Z Nicka a Audrey Spitzových jsou soukromá očka na plný úvazek. Po jejich příteli se slehne zem a oni se připletou k mezinárodnímu pátrání po jeho únosci. (Netflix)

majo0007 odpad!

Čo sa týka vtipnosti, tak je to cez kopirák jednotka, čiže komického tam nie je zbla nič. Duo Sandlerová s Anistonom (všimli ste si, že čím je staršia, tým sa čoraz viac začína podobať na Barbaru Streisandovú?) si akurát spravili srandu z divákov a urobili ďalšiu dovolenku, ktorú im cvakol Netflix. Časy ozaj humorných amerických komédií sú dávno v prdeli. ()

otík

Scénáristicky naprostý salát, který nabízí sice pár vtipných scén a neskutečně ukecaného Sandlera, ale jinak je to neskutečná hloupost. O dva stupně horší než jednička. Ta nabídla jakžtakž uvěřitelný příběh s příjemnými hrdiny, tady je to celé naprosto nevěřitelné. Dokazují to hlavně akční scény, které jsou přemrštěné, hloupé a jakoby vystřižené z filmů Seagala v jeho tragických dobách. Prostě dopadlo to přesně podle očekávání - co fungovalo v jedničce, tady už je ohrané a nové věci nefungují. ()

Script

Rozhodně slabší než jednička, ale dokáže místy bavit (kromě začátku). Zápletka není tak zajímavá. Koukáte na to kvůli hlavním protagonistům filmu. Je pravda že filmu hodně přilepšuju. ()

Motinski

Nebavilo ma to. Vlastne by som sem kľudne mohol skopírovať komentár k prvému dielu, lebo pocity sú úplne rovnaké. Sandlera nemám rád vo väčšine vecí kde hrá a tu špeciálne je jeho humor to najhoršie na filme. Nejde o úplný prúser, občas som sa zasmial a páčil sa mi Mark Strong, no všetko pôsobí strašne obohrato. Vražda v Paríži nemá vlastnú tvár a je len mixom iných, kvalitnejších komédii. A to platí v prvom rade pri scenári. Tie zvraty nemajú Wow moment. No a finále je grandiózne len na oko. Že by som čakal s napätím ako to dopadne nemôžem povedať. Jennifer vyzerá na sexy 40ku ale ani ona už dojem nezdvihne tak ako prvý krát. Je to vlastne škoda lebo pár veci ma fakt rozosmialo a film sa neberie vážne, čo je veľké plus. ()

Johnny.ARN

Toto je snáď ešte väčšia a nezáživnejšia blbosť ako bola jednotka. Chce sa to hrať na strašne chytrú detektívku s prímesom vtipu a "skutočného manželského života", ale akurát je to len otravné, nedomyslené a nedovysvetľované. Motivácie mizerné, herectvo tiež. Jenniferka sa snaží zaujať aspoň výzorom a kostýmami lebo vie, že tu nemá čo hrať. Jebte už na trojku. 1 z 5 ()

Qitek

Enormní nuda. Zábavu jsem v tom hledal marně i přes naprosto nulová očekávání. Křečovité pokusy o humor se valili jeden přes druhý a já přestal doufat, že bych se mohl byť na moment třeba bavit. I na to nedělní dopoledne příliš slabé, příliš Netflix(ovské). Netflus a jeho důraz na "produkční hodnoty" převálcoval to, co je v těchto filmech nejpodstatnější. A to fakt, že nás mají pobavit. Sandler s Aniston měli určitě fajn dovolenou. To je tak vše. ()

Mrkvič

Nenadchne, ale ani neurazí. Bláznivější snad než první díl (i když už si ho ani moc nepamatuju), ale hlavní duo příběh jakštakš zvládne udržet pohromadě. Naopak některé postavy okolo jsou slabší (jako třeba hraběnka). Přemýšlím, co psát k příběhu. Ono to ale ani nemá smysl. O něj vůbec nejde. Film je jen o Sandlerovi a Aniston. A oba zvládli své úlohy tak, jak se od nich očekávalo. Nic přehnaného a jejich standard pořád dokáže bavit. ()

ywo666

V pohode, neubudlo zo mna. Priemerna komedia, ktora ale nenudi. Sandler je pre mna slaby komik. Jennifer uz ma najlepsie roky za sebou. Ale aj tak je to relativne dobre obsadene. Obcas je to vtipne, obcas akcne a obcas sa tvari ako svizna detektivka. Viac som od toho ani necakal. Kvalita plus minus ako pri jednotke. 60% ()

Pavlínka9

Vražda na jachtě na druhou. Podobná slátanina, u které jsem si chtěla vyčistit hlavu a jelikož to na mě tak 2 měsíce všude vyskakovalo, tak jsem to zapla...Ne, tohle není opravdu můj šálek čaje a je za mě docela smutné, že někoho ano :D ()

lykan9

Pamatuji si, že u jedničky jsem byl nadšený, ale u Murder Mystery 2 jsem tento pocit neměl. Vím, že i jednička byla šílená, ale v tomto pokračování se tlačilo na pilu až moc a správně trefený vtip se vytratil. Dokonce i Jennifer Aniston bylo až moc. Tvůrci se tak moc snažili vyrovnat jedničce až prostě přestřelili a kouzlo se vytratilo. Špatné to vyloženě není, ale těším se až si ještě mockrát jedničku pustím, ale u dvojky mi stačí jen jedno shlédnutí. ()

Sany33

Príbeh: Párik súkromných očiek je pozvaní na Maharadžovu svadbu, kde sú ale svedkami vraždy a únosu ženícha. Cesty ich zavedú do Paríža a hra s časom sa začína. Herecké obsadenie: Tretia spolupráca Sandlera a Aniston a opäť je to nenútené a dobre sa na to pozerá. Prevedenie: Netflix priniesol k životu druhé pokračovanie o dvojici komických detektívov, ktorý spolu navyše aj tvoria pár a dostávajú sa do komických situácií popri riešení prípadu. V podstate voľné pokračovanie s tým istým nastoleným trendom humoru aj akcie. Pocity: Nemôžem tomu vyslovene nič vytknúť, žáner akčnej komédie je splnený do bodky ale na druhú stranu nejdená sa o nič prelomové. jednoducho oddychovka na dlhý večer. Pridaná hodnota: Komediálna detektívka, ktorá ničím neohúri. 59% ()

WincKruspe

Svůj účel to splnilo. Je úplně jedno jaká je to těžko pozorovatelná blbost, stačí pár známých xichtíků, kteří to nejlepší už mají za sebou a lidi se na to stejně budou chtít podívat. ()

ondraondra

Pokud nebudete očekávat geniální detektivku, budete spokojení. Příběh je samozřejmně debilní, ale zachraňují to Sandlerovy vtipné hlášky a skvěle fungující chemie mezi ústřední dvojící. A navíc, osmdesát minut je pro takový typ filmu ideální. Mít to jenom o dvacet minut navíc, už by to bylo na škodu. Nenudil jsem se, tudíž bych Vraždu v Paříži s klidným srdcem doporučil všem nenáročným divákům. ()

stitch7

/// Na jedničku rád vzpomínám jako na film, který jsem si náhodně pustil na Netflixu, protože to byla novinka s Jennifer Aniston. Jachta byla zábavná, krásné lokace a mohla se pyšnit velkým rozpočtem. Dvojka ale působí, jako by se jen chtěla chlubit, jak byla drahá a jak všechno působí impozantně. Pousmál jsem se jen párkrát, naštěstí se nenudil, což je díky kratší stopáži a tomu, že na konci furt něco vybuchuje. Třetí díl bych si dal klidně, ale místo vychloubání se by to chtělo silnější scénář. ()

Hollohlaway

Dobrá ústřední dvojka pořád táhne, ale to jejich nesmyslně dementní chování, hlavně Sandlerovo blábolení, mě dost rozčilovalo. Má to pár vtipů a je to místy sympaticky střelený, ale občas to nemá hlavu a patu, scénář je dost řídkej. Tři hvězdy dám ještě kvůli jednohubkově krátký stopáži, ale jen tak tak. ()

sedm.1

Murder Mystery 2 je prakticky ve všech ohledech jako přes kopírák jedničky. Takže poměrně povedený úvod, na hraně zábavnosti balancující střed a vyloženě trapný závěr. Ano, stejně jako v prvním díle, na začátku Sandler slušně hlásí, Aniston mu nenuceně přihrává, dojde k jakémusi pofidérnímu trestnému činu, no a první třetina filmu, nesoucí se ještě v docela příjemném a lehce vtipném duchu, je pryč. A začíná vyšetřování, které chvílemi baví, chvílemi nudí, postavy se nicméně začínají chovat čím dál troubovitěji, ale především zásadním způsobem ubývá fungující humor, který se postupně se vším ostatním přehoupne do závěrečné třetiny, kde se vše dosud v rámci možností fungující transformuje jen do laviny ryzí trapnosti a infantilnosti, aby to vše následně vygradovalo v grandiózně nesnesitelném a nesoudně přestřeleném finále, který si musí užít vážně jen skalní příznivec masochismu. Z toho každopádně vyplývá, že koho bavila Vražda na jachtě, bude spokojen i s Vraždou v Paříži, s čehož evidentně vycházeli i tvůrci, kteří si řekli, že když to mělo úspěch poprvé, proč by to v totožné šabloně nezabralo i podruhé, a bohužel se nezmýlili, i dvojka Murder Mystery slaví divácký úspěch, já nicméně nemohu přijít pořád na to, čím toho bylo dosaženo. I nenáročná jednohubka by totiž měla mít alespoň nějakou úroveň, kterou tu ovšem nenacházím, celé mi to přijde strašně hloupé a naivní, především ale rozhodně nezábavné, a nic na tomto mém dojmu nemění ani slušné obsazení snažících se herců. ()

borec999

Jednotka bola nápaditejšia, vtipnejšia a humorom Sandlerovskejšia. Dvojka je hviezdnejšie obsadená, akčnejšia, ale i nudnejšia a viac stávkou na istotu v zmysle, že takmer nikoho neurazí, resp. nikto o filme nepovie že je vyslovene zlý. No takisto ho asi nikto nebude odporúčať. Ako nenáročná oddychovka ak nemáte vysoké očakávania to relatívne funguje, no musím povedať že už pár dní po dopozeraní film dokonale vyšumel z hlavy. 50% ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)