Vo filme Herečka a lokaj svetoznáma filmová hviezda Olivia (Samara Weaving) čelí PR katastrofe, keď ju paparazzi odfotí s jej novým ženatým milencom Vincentom (Max Greenfield). Usilovne pracujúci parkovač áut Antonio (Eugenio Derbez) sa náhodou objaví na tej istej fotke a naverbujú ho, aby predstieral, že je Oliviin nový priateľ. Tento trik s Oliviou vrhne Antonia do stredobodu pozornosti a nečakaného chaosu. V tejto romantickej komédii nastane stret dvoch svetov a kultúr, keď Olivia aj Antonio začnú vidieť sami seba jasnejšie, než kedykoľvek predtým. (Disney+)

Hixx

No kto by si to niekedy nepredstavoval ako chudobný chlapec idete na rande s krásnou herečkou. Príjemná komédia ktorá nevyniká nápadom ale o to viac budete držať prsty obyčajnému latino chlapikovi aby aspoň on zažil nejakú tu minútku slávy namiesto Vás. Eugenio Derbez je proste týpek a jeho hlášky pobavia. ()

Dusty56

Hrozný remake francouzského filmu. Dějově to je stejný, tam nic zkazit nešlo. Ale herecký výkony jsou odstrašující. Hlavně od Maxe Greenfielda to je katastrofa. Samara Weaving je zase nesympatická a průměrný výkon Eugenia Derbeze to taky nespraví. Doporučuju jedině francouzský originál, tohle je ztráta času. 40% ()

Kecman

Přirovnáváte to tady milí přátelé k filmům "Vem si mě" nebo "Nothing Hill" či "Milovník po přechodu". Omyl vážení je to přesná kopie francouzského filmu "Dablér" ()

NikiVai

Jako komedie mi to nepřišlo vůbec, spíš už tedy ta romantika. Příběhově by to snad i šlo, ale jedna věc mi neskutečně vadila. Vlastně dvě. Tou první bylo, že polovinu filmu se mluvilo španělsky, což chápu, že se nedabuje, když je dabovaná angličtina, ale já tedy bohužel koukala na verzi, kde ta španělština ani nebyla otitulkovaná, takže jsem polovinu filmu věděla velký kulový o co tam jde. A pak mi vadil Antonia, chápu, že musel být k Olivii velký protiklad, ale proč ten šílený účes a ještě místy působil, že má IQ houpacího koně, to jsem nepobrala. ()

StandikK

Říká se, že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš. Tento film je toho hotovým příkladem, když Derbez po předchozím kopírování filmu Přes palubu si zahraje hlavní roli i v kopii filmu Dablér. Proč má pořád někdo potřebu kopírovat komedie z předchozích let? Já vím, pro prachy. Každý, kdo ucítí, že by takový "skvělý" nápad mohl vydělat prachy, proč né, že? Lidé jsou zkrátka supi a toto fakt ne. Weawing spíše připomíná labilní socku závislou na antidepresivech a Derbez je fakt chudák. ()