Vo filme Herečka a lokaj svetoznáma filmová hviezda Olivia (Samara Weaving) čelí PR katastrofe, keď ju paparazzi odfotí s jej novým ženatým milencom Vincentom (Max Greenfield). Usilovne pracujúci parkovač áut Antonio (Eugenio Derbez) sa náhodou objaví na tej istej fotke a naverbujú ho, aby predstieral, že je Oliviin nový priateľ. Tento trik s Oliviou vrhne Antonia do stredobodu pozornosti a nečakaného chaosu. V tejto romantickej komédii nastane stret dvoch svetov a kultúr, keď Olivia aj Antonio začnú vidieť sami seba jasnejšie, než kedykoľvek predtým. (Disney+)

sedm.1

Pro tento typ filmů je prakticky zásadní jen jedna věc. Obsadit ústřední role výraznými a sympatickými herci. Jakmile tohle klapne, jsem přesvědčen, že už musí být tvůrci pak opravdu šílení patlalové, aby to nefungovalo alespoň jako průměrná podívaná. No a The Valet se ona zásadní věc podařila splnit do puntíku, jelikož jak Samara Weaving, tak hlavně Eugenio Derbez je dvojka k nezaplacení, ona krásná, on vtipný, oba sympatičtí a zároveň herecky talentovaní a přesvědčivý, prostě výhra a naštěstí v tomto případě jim to nezkazili ani oni tvůrci, kteří si s celým tím filmem poradili v rámci možností poměrně funkčním a zábavným způsobem. Zápletka je svižná, docela neokoukaná, ovšem zároveň držící se veškerých žánrových pravidel romantické komedie, což beru též jako plus, její vývoj jinak není úplně předvídatelný, což je skvělé a postavy se pak chovají sice tradičně, rozhodně ne ale nepříjemně, či nevhodně, veškeří herci mě ve svých rolích navíc bavili a plnili svůj účel také na jedničku, no a příjemně mě překvapila i funkčnost emocí, stejně tak jako dramatičtějších situací. Celý film mě pak oslovil i takovou celkově velice příjemnou, milou atmosférou, je z toho cítit ohromná pohoda, a i díky tomu jsem si mohl tuto podívanou vážně užít. V rámci žánru romantických komedií je to tedy sice asi spíš průměr, ale já si v tomto případě dovolím film pěkně nadhodnotit, jelikož jsem v něm nezaznamenal prakticky žádná zásadní negativa, kazící můj příjemný dojem, výtečně jsem se bavil a co chtít od takového filmu vlastně víc. ()

KoRner

Díky Ježíši! Som rád, že sa tieto príjemné, nekonfliktné a milé komédie stále robia. Už to nie je ako v 90-tych, ked ich bolo niekoľko ročne, takže tento kúsok veľmi potešil. Zabavil som sa, dokonca dojal a ústredné duo je veľmi sympatické + "Smithová" je fakt nádherná a Derbez je dobrák na pohľadanie. ()

iXtr3m3

Pohodová romantická komédia bez nechutností, asi už pre starších jedincov, ale o to príjemnejšia na sledovanie. Nič objavné, ale úsmev na tvári to dokázalo vylúdiť, našli sa aj silnejšie momenty, ako reč na pohrebe a jednoducho kvôli Eugeniovi, ktorého mám rád, dávam možno slabšie, ale predsa len štyri hviezdy. ()

bozka10

Vcelku príjemná romantická komédia, ktorá ale postupom času začína byť trochu úmorná kvôli zbytočne prepálenej stopáži. ()

BOURQUE

Romantická komédia, ktorá vykazuje mierne a veľmi vzdialené príbuzenstvo s taktiež tohtoročným filmom Marry Me. Škoda, že chémia medzi hlavnými postavami (Eugenio Derbez / Samara Weaving) nie vždy je tá najlepšia. Samara Waving je stále očarujúca, no teraz ani ona nedokáže posunúť film na trochu vyššiu úroveň. Najdojímavejším a herecky najvydarenejším momentom je rozlúčka s Antoniovou mamou – rozlúčkový prejav Antonia je jednoduchý ale o to silnejší. Aspoň záver je odlišný od toho, čo sa predpokladá na začiatku. Osobné hodnotenie: 67% (**) ()

Rathalos

Tak na tejto romantickej komedii sa mi pacilo uplne vsetko,pribeh,zapletka,herci,hudba ci humor,Eugenio Derbez je sympatak,ta rola mu sedela a Samaru Weaving mam v kolonke oblubenych hereciek,samozrejme sa mi paci aj ako zena,cize suma sumarov to bol mily a prijemny film,nemam co vytknut...:-) ()

tranquill

"Tak a dost, jdeme na záchod, chci ho vidět!" Není to v ničem originální, ale je to hezká a laskavá komedie. "Být neviditelná je fajn..." - "Občas zvítězí i slušní..." ()

Maximilianus

Aspoň ten záver bol v rámci možností normálny.  Inak sa jedná o jednoduchý, nenáročný film, ktorý si pozriete raz a postupne ho vypustíte z hlavy. 6/10. ()

Kritik.

Tak toto bolo veľmi veľmi milé prekvapenie. Výborní herci, pekná myšlienka a (nielen) láske a priateľstve, dojímavé chvíľky, veľmi dobrý a nesilený humor... ()

Alex126

Na zabití pátečního večera postačí, trochu urazí a nenadchne. Má své citové momenty, za to 3 hvězdy. Ale pochybné herecké výkony a nesmyslný scénář jsou pro mě blokem pro vyšší hodnocení. ()

Heywood

Remake poměrně úspěšného francouzského filmu s dobrými herci a trochu vyfantazírovanou hispánskou enklávou v USA. V podstatě komorní příběh hodného mouly, který sice má naše sympatie, ale moulou zůstane, stejně jako filmová kráska zůstane ve svém světě peněz a opuštění do doby, než ji někdo, jak se říká klofne. Hezky to uplyne a z hlavy brzo vyplyne. 60% ()

rigby

Ještě se dalo. Nic zázračného, ale podařilo se balancovat nad hranicí vkusu. A nakonec z toho byla příjemná jednohubka. I takové filmy jsou potřeba. ()

Lilith03

Eugenio je úžasný herec, zaujal mě natolik, že už koukám na další filmy s ním. Samara je jedna z mých nejoblíbenějších hereček a absolutně nezklamala. Výkony herců byli úžasné! Na filmu mě bavilo to, že na to, že je to komedie to nebylo nijak na sílu, člověk nevěděl co se bude dít, bylo to uvěřitelné, v jeden moment i smutné, ale veškerý čas feel good a neskutečně vtipné. Takové komedie se jen tak nevidí. Opravdu neskutečně povedené, jde na seznam mých oblíbenců! ()