Sestry Samantha a Tara Carpenterové a dvojčatá Chad a Mindy prežili vyčíňanie tajomného vraha ukrytého pod maskou ducha v mestečku Woodsboro. V snahe zabudnúť na tieto tragické udalosti sa všetci štyria presťahujú do New Yorku, aby tam začali nový život. Netrvá to ale dlho, a objaví sa nový, ešte brutálnejší zabijak v maske Ghostface a ich životy sú opäť v ohrození. (Forum Film SK)

JJaannee

Prosím, už další díly netočte. Tak bych to řekla, i když 7 bude. Nebylo to špatné, ale ty konce už jsou fakt pošahané. Takový potencionál a přitom je to pořád dokola a začíná to být nuda. Klasické vysvětlování, kdo a proč vraždí. Nechci říkat spoiler, ale musím říct, že mně to bylo jasné, kdo bude vraždit. A že zase tolik lidí přežije, i když je 100x bodnou je už trapné, to by nepřežil ani Chuck Norris. ()

Marcecek

Prečo meniť niečo, čo dobre funguje. Z Vreskotu sa našťastie nestalo to čo z Halloweenu, ktorý dopadol spôsobom nehodným tejto legende slasher hororu. Vreskot 6 pokračuje tam kde končí piaty diel, nielen dejovo, ale aj všetkým ostatným, jediný rozdiel je v novom zasadení, znalý divák si možno všimne drobných detailov, ktoré ho odlišujú od minulého dielu. Znovu tu máme prvky meta, znovu postavy, ktoré prežijú aj zo 20 rán nožom do brucha, ale o tom je Vreskot celú svoju históriu. Dávam vyššie hodnotenie za uznanie tvorcom, že dokázali udržať laťku Vreskotu pomerne vysoko a neposrali to, zachovali ducha pôvodných dielov, zábavnosť, a aj keď ždímajú všetky prvky opakovane a je to vlastne stále to isté, funguje to, zatiaľ áno. Nieje to v žiadnom prípade revolúcia, dokonca ani evolúcia, ale stále zábavné, a keď ste boli vo vytržení z minulého dielu, tak nieje načo čakať, Ghostface čaká. ()

Sopholojong

Umiestnenie serie do NY megalopole je vynikajucim, osviezujucim tahom (uvod s holkou v zltych satach, zabitou v tmavej ulicke je vynikajuco navnadzujuci). A takisto jedinym! Vsetko ostatne ide od minula len k horsiemu. Bez Neve Campbell, serifa Deweyho a len s najotravnejsou reporterkou pod Slnkom Courtney Cox ( k tomu vyzera ako prave vykopana mumia) to uz nie je ono. Ten chybajuci zavan nostalgie a znamych veci, davajuci vacsi priestor mdlej omladine (Barrera je modelka, chlapi su tu za totalnych trulov, jedina spontanna Jenna Ortega to v sebe ma a na taketo filmy je ju skoda), tomu poriadne okresava hodnotenie. Par popkulturnych odkazov (Psycho plagat, meno uvodneho zabijaka "Jason", cerveny balonik z It v metre), stavnatych mordov (noz je asi najviac vytazeny zo vsetkych casti serie), a dve najlepsie (paradoxne s nozom nesuvisiace) sceny "prelez po rebriku" a "odhalenie vreskotackeho muzea", este kvalitny horor nerobia, pretoze ked sa drzkuje nudi to v mode "fast forward" (dvojhodinova dlzka na takyto zabavny slasher je masaker) a z prekombinovaneho finale, kde som sa uz zacal stracat kto s kym? a preco, zaco?, ma rozbolela hlava. PS: 100 milionove trzby v USA nam este prinesu par (viditelne kvalitativne klesajucich) zarezov. ()

titix

Hororový seriál, ani ne. Bohužel musím konstatovat, že tam není nic nového je to směs zvratů které jsme již viděli. Myslím si , že by se nemělo pokračovat, pokud scénáristé opravdu nevymyslí něco co to posunuje o krok dál.  Recyklace předešlého není důvod pro pokračování. ()

cheesephobia

slabý dej, priemerní herci, zvláštny výber soundtrackov. jedna hviezdička za snahu. nie je to horor, je to nedorozumenie. niekedy je dobré franšízu jednoducho pochovať, aj keď bola kedysi úspešná. dojiť ju ako kravu a zbytočne sa podriaďovať liberálnej agende je úbohé, najmä v hororovom žánri. ak si to plánujete pozrieť, radšej si pozrite Scary Movie 1 :) ()

CruelMorbid

naprostá ztráta času. Scream měl hold zůstat u jednoho dílu... Příběh a ani nápad není tak silný aby šestý díl nebyl naprostou číčovinou.... Nenabízí nic nové, všechny díly na jedno brdo a kvalita pouze degraduje. ()

DarkViper odpad!

Celá série šla do prdele od doby kdy se začalo v telefonu řešit hovna typu voice changer, sequel, requel vyprcejquel a podobný hovna. Atmoséra 0 vykuchat někoho nožem to je teda novinka za všechny prachy, v prvním dílu to mělo aspoň úroveň, teď se všichni chovají jak krysy a při rozhodování dostávají epilepsii. ()

vinducha

Jak prohlásila Mindy , stala se z toho frančíza. Takže jen další zářez do série . A ty 2 hodiny jsou už fakt zbytečně moc. Prostě recyklát 5x předtím už viděného a invence to něčím oživit žádná. ()

272827

Meta v tomhle díle překypuje až začíná být otravná, obzvlášť v podání ošklivé čenošky s LGBT vlajkou na bundě. Vrah už je úplný nadčlověk s tím, jak se dokáže vplížit do bytů. Odhalení vrahů naprostý nesmyls a odpad. ()

Machaut

To byl fakt Scream? No mi to připadalo spíše jako další díl Scary Movie. Jako všichni rozpíchané břícha jako řešeta a v klidu si tam pobíhají. Toto fakt nemohli myslet tvůrci vážně. Na konci jsem se už fakt smál tuposti tohoto filmu. Jednu hvězdičku za hudbu, která je výborná a Jennu Ortegu. A musím souhlasit s Verbalem, že nejvíce mě v tom filmu vyděsila Coxová svým faceliftem. ()

Milo384

Lepší než předešlý díl. Vřískot 6 už na mě nepůsobil tak strašně parodicky. Vše celkem funguje. Prostě vyvražďovačka se známým zabijákem a nesmrtelnými postavami, ale pořád je to zbytečně dlouhé. Ještě jsem docela trpěl při hereckém výkonu odhalených zabijáků, to snad přehrávali schválně. Jinak se to dá. ()

Baru.Class

Je fakt že od slasheru člověk nemůže očekávat žádnej zázrak, ale todle je ve výsledku fakt chujovina. Mladí a neklidní, binárně rozmanití a bipolárně nevyvážení, co se musí postavit zloduchovi, co je jednoho podruhym kuchá před zraky veřejnosti (ne, nevšimnu si v metru že vedle mě má slečna v bříchu 25cm kudlu) a naprosto neschopný policejní složky. Jelikož se jedná už o šestý pokračování, scénář je dost znatelně vycucanej a moment překvapení se prostě nekoná - hned po prvních pěti minutách divák jede oněch 78 tisíc možností, kdo je padouch a na konci to jedna z nich fakt je. Dost mě srala až nadpozemnská mrštnost kuchače, kterej míjí kulky a probouzí se z omráčení přesně v moment, kdy je to nejvíc cool a creepy. Ale nejvíc zarážající fakt je, že je to už seštej díl a pořád jim nikdo nevysvětlil, že když už nekoho sejmeš a on leží, máš ho prostě dodělat a pak máš klid! Opakující se scénář nekonečnýho útěku už je prostě trapnej. Jako celek film prostě nefunguje, už by se na to měli vysrat, stejně jako u osmapadesítýho dílu Rychle a Zběsile. Prosím Vás, už dost jako. ()

Martinko991

Fakt neviem dať tomuto "hororu" viacej ako 1 hviezdičku, možno im vyšla jedna lakačka, ale to je skutočne všetko. Logika, atmosféra či herecké výkony vo filme absentujú úplne a viacej ako som sa vylakal som sa zasmial. Keď pozerám koľko táto sračka pre veľmi jednoduché publikum zarobila sa ale obávam ďalších pokračovaní, no ďalší nový Vreskot už nikdy viac (dobre možno, keď bude mať hodnotenie aspoň 80 % pre istotu :D). V podstate som si však iba refreshol, aby som nepozeral zbytočné pokračovania filmu ktorý som mal kedysi celkom rád a jeho cieľom číslo 1 je väčšinou zarobiť $ $ $ a podojiť krávku kým sa dá, pretože tento film mi tak skutočne prišiel. ()

Egito

Sice musím uznat, že to má dobrý twist v odhalení ghostface, ale jinak to nedávalo vůbec smysl…pobodali typka 6x a stále mu nic nebylo, dalšímu probodli krk a vstal a běžel na ně, prostě WTF?! A na konci borka co měla probodlé břicho měla obvazanou ruku a odešla jak kdyby jí nic nebylo….ani se jí s tou rukou nic nestalo. Kravina, na 2 hvězdy to ani nemá… ()

BarbarellaHa

No! Jako eště, že tam hrála Genna Ortega a má tam aspoň malou líbačku, jinak je to prostě úplně o prdu, rozuzlení je strašný, záporáci blbý, vraždy nic moc ( vypadalo to, že vražděj jen kvůli traileru) no a až se dozvíte, kdo je vrah, tak Vás jebne!!! To je úplně mimo mísu a nastavovaná kaše, sračkoidní kaše! A hlavně to je už tak udělaný, že zas může bejt 7 miliónů dílů, který budou vo hovněěěěěěě! Moje nervyyyyy jo a Monika z Přátel to trošku přehnala s plastikařenim- vypadá jak Anička s lískovými oříšky! Do prdele práce, na hovno život! ()

xxxLussyxxx

Začátek nudnější, cca půl hodinky než mě to pořádně chytlo. Pak konečně jedna střela za druhou, vrah překvapit, absolutně jsem to nečekala a konec takový, že si říká o sedmičku, ale ten konec fakt přestřelený. A ani tohle není tak horor, v pořádku jsem sama pak došla na wc bez pomoci :D ()

JB001

Těžko si vzpomenu o čem byla pětka kromě toho, že tam hrála Courteney Cox. Pohled na ni je samo o sobě horor. Vidět se to dalo, ale ta stopáž je přehnaná. Naštěstí jsem to neviděl v kině, ale jen nadvakrát na Netflixu... ()

Jansuper

No já sem teda hodně nadšený, to sem teda od 6 pokračování fakt nečekal, a není nic co by mi bránilo v tom dát vřískotu 6 plný počet hvězd, skutečně svižné tempo, a rychle mi ten film utíkal, má fakt dobrou atmosféru, vraždy sou fakt úžasný, scénář a děj taky dost dobrý, byl sem strašně napjat jak to dopadne, lekačky, a napětí je tu taky, na to že je 6 pokračování, a vřískot 5 a 6, vyšly dlouho po 4, stále to nepůsobí vůbec vyždímaně, skutečně stále velkej zaživnej vřískot zážitek, šílená slasher jízda, režiséři i scénáristi sou fakt dost nadaný a šikovný, protože mě 5 a 6 vřískot baví víc, než minulé vřískoty, tím nechci říct že sou špatný, sou to stále vynikající slashery, ale nový vřískoty mě prostě baví víc,  kdyby se mě někdo zeptal, jak mám za sebou oblíbenost dílů, od nejoblíbenější po nejméně oblíbenýho, tak bych to řekl takto, od nejoblíbenější po nejméně - 5,6,4,3,1,2 ()

MegaKlatic

Šestej Scream se o něco líp vrací do původního Ghostfacea, než před rokem vydaná odpadní roura. Mnohem víc záběrů na samotného vraha, což je opět lepší navrácení se ke kořenům, než v posledním Screamu, kde Ghostface udělal baf a kuk a neobjevil se na dalších půl hodiny. Film si sám ze sebe klasicky dělá prdel, ovšem už si ze sebe nedělá takovou nevtipnou puberťáckou prdel jako Křik z roku 2022. Obecně mnohem lepší dílo, konec konečně celkem nepředvídatelný a dobrý náběh na další instalment série. Ovšem pokud by se scénaristi chtěli vyhnout průměrným hodnocením, mohli by do R-Rated filmu přestat dávat pubestentní vtipy pro 12ti leté uživatele TikToku. ()

Sedmý Vřískot vítá staré známé

Sedmý Vřískot vítá staré známé

12.03.2024

Kolem vřískající série bylo v nedávných měsících poměrně velké rušno. Poslední Vřískot 6, jenž měl premiéru zhruba před rokem, v kinech vydělal slušné peníze, stejně jako jeho předchůdce pátý díl,… (viac)

Sedmý Vřískot přišel o hlavní hvězdu

Sedmý Vřískot přišel o hlavní hvězdu

22.11.2023

Zajetá a komerčně úspěšná hororová série je ve velkých problémech. Třiatřicetiletá herečka Melissa Barrera, hvězda posledních dvou dílů populární hororové řady Vřískot, totiž dostala vyhazov z… (viac)

Sedmý Vřískot střídá post režiséra

Sedmý Vřískot střídá post režiséra

03.08.2023

Oblíbená hororová řada opět mění tvůrčí tým. Poté, co otěže nad sérií původních čtyř filmů z let 1996 až 2011 v režii legendárního Wese Cravena v roce 2022 převzalo režijní duo Matt Bettinelli-Olpin… (viac)

Projekty od Universalu loví mladé hvězdy

Projekty od Universalu loví mladé hvězdy