Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

MJMilan

Teenagerovský život se nám přes vysokou a střední školu rychle přehoupl a komedie se začíná přesouvat trochu jinam, do běžného života, do té smutnější a vícestarostné kapitoly. Myslím, že tato komedie nebyla úplně střela vedle. Z předešlích dílů ale tvůrci vycítili, že velice populární je Stiffler a tak ho sem rvou na každý roh. ()

sir-dave

Baby a kozy, dudy a zadky, cecky a vemena. Budeme toho mít regulérně plný brejle. Seberte se, kluci. Trochu života. To bude kurevská paráda! Tohle je absolutně nejlepší teenegerovská komedie jaká byla! Aspoň co se týče srandy. Stifler má zde nejvíce prostoru a táhne celý film svýma hláškama skoro pokaždé kdy se objeví na scéně. Tenhle film jsem si jednu dobu pouštěl každý pátek odpoledne abych se příjemně naladil na víkend :-) Sean William Scott už asi nebude mít nikdy lepší postavu, ikdyž bych to hodně chtěl. Pro mě hodně film na pohodu ;-) ()

otík

Na zbytečně sprostou první třetinu filmu navazuje poměrně solidní a pohodová další část o svatbě hlavních hrdinů a neustálých malérech Stiflera. Obstojné zakončení původní trilogie, na kterou navázaly už jen béčkové hovadiny. Hudba: Christophe Beck ()

tomeek

Poměrně dospělejší a míň šílené, přesto pořád na úrovni a skvělá zábava. "Souboj" Stiffler vs. Finch nemá chyby :) "Chutná to po bobulích!" ()

Nivenx

Masakr. Díl svým způsobem připomíná díl druhý a neostává o moc. Od chvíle kdy se na scénu přižene Stiffy, tak jsem se smál každým jeho blábolům a sekům co vytvoří. Kdykoli je na scéně, tak nutí se smát, jelikož takové hovado se jen tak nenarodí! Samozřejmě ostatní postavy také nesklamaly a svou roli ustály dobře. První 3 díly jsou zkrátka geniální! 70% ()

panMartin

Série Prci, prci, prcičky je výjimkou z pravidla, že pokračování jsou vždy slabší. Od snímku jsem už moc nečekal, ale nakonec mě pobavil pomalu z celé série nejvíc. Účelem téhle komedie je, aby se člověk pořádně zasmál, a to mi věřte, že sem se smál pořád. Celý film táhne Stifler a jeho scény s lanýžem nebo v gay baru....jsou nezapomenutelný. Prostě komu se líbí předchozí Prcičky, z tohohle filmu nebude zklamán. ()

URBAN

Toto třetí pokračování není špatné. No to zní jako kdyby se mi to nelíbio, ale oproti předešlým dílům je to trochu slabší a takové na sílu. I přesto je to skvělé propracovaná komedie. (20.12.15/MAC) ()

fantoci

Myslím, že spousta lidí nadává na nechutnost tohohle filmu (že kolegové), ale přitom se jim v koutku duše chce jít na další pokračování. Lidé se chtějí odreagovat. Takové filmy se jim líbí, proto na ně chodí do kin a kupují DVD a VHS. ()

Jaňo

Pre mňa určite najlepšia časť z toho množstva Prcičiek, ktoré su ponúkané. Výborná zábava, zase skvelý Stifler a konečne to nie je len o trápnosti. Bál som sa, o to väčšie bolo moje prekvapenie. Určite odporúčam, skvelá zábava... ()

chelseaman22

Bohudíky lepší, než vyjebaná dvojka. Stifler požírá belgický lanýže, Jim se konečně depiluje a Michelle pořád potřebuje nějakej ten vercajk. Humor pro blbečky ale co, lepší, než poslouchat Rytmuse. 70% ()

Remivsremi

Velký sešup dolu v porovnání s první dvojicí snímků. Hromada nudných, otravných scén. Film se celou dobu hrozně vleče a vy si jen přejete, aby už konečně přišli závěrečné titulky. Zoufalé ukončení původní trilogie. ()

Motinski

Nato že sa beriem ako fanúšik prvých filmov, tak musím povedať že toto mi nesadlo. Ani presne neviem prečo, možno sa postavy snažia už byť moc dospelé a vážne, možno scenár nemá toľko humorných situácií, sám neviem. V prvej polovici som sa nudil a zasmial asi raz. Moc okato film  recykluje sám seba a po tretí krát to nezaberie skoro nikdy. Jediný kto ako tak zachraňuje dojem je Stifler. Bez neho by už príbeh úplne stratil šmrnc a zábavnosť. ()

Mrkvič

Oproti jedničce a dvojce je to místy hodně slabé. Jenže tu dozrávají postavy, které nám tolik daly. A tak i jejich trapné křepčení nám přijde tak kouzelné. Povedlo se prostě úžasné herecké obsazení, ze kterého snad bude těžit ještě minimálně díl naplánovaný na příští rok. ()

DJ Rocco iNc

Rozpočet $55,000,000 // Tržby USA $104,565,114 // Tržby celosvetovo $231,449,203 // Otváraci víkend $33,369,440 Jimmove slobodné dni končia, no chalanom sa dni len začínajú. Toto je asi posledná skvelá časť prci,prci, ktorú sme mali možnosť vidieť. ()

Ryuuhei

Dvojka byla celkem slabá, ale trojka je opět jízda. Stifler je debilnější než kdy dřív a neskutečně se vyznamenává - a to i po fekální stránce, které je zde požehnaně. Příběhově je to jinak umírněnější, zaobírající se tématem svatby a otázkou, co bude dál. Skvělé, vtipné, sem tam nechutné... z původní trilogie s jistotou ten nejlepší díl. ()

Lachtaan

Svatba v sobě skrývá jedny z nejkultovnějších scén z celé série, a proto ji, oproti pro mě vskutku nudné dvojce, mám hodně rád. Seann William Scott se z téhle role nikdy nevymaní. ()

lennyd

Poslední (doufám že opravdu poslední) díl serie American Pie. Nudné postavy byly proškrtány (Oz a jeho přítelkyně), asi protože neměli žádné problémy (?). Dokonce byly proškrtány natolik, že si Jim při svém proslovu na svého (bývalého ?) kamaráda ani nevzpomene. Naopak daleko větší prostor byl dán Stiffmesterovi, který si nejen svadbu, ale celý film takřka přivlastnil (taneční scéna v gay klubu :). Humorné scény byly povětšinou "jen" humorné, a nikoli trapné, fekální, atd... Stiffler rulezz (3x) ()

xerno

To mě poser na holý záda, matka co bych šukal, nech mě bejt, nebo začnu vejt, čuroksit, (a teď anglicky, jinak to nevyzní) flowersfucker, motherfucker, grandmotherfucker a jiné... už od jedničky nejlepší hlášky, tady se jich opět dočkáváme už ve třetím díle, který popisuje konečné vyvrcholení příběhu a stiflera jako trenéra lacrossového mužstva... bylo tu i spousta tak trochu výjimečných věcí - návštěva gay-klubu a rozlučkovej večer, u toho jsem chcal smíchy.. a zase jako v předešlích dvou dílech, jde tam o lásku ! ()