Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

Ondis

Zase megaprdel! Stiflerovy scény a hlášky zbožnuju...ta s "čokoládovým lanýžem" byla fakt síla:-) Nebo hláška: "Ty seš píča píč"! je fakt vostrá :-) ()

melkor323

Americká debilina na tretiu.Jedna * za Alyson Hannigan, ktorú mám fakt rád už od Buffy, druhá * za to, jak zožral to psie hovno. Inak čistá krávovina, ako všetky predchádzajúce aj nadchádzajúce American pie. ()

Ještěřák

Nebejt příjemného vypatlance Stiflera, vypnul bych to velmi záhy. Ne, že by to bylo bůhvíjak kontroverzní, ostatně ze zavrhování kontroverze a puberťárenství jsem paradoxně už vyrostl, ale je to prostě nuda s mrzkým příběhem. Což dost možná nemění nic na tom, že Alyson Hannigan je kočka, kterou chci domů pod stůl. ()

Mikeowka

'Popadésátédeváté' jsem si tento film dnes pustila a i když ho znám nazpaměť, hlasitým výbůchům smíchu se nikdy neubráním (o dost lepší než dvojka a o něco lepší než jednička -> tenhle mám prostě nejradši). Asi mám stále pubertální humor a vypadá to, že mi zůstane - aspoň co se adorování tohoto filmu týče. Ať si říká kdo chce, co chce... pro mě je to kult, komediální kult. ()

J*A*M*A*L

Trojka měla stále skvělý humor jako předchozí dva díly a pro mě to působilo stále skvěle a stále tu jela má stará známá partička dnes už zřejmě mužů (bohužel už bez Ozzyho), ale i tak mě to neodradilo a stále jsem se skvěle bavil.I takové hovadiny mohou být dobré a alespoň bude na něco vzpomínat.79% ()

Paldiny

Už názvom naznačuje akým smerom a okolo akých postáv bude dej odsýpať. Z hry pre nedostatok uplatnenia vypadla postava Ozza, ďalší z ústredného kvarteta Kevin je využívaný už len pre skeče a jediní kto majú čo povedať sú Finch so Stieflerom. Ich zámena patrí k príjemnému spestreniu. Film je priamočiarejší a miestami vtipnejší než druhý diel, ale v porovnaní s prvým stojí za ním. Práve tie malé vedľajšie príbehy, aké mali v jednotke svoje miesto popri tom hlavnom, tu ťažko chýbajú. ()

imados

Rozhodně se nejedná o žádný skvost čnící vysoko v dějinách kinematografie, ale jako oddechovka ideální. I když suverénně nejlepší postavou je Stifler, jak už tady někdo zmínil, bez něj by trojka byla nulová. ()

Chajimwitz

U tohoto dílu jsem se zasmál víckrát,než za oba předchozí díly dohromady,nic duchaplnýho to není,ale aspoň jsem se u toho dobře pobavil. ()

gurmanik

Svatba je boží a nasmál jsem se tu asi nejvíc ze všech pokračování. Rovněž na Leden Jonesovou se pěkně kouká a scény, jak si Finch a Stifler prohazují své charaktery, aby ji sbalily opravdu nemají chybu. Nejlepší scéna ze všech prciček vůbec = ta na hotelové recepci :D Jo a málem bych zapomněl na vynikající gay club :D ()

GreatestFan odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! Humus! Humus! // videno 1X ()

Santino7

Sériu American Pie mám vskutku rád. V dobách, keď tie jednotlivé časti vychádzali, ma vždy vedeli pobaviť. Na objasnenie, myslím iba originálne časti s pôvodnými hercami (prvé tri + Reunion), ostatné sú väčšinou braky. Nevkusné, trápne, nechutné, bez štipky nápadu - a tak mi chvíľkami pripadala aj táto svadobná časť. S humorom to tu celkom prepískli, väčšinou času sa s ním radili k hromade nevkusných amerických "wannabe cool" komédií. Tade však cesta nevedie... Našťastie, herci ešte stále vedia ako pobaviť, i keď aj v tejto časti sa naplno prejavuje, ktorý z nich je hlavným ťahúňom čo sa týka humoru (Stifler), a ten žiaľ mnohokrát vyzeral až moc premotivovane (t.j. trápne). Samozrejme, našlo sa aj zopár vtipných gagov, na ktorých som sa skutočne zasmial, lenže už to nebolo to, čo to bývalo predtým. Čiže z pôvodnej série pokladám The Wedding za najslabšiu časť, hoci v rámci tínedžerských komédií patrí stále k nadpriemeru. 3/5 ()

mira007

Tahle série mne vždy míjela - už ten český název mne odpuzoval, ale když jsem viděl tenhle díl, tak jsem si našel i ty ostatní deset let po premiéře toho prvního a můžu odpovědně říct, že tenhle mi přišel nejzábavnější a nestává se mi u filmu abych šel do kolen smíchy několikrát za sebou. Samozřejmě, že ten fekální humor s pojídáním hovna si mohli odpustit, ale jinak řežba i pro člověka, který teenagerský komedie nemusí. ()