Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

TheRaven

Další pokračování prciček. Dalo se na to koukat, takový milý film na páteční cečer, ale na druhou stranu žádná sláva, kterou jsem od třetího pokračování ani nečekal. Opět se tu vyskytlo několik opravdu vtipných scének, ale těch bylo poskrovnu, spíše mi to přišlo místy až trapné a značně křečovité. Nemůžu si pomoct, ale pro mě je to za takových slušných 30%. ()

Spiker01

Původní díly Prciček jsou etalonem toho, jak by se měly točit nepřístupné komedie ze střední. Navíc trojka - svatba tématicky vyrostla s diváky a sledovat to s odstupem let na mě přeneslo i slušnou dávku melancholie. Minimálně do červených čísel tahle výborná komedie patří! Nikdy se neokouká.. ()

castor

Zdravé jádro zůstalo, puberta je skoro pryč a nechat si ujít Jimovu svatbu vážně nejde. V těžkopádnější dvojce si definitivně našel přítelkyni, když odmítl kočku z Evropy, tentokrát hodlá naklusat do chomoutu, což stojí Stiflerovi za to, aby si hrál na hodného kluka. A aby ostatní, Jim zejména, zažili řadu trapasů. Scénárista Adam Herz byl u všech tří úvodních dílů série, zřejmě netušil, jak velkou (bohužel často splaškovou) vlnu napodobovatelů rozpoutal, nicméně pochopil, že osudy je třeba nějak uzavřít, což se mu i podařilo. Pochopitelně je stále k čemu se vracet (nabízí se uspořádat Školní sraz), každopádně tohle vyvrcholení je vkusné, milé a svěží. Když se dobře zrežíruje a ještě lépe zahraje scéna, kdy jedna z postav skrývá „čokoládový dortík“, mají tvůrci „vyhráno“. S postavami (je jich znovu dost) tvůrci pracují uspokojivě, ty, které nás zajímají tak nějak nejvíc, dostávají naštěstí i největší prostor. Prostě poctivá teenagerovská komedie. Sice pořád to samé, ale oproti dvojce mnohem lépe podané. ()

Trellíno

Je až podivuhodné jak si tahle série pořád drží vysokou úroveňk, tento díl je sice asi nejslabší, ale pořád je to za hodně silných 70%. A Stifler je vážně magor. ()

MM_Ramone

Len nedávno ma totálne znechutilo piate pokračovanie tejto série. Avšak moje masochistické filmové obdobie pretrváva aj naďalej a tak som si pozrel aj časť tretiu s názvom "Svatba". Je to natočené o máličko lepšie, hlavne čo sa hercov týka. No inak je to v podstate to isté. Nevkusná zmesica trapného humoru a nechutných sexuálnych narážok. Neviem ako vám, ale pochybujem, že mne bude niekedy pripadať zábavné súloženie so psami, pojedanie hovien či pozeranie na uslintaných nadržaných puberťákov. * ()

Spooner

Jednička byla příjemná zábava.Ve dvojce nebyl prakticky žádný děj a byl to díl velice trapný.Za to trojka je nejzábavnější a nejlepší ze všech tří dílů.Tolik zábavy jsem v teen movies ještě nidy neviděl nejlepší je samozřejmě Stifler(hlavně se svou čokoládou).I Finch je docela dobrý společník.Jim má tentokrát překvapivě méně prostoru,ale i tak jsou jeho trapasy příjenou zábavou.Prostě nepřetržitá zábava.Jak se říká to nejlepší na konec ()

Wacoslav1

No už tomu trochu dochází dech, ale na ty 3* to ještě dá. Drží to hlavně Stifler kterej je největší píčus ze všech dílů (míněno v dobrým) i když některý trapasy jsou už trochu za hranou, hlavně ty čokoládový lanýže (kdo viděl ví o čem mluvím) každopádně jinak už to jede vesměs v zajetých kolejích. Nejlepší vzájemný odjeby si pak mezi sebou dávají Stifler a Finch, když vzájemně soutěží o to kdo přefikne sestru Michelle jo a soundtrack je pořád dobrej i když ne tolik jako ve dvojce. S přivřenýma očima tomu tu třetí hvězdu oproti původnímu hodnocení přidám i s přihlédnutím k tomu, že oproti sračkovním video pokračováním je to hotový skvost.50% ()

Xmilden

Určitě ne slabší než minulé díly. Dvojka takovou melancholickou atmosféru z toho, že všichni vlastně stárnem a že nám kamarádi a kamarádské párty začnou pomalu ale jistě ubývat. Už nikdy nebude nic jako dřív. Ach jo. No ale máme tady třetí díl legendární ságy. Tentokráte se děj posouvá k Jimově svatbě. Postav opět trošku ubylo. Takže vlastně dostávají ostatní tím pádem zase o něco větší kousek koláče. Největší prostor dostává Stifler, kterého bych označil za hlavní postavu filmu, protože vlastně se všechny zajímavé kousky dějí kolem něj. Ostatní jsou toporní a hlavně nevtipní. Tento film zkrátka táhnou Paul Finch a Steve Stifler. PS: Varování! Scéna s lanýžem neudělá dobře nikomu a na konci přichází... 65% ()

Real Tom Hardy

Svadobné zvony a bubny punk rocku odbili koniec Herzovej trilógie a prvej tretiny superságy o jablkovom koláči, ktorej nasledujúce diely chutili práve ako pokazený koláč, ale o tom potom. Americká svadba prišla vo veľkom štýle, produkčne! je v porovnaní s dvojkou na diametrálne odlišnej úrovni, o niekoľko veľmi veľa levelov vyššie, veď bodaj by nie, Universal do nej nalial poriadny balík. Vizuálom a štylizáciou pripomína skôr komédie po rokoch 2009 a keby si mi tvrdil, že je z r. 2003, neveril by som. LEN dvojročný odstup medzi AW a AP2 mi v tomto prípade príde úplne smiešny, až neuveriteľný. Nie je však všetko zlato čo sa blyští a za žiarou krásneho vizuálu sa skrýva slabá réžia a scenár, na pleciach nesúci hlavnými postavami, ktoré sú ale, našťastie, v tom čase dávno ubytované v hlavách divákov – inými slovami: moc neriešiš, ako sú napísané, pretože ich už poznáš. --- Hudobná stránka veci nesklamala ani teraz, kvalitne chirurgicky upravené prsia sú tiež svedomito a poctivo zastúpené, kraľuje ale hlavne selekcia niektorých vedľajších postáv – pán someliér Belvedere alias Eric Allan Kramer je pre mňa jednou z najobľúbenejších postáv celej série. Niekoľko zapamätateľných scén je samozrejmosťou, menovite najmä tanečné eskapády v gay klube v Chiraqu a besnenie s Fräulein Brandi, dôstojníčkou Krystal a prstom v zadku. --- Za mňa osobne AW potešením v pravom zmysle slova nie je, respektíve aspoň nie v takom meradle, akom by som si prial, vnímam ho skôr ako film, ktorého zhliadnutie je čisto len obligátneho charakteru... ♪♫ / ♪♫ (x) (x / x / x / x / x / x / x / x) (x) (9.9.2017) (6.2.2021) (11.9.2021) (16.5.2022) (7.11.2022) ()

lesumir

Já vlastně ani nevím, jak to ohodnotit. Kdyz se podivate na ty nadherne filmy jako Shawshank, CIsta duse, Zelena mile nebo treba Forrest, tak vam tohle prijde jako nejvetsi osuta kinematografie a to nemluvim o horisch fekalnostech. Na druhou stranu clovek potrebuje vypnout, trosku se zasmat trapnostem a dalsim hlopym gegum. Jsem z toho dost na vazkach, ale pro teen je to urcite velka zabava. 3/10 ()

juta

Tak hodně jako tady jsem se nenasmál snad ani v jedničce. Podtitul může říkat to, že to bude jen slabé zakončení teenagerovského života se svatebním obřadem nakonec, ale opak je pravdou. Trojka je našlapaná do posledního kousíčku a opravdu jsem se tlemil celou dobu, až jsem musel zvědnout hodnocení z minula o další dvě hvězdy na plné. Stifler tady válel jako nikdy předtím. ()

Fiftis

Veľmi dobré zakončenie prcičkovskej trilógie u ktorého som sa veľmi nasmial. Stifmeister naozaj kraľuje a celé je to zábava. Až na pár veľmi vydarených Jimových trapasov stojí trojka prcičkovej ságy na svojom "superhrdinovi" Stiflerovi, ktorého superschopnosti sú predovšetkým neslušnosť a nadmieru sprostá reč. Škoda že tu chýba Chris Klein, ktorý by určite dostal tiež zaujímavý scenár. Ide o ďalšiu veľmi podarene natočenú komédiu pre mladých a pre ľudí s nadhľadom, nádherne prehnané scénky vás donútia vybuchnúť smiechom. ()

Shakers

Trojka je síce najslabšia, dospelacka a menej sprostá, ale stále je to sranda. Otváracia scéna sa drží tradícii Jimových trapasov, ale neskôr prejdeme do útlmu a ku svadbe, no rozlúčka zo slobodou mohla viac ponúknuť. Stara známa parta tiež nie je v plnej sile a vedľajšie postavy, ktoré sa vrátili v predošlom diely tu už ani nevidíme. Najviac zamrzí, že scenárista celej trilógie dal priestor len trom postávam - Jim, Stifler a Finch. Kevin je tu už skoro ako vedľajšia postava a Oz sa ani neukázal. Michelle a Jimov tatko občas dotvoria par vtipných scén a v závere sa objaví ešte Stiflerova mama, ale to je tak všetko. Väčšinu scén zachraňuje hlavne Stifler. Aspoň, že soundtrack sa zas podaril (Matt Nathanson - Laid) Inak je to fajn zábava, ktorej by padlo dôstojnejšie zakončenie (ktorého sme sa chvála bohu dočkali v Reunion). Stifler: Vole. To mě sere, že už mě nesereš. 85% - 4* ()

ajuska

Stále ještě pár dobrých nápadů a jedna obzvlášť nechutná scéna. Pouhopuhý průměr, ale v rámci daného žánru jsou Prcičky 1,2 i 3 rozhodně tím nejlepším, co můžete vidět. ()

Jacinda

Je tady takových scén kdy mám pocit, že se uchechtám k smrti...prcičky tradičně patří mezi nejlepší dabované filmy. filip jančík nobelova cena ()

Indiana

Už jsem se u toho nepobavil tak jako u prvních dvou dílů, ale opět je to i tak skvělá podívaná, zvláště díky Stiflerovi, který zde už dostal jednu z hlavních rolí. Rozhodně je to skvělé zakončení trilogie. ()