komedií“, jejíž zápletka už v samotném základu působí tak nepravděpodobně a z pohledu žánru šablonovitě? Nechat nahou Jennifer Lawrence svést menší bitku na pláži… Bráno s nutným odstupem, Nic ve zlým je neškodný snaživý snímek s několika dobrými postřehy o úzkostech, jež mohou vyplývat z přehnaně starostlivých rodičů, nebo obecně o nastupující vysokoškolské generaci, jejíž zájmy leží spíš na displeji než v posteli. Nakonec je fajn, že nám tvůrci necpou happyend jak z Prciček a oba sympatické protagonisty nechají smířlivě povzdechnout nad tím, že jejich rozdíly se musí respektovat, i když by se samozřejmě daly překonat. Poučení postav je správně cílené a jednoznačné (a očekávané), cesta k němu někdy vtipná, někdy lehce trapná a většinou snesitelně připitomělá. V situaci toho hňupa bych ale v 19 určitě být chtěl, morální poučení by do rána vyklidilo pozice. 60 % ()

Xmilden 

všetky recenzie používateľa

Nikdy jsem to tak nevnímal, ale Jennifer Lawrence JE kočka. Tahle role ji navíc v kariéře pomůže, protože sestoupila mezi prostý lid, udělala ze sebe sexuální objekt a snaží se sbalit synáčka prachatých rodičů, aby od nich za odměnu dostala auto, které nutně potřebuje. Humor mohl být určitě i drsnější, ale pár momentů tady J.Law předvede. Samozřejmě že se z toho vyklube romantická komedie jako vyšije, ale já jich v poslední době zase tolik neviděl, takže jsem tu limonádu zvládl. Hlavně to netrvá dvě a půl hodiny a není to z dílny Netflixu. 60% ()

Reklama

anderson 

všetky recenzie používateľa

Tento film som pozeral ihneď ako bol divácky dostupný, ale akosi som sa okamžite nedokopal k jeho okomentovaniu. Mohlo to byť napríklad tým, že ústredný "prcičkovský" námet filmu je geniálny a aktuálny, no jeho uchopenie nedotiahnuté a jalové (a to tak po komediálnej ako aj akejsi - povedzme - presahovej stránke). Mohlo to byť aj tým, že som práve tu nečakal mainstreamový full frontal od Lawrencky, ktorá hoci má dokonalú figúru a hanbiť sa nemá za čo, tak už všetko dávnejšie "líkla na net" a nejaké to zásadné odhalenie sa teda žiaľ tiež nekoná (hoci čo si budeme navrávať, hladné divákovo oko si príde na svoje). Tiež to mohlo byť aj tým, že režisér lavíruje na hrane serióznej veselohry a pokleslej tínedžerskej zábavy a v oboch polohách je vyslovene vlažný a nezaujímavý. Nakoniec všetko vyšumí do stratena a ani tá domnelá kontroverzia tam vlastne nie je. Čiže vo výsledku taký pomerne pozerateľný ale načisto zbytočný filmový počin. Za troch mumákov. (6.2.2024) ()

BoPo 

všetky recenzie používateľa

Keď sa oscarová herečka rozhodne natočiť komédiu, tak by Vám mala nad hlavou blikať veľká červená kontrolka s nápisom SER NA TO! Ja som ju odignoroval a dostal som to, čo som si absolútne zaslúžil. Zápletka sa na prvý pohľad tvárila, že bude útočiť trapno humorom a telesnými tekutinami. Je to tam, ale Jennifer Lawrence by predsa nemohla nezažmurkať na svoju oscarovú poličku. Takže je tam nasáčkové existenčné drama, traumata z minulosti, strach z budúcnosti a vzájomný rozvoj osobností. Že si sa tam porvala na pláži v Evinom rúchu je fajn, cením, ale prečo si potom u postelovej scény mala podprdu a duchnu až po čelo? To presne vystihuje tento film. Nevie čím chce byť. Ani komédia, ani drama. Paskvil v ktorom sa odohráva miestami strašne násilné vytváranie chémie medzi postavami. ()

silentname 

všetky recenzie používateľa

"No Hard Feelings" je pre mňa dobre spracovaná feel good komédia, ktorá úprimne funguje a zo správnych dôvodov. Všetky scénky, ktoré majú spolu Jennifer Lawrence a Andrew Barth Feldman podľa mňa fungujú, humor je kvalitný, no rovnako sa film nebojí ani tých vážnejších scénok, ktoré ale vie nechať správnym spôsobom vyznieť a zapracovať ich do svojho konceptu. Ku koncu sa to bohužiaľ pokazí klasickými klišé, ktoré poznáme a vieme odhadnúť od začiatku do konca čo sa bude diať... no minimálne sa nám vďaka tomu film postaral o skutočne komické finále, ktoré ma pobavilo viac, než som si myslel. Ten deja-vu efekt bol podľa mňa spracovaný solídne. Je tu niekoľko vynikajúcich scénok, mimo iné aj možnosť vidieť nahú Jennifer Lawrence na pláži (čo ma celkom prekvapilo), Percyho hra na klavíri je vynikajúca a jeho pomsta Maddie keď pochopí pravdu je vymyslená tiež dobre. Najviac mi však utkveje v hlave asi momentka, keď sú k sebe Maddie a Percy úprimní a vedú spolu dialógy, ktoré nijakým spôsobom nesúvisia s jej dohodou s jeho rodičmi. Vďaka tomu má film svoje srdce na správnom mieste a funguje. Ale áno... komédia je rovnako kvalitná. Keď som sa mal smiať, tak som sa skutočne smial. Hodnotenie: B+ ()

Galéria (10)

Zaujímavosti (11)

  • Zápletka filmu je založena na skutečném inzerátu z Craigslistu, který Gene Stupnitsky obdržel od producentů a rozhodl se jej zfilmovat. (figgo jr.)

Reklama

Reklama