Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

kubilov

Hlavní roli má a největší čas před kamerou ve třetím díle tráví jednoznačně Stifler, což je určitě skvělá zpráva, protože on nezklame nikdy. Prcičky 3 Svatba je podle mého názoru rozhodně nejlepším dílem trilogie. Krásně uzavírá linii mezi Jimem a Michelle, ale přesto dává prostor pro budoucí sequel. Finch se Stiflerem opět v boji a vzájemné nesnášenlivosti, Kevin docela upozaděn a Jimův táta to má jako vždy na háku. Naprostá spokojenost doplněná spoustou humoru, trapností i romantikou. Přesně tak, jak jsme od Prciček zvyklí. ()

Brano

Cela táto pôvodná trilógia je veľmi vydarená, ale trojku by som označil za najvydarenejšiu. Už to síce nie je stredná a ani vysoká škola, no napriek tomu to nestráca na kvalite. Veľmi príjemný mix komédie a romantiky. Seann William Scott ako Stifler opäť neuveriteľný, ktorý chrlí jednu lepšiu hlášku za druhou. Musím vyzdvihnúť aj český dabing, ktorý sa veľmi podaril. Prcičky sú jedna z mála komédii, ktoré môžem pozerať stále dookola a budem sa baviť ako keď som ich videl prvýkrát. /95%/ ()

Petule3

Asi nejsilnější díl série. Líbí se mi nejvíc. Jsem ráda, že v hlavní roli je svatba a přesto film zůstává vtipný a s velkou nadsázkou. Stifler to je něco, jako slušný chlapec je prostě boží a jak sežere to hovno, no to je prostě TOP. Můžu vidět kdykoliv. ()

Tominni

O něco slabší než předešlé díly. Méně vtipu a především nějakého překvapení, dost se to opakuje. Takže nakonec potěší jenom scény typu představení Jima rodičům nevěsty nebo souboj o January Jones. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,3/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 54%, Audience Score - 63% | FDb.cz - 74,1% | Určitě se najdou chvíle, kdy jsme se váleli smíchy, ale chyběli nám Oz, Sherminátor, Naďa a vůbec teenovské kouzlo prvních dvou dílů. A navíc Stiefmaister je nyní spíš celkem trapák a nějaké scény byly už fakt trapné (gay club) nebo nechutné ("upravení" genitálií). To nic nemění na faktu, že jsme si film poměrně užili. 65% ()

MartinTerran

Už méně šílené a zběsilé než předchozí díly, ale i zde jsou vtipné scény. Souboj Finchmaistera a Stifmaistera o sexy buchtu je zde vtipné ústřední téma, mimo svatbu samozřejmě. Jimuv otec jako vždy pohodář a rádi když je potřeba. Hodnocení: 63/100. ()

ostravak30

Už jsem si říkal, že by třetí Prcičky s novým rejžou mohly být vyváženější, a vtípky by mohly dosáhnout postpubertálního vývoje. Leč, nestalo se. Toho nedosáhl ani Jim, ačkoli se rozhodl pro krok vážný a to skončit pod pantoflem. Celkem logicky na svatbu nezvou Stiflera, ale ten se na ni stejně vnutí. Téměř celá parta je tak opět pohromadě a jak jinak - zažívá trapasy. Na ty se obecenstvo jistě těší nejvíc, ale hranici snesitelnosti tvůrci opět posunuli ještě dál. Normálně smýšlející divák musí být připraven na to, že Stiflerovy koule jsou olízány psem a jemu se to líbí. Naznačený sex se psem je pak už po tomhle v pohodě. Ta největší pochoutka ale teprve přijde. Stifler si vinou vlastní blbosti musí smlsnout na psím ho.nu. Ne že by to většina tomu blbovi nepřála, ale stejně. Zaplať bůh, že alespoň Jimovo ochlupení se nestalo skutečnou součástí dortu. Tvůrci teda opět vytvářejí docela povedené trapasy, ale též se jim daří zvednout kufr diváka na takovou úroveň, že už jde v podstatě o test toho, kolik se dá ještě vydržet. Mezi těmito scénami vyniká především taneční souboj mezi známým prasetem Stiflerem a gayem. A nakonec i tohle prase se změní, světe div se, a začne sekat latinu. Nějaký posun tu tedy je, ale jinak jsou Prcičky stále stejně pubertální jako dřív. V tomto díle ale všemu dávají ještě jeden punc a to zvrácenosti. Mimlchodem, otec Jima dostává docela dost prostoru, ale matka Jima prakticky úplně zmizela, v minulém díle stoprocentně, v tomto se jen mihne. ()

JosefTomas

Trojku mám radši než dvojku, díky nezapomenutelným hláškám a skvěle odsýpajícímu tempu. Viděno dávno v televizi, ale už se mi to pomalu vykuřuje z hlavy a měnit na tom nic nehodlám, stejně jako nehodlám měnit to, že jsem do teď neviděl jedničku. Jsou věci, které nakoukat moc nepotřebuju. ()

Blazkowicz

Zase o něco horší než předchozí díl. Všechna zábava leží už skoro jen na Stifmeistrovi. Nebýt jeho hlášek, tak bych se hodně nudil. 3* ()

Baudelaire

Komedii jsem strašně dlouho neviděl, tahle mě dostala. Je to naprosto banální příběh s primitivníma teen vtípkama, ale prostě jsem nemohl jinak než se smát. Zvlášť u několika opravdu chuťově vytříbených scén, kterým jsem dlouho nemohl přijít na chuť:-) Jinak to mělo i místa, kdy jsem se nudil (taneční souboj v gaybaru apod.). Celkově doporučuju, ale chce to nechat kritické oko zavřené a koukat se tím, které se chce smát :-) ()

(fjw)

Je to samozřejmě slabší než předchozí dva díly, ale sranda je to pořád. Ovšem Stifler mi tady připadal jako trapná karikatura. Ale scéna se psím výkalem mě pobavila, stejně jako scény v Gay baru nebo náštěva striptérek u Jima doma nebo opět Jimův táta:) Tento díl sází na romantickou strunu, tudíž je to nezvyklé pro tuto serii. Ale to nevadí, stejně se vždy přihodí nějaká ta zcela antiromantická událost:) A hádejte s kým opět skončí Finch... :D ()

weasel.p

Prcičky už z trochu jiného soudku, člověk by řekl, že už bude po škole nuda a nebude o čem točit, ale naštěstí je tu Stifler, který to celé táhne svými kousky. Jsou tu stěžejní momenty, které si zapamatujete, jako Stiflerův duel v gay klubu, záměna rolí Stifler-Finch a závěrečné odhalení jejich skutečné totožnosti...a i tak to celé zase jede a ani napotřetí to nespadlo pod úroveň. ()

Darkslider

Po lehce pokulhávající, ale stále kvalitní, dvojce sem vrazila skvělá trojka. Tahle partička v čele se Stiflerem prostě nenudí.....scéna se psím hovnem nemá konkurenci. Prcičky si tak furt udržujou, alespoň pro mě, dobrou kvalitu a jako teen komedie mýho mládí vždycky pobavěj. Škoda zmršenejch dílů 4,5,6, který se snažej parazitovat na úspěchu prvních třech, kde na to mladej Stifler prostě nemá. Dost se těšim na Reunion! ()