Z Nicka a Audrey Spitzových jsou soukromá očka na plný úvazek. Po jejich příteli se slehne zem a oni se připletou k mezinárodnímu pátrání po jeho únosci. (Netflix)

filmfanouch

Vražda v Paříži je lepší než Vražda na jachtě, k dokonalosti ovšem pořád chybí dost, kdyby snad mohl třetí film krapet opět posunout laťku a být skutečně dobrým filmem. V režii Jeremyho Garelicka sice film působí méně lacině, díky kratší stopáži rychle uteče a celé je to jednoduše snesitelnější, pořád to je ovšem tak nějak málo…..... Více zde ()

Malarkey

Mám Adama Sandlera a jeho humor rád, ale občas už mi přijde, že si dělá co chce. A je úplně jedno, jestli to diváka bude bavit nebo ne. Už Vražda na jachtě byla taková, že jsem se musel hodně přemáhat, abych se bavil. Jenže jelikož jsem se sem tam od srdce zasmál, nakonec jsem mu to přeci jen odpustil. Tady už to ale nepřejdu. Scénáristicky je to prostě blbost a totální nuda. Je to jako když si chcete odpočinout a tak si otevřete knihu, o které víte, že je totální béčko, ale máte jistotu, že si u ní odpočinete. Jenže ta jistota s přibývajícími stránkami ubývá, až u toho usnete. ()

MrHlad

Minule se vraždilo na jachtě, teď se hledají únosci v Paříži. A je to víceméně stejná nuda, ve které na sebe Sandler a Aniston většinu času roztomile křičí a okolo nich stojí schopní herci, kteří nemají co hrát. I přes devadesátiminutovou stopáž se Vražda v Paříži většinu času dost táhne, protože i přes hvězdné obsazení a pár nečekaně slušných akčních scén jde o rutinu, na kterou do druhého dne zapomenete. I když nejde o odpad, těžko se hledá důvod, proč někomu doporučit, aby u toho strávil devadesát minut života. ()

B!shop

Podobne odpocinkova zalezitost jako prvni dil. Na jedno skouknuti naprosto v pohode, ale zadna pecka se nekona. Sem tam padne nejakej forek, obcas vcelku slusna akce, pekne natoceny a svizne odsejpajici, Sandler a Aniston opet super, ale nic, u ceho by se clovek od zacatku do konce valel smichy nebo neco, na co by si clovek za tyden vzpomnel. ()

Jara.Cimrman.jr

"Nemáš snad chuť, aby to vrah konečně byl a zabil nás? Mám už toho po krk." Zažil jsem nejednu chvíli, kdy mě napadlo, že sejmout Nicka a užít si s vdovou Audrey, není tak špatnej nápad. Nakonec jsem manžele Spitzovy nechal žít, excelovat v dedukcích a demolovat Paříž. Napínavý to sice nebylo, ale o zábavu se občas dalo zakopnout. Tím úplně nemyslím pelikány v plenách, ale třeba předávku peněz únoscům. A potěšily mě střelecký výkony obou manželů. Dosud jsem si myslel, že netrefit stodolu zevnitř umím jenom já. ()

Gilmour93

Když vy Skleněnou cibuli, tak my Eiffelovku! Manželský pár amatérských detektivů jde rychle do další akce, než se na ně zapomene. Jenže whodunit skládačka nebaví (prakticky neexistuje), duo Aniston, Sandler jsou, co se postav týká, Kyklopové mezi Wondery a humor od fauny v pamperskách až po lascivní kouřové signály přináší spíše rozpaky. Zas na druhou stranu, čekat něco jiného by bylo stejně pošetilé, jako si myslet, že vítr ve druhém patře pařížské chlouby rozcuchá kadeře Marku Strongovi.. Další pokračování? Snad bude zemská přitažlivost proti.. ()

3DD!3

Veselá blbina pro dobrou náladu. Chybí moment překvapení z prvního dílu a fórky jsou slabší, ale o to je šílenější akce a větší míra luxusu. Celé intro působí, jako že se hlavní hvězdy nechali Netflixem rozmazlit novými iPhony, krásnými šaty a indickou tancovačkou na kterou se jako jediní nemuseli učit choreografii. Sandler má fištróna. ()

Spiker01

Chápu opovržení většiny zdejších kritiků, mně nicméně tyhle Sandlerovky celkem chybí a u téhle jsem se poměrně dobře pobavil. Ano, u mnohých filmů od Netflixu často trpíme a částečně je to způsobeno přemrštěnou stopáži, dvojka Murder Mystery je však ještě dokonce o fous kratší než jednička a udržuje si tak akorát tempo, kdy jsem se nezačal nudit, což by s další půl hodinou navíc jistojistě přišlo. Více takových a více stříhání. Proto za mě tu sedmičku za večerní jednohubku musím udělit, kvalitativně srovnatelné s jedničkou. A navíc už jste to všichni viděli.. ()

Xmilden

Už Jednička nebyla žádné komediální veledílo, ale nečekal jsem že to může jít udělat ještě hůře, jde to. Velice nerad bych byl kdyby zrovna z Murder Mystery měla být nějaká frančíza. Jakmile se na plátně objeví Mark Strong musí to snad každého trknout, že se tady neobjevil z čista jasna. Místo Vraždy v Paříži, mimochodem v Paříži se ta zásadní vražda opravdu nestane, bych to nazval Nuda v Paříži 2. 40% ()

Pepinec

Kriminálka, jejíž největší záhadou je, o čem bude příští díl. Protože už tenhle byl víceméně o ničem, pokud teda nepočítám zjištění, že Jenn se s každým novým případem víc přibližuje. Jestli se jí líbila Eifelovka, ať přijede točit k nám na Andrlák. Sandlera ale ať nechá klidně doma, ten už vykrádá sám sebe takovým způsobem, že by se měl jít udat. ()

pornogrind

Čekal jsem, že jen prostě napíšu, že jde o nudný pokračování už tak zbytečný jedničky. Ale ani náhodou. O5 se stalo to co se stává jen málokdy ale pokračování předčilo první díl. V mých očích rozhodně. Začátek mě neskutečně bavil. Příprava na svatbu je dobře natočená, zábavná a hraje barvama. Měl jsem obavu z chvíle kdy přijde na řadu kriminální linka ale tentokrát musím říct, že oproti jedničce na mě film působil mnohem kompaktněji a fungoval jak po stránce humoru tak po stránce kriminální linky. První díl u mě vyfasoval 1hvězdu tomuhle dám s radostí 3hvězdy.Konec naznačil, že by mohl přijít i třetí díl. Ti plameňáci a žirafa v plínkách byli k popukání 🤣🤣🤣 ()

kingik

Vražda a únos! Tuhle zapeklitou kombinaci dokáže vyřešit jen detektivní dvojka Adam Sandler a Jennifer Aniston. Čtyři roky trvalo, než scenárista James Vanderbilt vrátí uskupený pár zpět do hry a vymyslí jim nové kriminální dobrodružství. Stalo se a pod vedením nového režiséra Jeremy Garelicka se jedná o svižný přírůstek, co se rychle pohybuje po akčně-humorné šachovnici. Když má režisér ve filmu takto oblíbené herce, tak je nutno je nechat mezi sebou špičkovat, hašteřit, infantilně se předvádět a prezentovat tak specifickou odnož dementního humoru. I za cenu naprosté nesnesitelnosti. Počáteční čtvrthodina je opravdu jen pro velké fanoušky obou herců. Naštěstí se to včas zlomí a přijde kýžená kriminální záhada, detektivní dvojici je unesen kamarád, kterému přijeli na exotickou svatbu, a horká stopa je přivede až do Paříže. Režisér přihodí několik dobře vypadajících akčních scén, což vyvrcholí poutavým finále na Eiffelově věži. Má to spád i invenční tahy. A dokonce si film dovolí šálit diváka po vzoru kriminálek, v nichž se domněle zemřelé postavy vrací zpět do dějství. Nejsem příznivcem křivek Jennifer Aniston, i když její vizáží neurčitý věk a směs testosteronu s estrogenem může někomu připadat sexy. Spíše hodnotím, že je v téhle detektivní taškařici vhodně ukotvena. Sandler je tradičně pořád herecky zadrhnutý v jedné herecké poloze a o něco méně se pitvoří, takže místy dokáže být i zábavný. Dohromady tvoří silný pár, co si pro své příznivce připravil i napodruhé naprosto oddechovou zábavu, kdy se tempo postupně zvyšuje, pachatele zločinu divák odhadne bleskurychle, humor má bohužel impotenci a režisér se postaral o to, aby to nevypadalo lacině a po akční stránce zdařile. 7/10 ()

Anderton

V podstate to isté ako jednotka. Čo je zároveň aj výčitka, pretože pri vysokej sledovanosti na Netflixe diváci neboli príliš spokojní, takže sa dal čakať scenáristický pokrok. Ten nenastal, i keď tento prípad ma bavil asi o čosi viac. Humor je na úrovni originálu, čiže občas fajn suchý, častokrát ale hlášky vyprchávajú do prázdna. Našťastie tej trápnosti je tu minimum. Opäť tu máme aj okrem ústredného dua niekoľko hereckých hviezd, takže keď už je zábava priemerná, aspoň sa nepozeráte na béčkových hercov (ale občas aj na tých). Pri letných horúčavách s vypnutým mozgom je to akceptovateľné. ()

silentname

Nemôžem povedať, že si prvé "Murder Mystery" nejako výraznejšie pamätám, no minimálne viem, že išlo o krimi komédiu, na ktorej som sa úprimne zabavil v čase, keď som to sledoval. A Aniston so Sandlerom ako dvojka fungovali celkom dobre. Takže neváhal som a "Murder Mystery 2" privítal pozitívne naladený. V princípe by som mohol povedať, že to funguje asi na rovnakej úrovni. Film mi čiastočne pripomenul udalosti z prvého filmu a opäť tu máme záhadu, kde môžeme hádať kto za tým všetkým stojí a aké bude reálne rozuzlenie celej tejto zápletky. V žiadnom prípade sa to nechytá v tomto smere na sériu "Knives Out" ale nemôžem povedať, že by som sa počas sledovania nejako extra nudil. Humor je väčšinou celkom okey, nebol tu moment, kde by som prevracal očami a jednotlivé vysvetlenia dávajú celkom aj význam. Za jedno pozretie som rád a keď sa k týmto postavám v budúcnosti vrátime, nemám s tým problém. Hodnotenie: B- ()

Marze

Sandler a Anistonova tu nejsou kvuli herectvi, ale protoze jsou znami a oblibeni. Je to film na patecni vecer se sklenkou a mozkem ve spicim modu jako tepla koupel pro vase prefrontalni laloky. Dialogy jsou idiotsky hloupe, ale ma to urcitou energii. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)