Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

Bezda22

Nejlepší díl prciček. Stifler řádí jak nikdy. Hlášky tam lítaj v dost velkym množství. Jedna z těch dost povedenejch komedíí. ()

Daginka

Achjo. Ale i tak se tenhle díl se ještě docela dá, přestože ten exkrement ve Stiflerově puse byl... vodpornej. Přesto miliardkrát lepší než ty nehorázný sračky od American Pie 4 počínaje. ()

Scraffy

Už nie tak moc vtipné, ako boli prvé dva diely, ale stále sa jedná o pomerne dobrú smršť humoru. Niektoré scény sú pamätné a herci opäť skvelý. ()

ANTYCHRYST

Do třetice legendární prcičky..a další skvělej díl...:) :) a jede se hnedle z Vostra..:) Stiff v homobaru a jeho taneční souboj...:) :) Nooo a pak rozlučka s policistkou a uklízečkou...ta nemá chybu....takhle se uklízí finchomrde...:) :) Prostě parádní díl ..100% rád se na to znovu a znovu koukám..a pokaždé se řežu jak svin....:) A jak je dobrým zvykem.. Skvělej soundtrack je samozřejmostí...:) Láska není jenom pocit..jsou to oholený koule...:) :) update leden 2021.. :) ten film zraje jako víno.. Lepší a lepší :) Stiffy řádí jak tornádo.. Pan Belweder.. Prostě Topovej díl.. :) 120% jednoznačně moje nejoblíbenější filmová komediální série.. :) proč se říká milovat se.. Já nevím já tomu říkám šukat.. :) :).. To ses frajer.. A ty píča všech pic.. :) :) :) neeejvic.. Ty babkosuku.. :) první 3 díly jsou geniální!!noo a na závěr MCBP.. Ten kluk je Mistr mrdu.. :) :) ()

Rattlehead

Já vám nevím, ale zrovna tady mi ty nechutnosti opravdu vadily, jeden z nejhorších dílů. Palec nahoru za Stiflera, hrajícího si na slušného chlapce. ()

Sir Ludvig

Po trápnej dvojke som čakal čosi o dosť horšie. Tretie prcičky však dospely a aj naoko trápne a ďaleko vopred predpovediteľné vtipy sú tu viac než znesiteľné. Medzi slaboduchými teen komédiami je táto séria hviezdou žánru. Režisér Dylan zachránil veľa, čo scenárista prepískol. ()

Crupier

Ziskavá právoplatně čtyři hvězdičky, nejen díky skvělým komentářům (Mezi Stiflerem a Finchem - osobně nejlepší), ale i díky jednotlivým scénám (Stiflerův vítězný tanec v gay klubu). ()

Mire

Bez debát vrchol tejto tínedžerskej trilógie! Fantastické zavŕšenie ságy o nemotornom Jimovi a bláznivej Michelle, doplnené o Stiflera, ktorý tu až neuveriteľne pritvrdil je jednoducho nádherné!!! Prvé tri kúsky Amerického koláčika mi chutili ale mimoriadne, potom sa to už malo skončiť lebo s pôvodným konceptom to už nemá nič spoločné!!! ()

HEED

Myslím si že je to asi nejlepší díl spolu s prvním dílem. Tady není co debatovat - svatba se povedla a některé pasáže se mi zdáli už i trošku vážnější a propracovanější. PS: -Stifler to prostě zase roztočil, potřetí, naposled a s grácií. ()

Bendiys

Tahle parta proste nezklame a i kdyz pribyva vice rozpacitych situaci, stale stoji za to ji videt pohromade - o to vetsi pecka bude pokracovani, ktere se chysta... ()

ratpile

Teen feeling a kouzlo jedničky a dvojky je fuč, ale pořád je to oproti spustě žánrových vrstevníků zábava na úrovni. Byť toho většinu na svých bedrech táhne dobrý kamarád Steven. ()

Nessos

Vypnout mozek, a užívat si totální hlody a gagy v třetí verzi. Všechny ostatní díly, spojené s American pie pouze jménem, nestojí za nic. ()

yaqwsx

Krapet lepší než dvojka (možná díky look'n'feelu), celkově takové "filmovější", ale chybí tu prostě již ta "novota" jedničky. Násmál jsem se stejně jako u dvojky, ale už mě netrápil pocit, že jsem to samé už někdy viděl. Stále jsou to však takové pošramocené 3 hvězdičky. ()

meemini odpad!

Po skončení jsem měl suma sumárum napočítáno - 9. Mínus devět je počet hvězd, které tu ostatní (na svatbě nebo po svatbě) rozhazují po hrstech, protože 63% je na tuhle prasárnu obrovské číslo. Po dvou dobrých dílech je třetí pokračování nechutnost vysokého kalibru. Trapnost vysoké jakosti. Občas jsem se sice zasmál, ale ještě v půlce fóru mi mrznul úsměv na rtech v křeči odrážející hrůzu a nutící odvrátit zrak od marastu na obrazovce. Naprosto vyšťavené dialogy. Gradace směrem k mínus devět. A nezlobte se na mě, ale ta svatební výzdoba se fakt nepovedla! ()