Epizódy(8)
-
Východní vítr (S01E01)
-
Křížový steh (S01E02)
-
Tajuplný ostrov (S01E03)
-
Pralesnička strašná (S01E04)
-
Jaký pán, takový pes (S01E05)
-
Třetí poločas (S01E06)
-
Teplá cola (S01E07)
-
Trochu víc víry (S01E08)
Hrajú
Tatiana Dyková
Československo
Najlepšie seriály:
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Okresný prebor (2010) (seriál)
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Roman Zach
Československo
Najlepšie seriály:
Svet pod hlavou (2017) (seriál)
Třídní schůzka (2021) (seriál)
Černí andělé (2001) (seriál)
Anita Krausová
Československo
Najlepšie seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Ochranca (2021) (seriál)
Bez vědomí (2019) (seriál)
Jiří Svoboda
Československo
Najlepšie seriály:
Sex O'Clock (2023) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Případy mimořádné Marty (2022) (seriál)
Matěj Hádek
Československo
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Mamon (2015) (seriál)
Ztracená brána (2012) (seriál)
Táňa Malíková
Československo
Najlepšie seriály:
Metóda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Sex O'Clock (2023) (seriál)
Guru (2022) (seriál)
Jan Novotný
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Matyáš Pekárek
Najlepšie seriály:
Národní házená (2022) (seriál)
Polda (2016) (seriál)
Případy mimořádné Marty (2022) (seriál)
Andrej Polák
Československo
Najlepšie seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Génius (2017) (seriál)
Monika Zoubková
Československo
Najlepšie seriály:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Třídní schůzka (2021) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Petra Špindlerová
Československo
Najlepšie seriály:
Pustina (2016) (seriál)
Ochranca (2021) (seriál)
Bez vědomí (2019) (seriál)
Markéta Burešová
Československo
Najlepšie seriály:
Dáma a Král (2017) (seriál)
Profesor T. (2018) (seriál)
Škoda lásky (2013) (seriál)
Lubor Šplíchal
Československo
Najlepšie seriály:
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál)
Autobazar Monte Karlo (2015) (seriál)
Jiří Rendl
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Svet pod hlavou (2017) (seriál)
Matematika zločinu (2023) (seriál)
Tomáš Pavelka
Československo
Najlepšie seriály:
Ochranca (2021) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Kristýna Badinková Nováková
Československo
Najlepšie seriály:
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (seriál)
Třídní schůzka (2021) (seriál)
Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)
Václav Vydra nejml.
Československo
Najlepšie seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Vlak detstva a nádeje (1985) (seriál)
Jaromíra Mílová
Československo
Najlepšie seriály:
Ochranca (2021) (seriál)
Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)
Semestr (2016) (seriál)
Marija Sevostianova
Najlepšie seriály:
Případy mimořádné Marty (2022) (seriál)
Kamila Valůšková
Československo
Najlepšie seriály:
Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)
Třídní schůzka (2021) (seriál)
Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)