Nepravdepodobná romanca dvoch  rôznych ľuďoch, ktorí hľadajú niečo skutočné vo svete, kde sú hodnoty založené na lajkoch a sledovateľoch. Vezmi si ma je moderný, milostný príbeh o celebritách, manželstve a sociálnych sieťach. (CinemArt SK)

Chrustyn

Spojení romatická komedie s Jennifer Lopez a Owenem Wilsonem je v roce 2022 hodně vražedná až odpuzující kombinace, ale "Vem si mě" až překvapivě dobře funguje. Je nutné se oprostit od absurdní zápletky a nereálnému chování postav, důležité je že film neuráží, postavy jsou sympatické a po všech směrech je to neškodné. Dvě hodiny jsou možná moc a chyběl mi klasický humor Owena Wilsona, který by vše mohl posunout výš, ale vzhledem k tomu co jsem čekal, jsem mile překvapen. Kdyby takhle fungovali české komedie, nezlobil bych se. ()

sir-dave

Nejsem úplně odborník na rom-com. Můj kamarád slovan1 je nechtěný král v tomhle, protože se na to musí dívat se svou ženou, ikdyž on sám by si dal raději jiný žánr a v jeho profilu se najde široký výběr tohoto typu. Od úvodních minut film dostává úplně jiný rozměr, když tam tančí polonahá J. Lo obklopená jeptiškami a zpívajíc dokola church church church... Trochu mi to i připomnělo dokument o Katy Perry, která nemá na nic čas, krom svých koncertů. Pointa je v náhodných setkáních, ty samy o sobě mají své kouzlo i v reálném životě. Nejděsivější je, že kdybych měl něco vyzdvihnout, tak výkon Lopez. ()

bourec

Rozhodně to nesplnilo moje očekávání. Sice sem tušil, vlastně spíš věděl, že hudebně to bude běs. A taky byl. Ale očekávání jsem měl spíš z příběhu a postav z rozdílného světa. A těšil jsem se na trochu ztřeštěnosti a humoru. Je to ale taková ta ulízaná romanťárna. Příliš nebavilo, a některý postavy mi dokonale lezly na nervy. 40%. ()

M.a.t.t.

Aktualizovaná Pretty Woman pre modernú generáciu, ktorej sa darí vnášať svieži vietor do čoraz viac upadajúceho žánru romantických komédií. Až na jednu výnimku (a nie, nie je titulná skladba) síce nezískava priveľa plusových bodov za vcelku genericky znejúci pop, v ostatných aspektoch však pôsobí o poznanie príjemnejšie. Jennifer Lopez a Owen Wilson možno nie sú Julia Roberts a Richard Gere, no obaja sú patrične sympatickí, chémia medzi nimi až nečakane funguje a funguje vlastne i ten absurdný, z komiksu pochádzajúci námet.  Jeho absurditu si totiž scenár veľmi dobre uvedomuje a ak mám brať Marry Me ako rozprávku, ktorá sa nesnaží o žiadnu revolúciu, potom asi nemám dôvod na výraznejšiu negativitu. ()

Likan7

Nepříliš zdařilá romantická (ne)komedie, která má ale jeden vyloženej triumf. Owen Wilson, pokud se nepitvoří, umí zahrát velmi pěkně a divák se k němu hned přimkne. Tady je až neuvěřitelný, že tahle tlučhuba je tak sympatická. K tomu jim s JLO funguje chemie a i když je to klišé na klišé, odpočinkový sobotní film to je ideální. Nemá to prakticky žádný překvapení, od začátku do konce se jde rovně po kolejích, ale to jsem přesně čekal, takže zbývalo se jen na tuhle hru naladit. A i když ty popovky mohli být vyloženě lepší, je to prostě fajn film. Přítelkyně nadšená. ()

• Ve třídě na otázku: „Jaké je naše číslo?“ třída odříká pí jako „3,14159265839“. Pí na 11 číslic je ve skutečnosti „3,14159265359“. (BMW12)