Jamesa Bonda (Pierce Brosnan) pri tajnej misii medzi Severnou a Južnou Kóreou zajmú. Našťastie, Angličania majú v zásobe kórejského zajatca, ktorého ponúknu na výmenu. 007 sa okamžite presunie do Londýna, kde ho na šermiarsky súboj vyzve miliardár – darebák Gustave Graves (Toby Stephens). Bondova misia pokračuje na Kubu, kde sa zoznámi s Jinx (Halle Berryová), agentkou CIA. Bond sa po niekoľkých peripetiách dostane do ľadového paláca na Islande, kde už očakáva ničomník Graves, jeho pobočník Zaa (Rick Yune) a Gravesova asistentka Miranda Frostová (Rosamund Pikeová). Najmä však je tu zbraň, ktorá môže zničiť celý vesmír, čomu však musí Bond zabrániť... (TV JOJ)

Lazy87

Tak průměrná bondovka, která nosí již uctihodné číslo 20. Halle Berry se mi tam docela líbila, jinak asi bude pravda, že je to celkově trochu poskládaná vykopávka, ale dá se na to dívat. ()

Ware odpad!

Nechutný pľuvanec do tváre všetkým, ktorí mali Bonda radi v predošlých 19 bondovkách. Chudák Fleming sa musí v hrobe obracať... ()

tomuleee

Jediná vada na kráse jsou ty otřesné digitální triky. Lee Tamahori ale digitální triky neumí ukočírovat což dokázal ve filmu Jako Pavouk či NEXT. Ale je to Bond a Brosnan a za Rosemundu a Halley 100% ()

cien

Fantasmagorie, v kolonce u žánrů mi chybí sci-fi, jedině co stojí za sledování tak šermířský souboj a Halle Barry v plavkách.. ()

cooler

Kvalitní podívaná,která ale moc nezaujme.Písnička Madonny je hrozná,primadona Halle Berry má sice krásné tělo,ale to je bohužel vše co má a podle mě není ani moc hezká.Herci v záporných rolích jsou nemastní neslaní a snad jediný John Cleese v roli Q se mi líbil.Scénář je jednoduchý a nenápaditý.Některé akční scény jsou velmi dobré,ale jiné zase infantilní.Není to nepovedené nebo špatné,ale dost nezajímavé a zbytečné. ()

Mountain

Jubilejní 20. bondovka s velkou poctou v podobě citací vybraných scén z některých předchozích snímků. Celkově je snímek pojat zcela odlišně od toho, na co jsme byli po celou sérii zvyklí. Začátek je typicky na Brosnana temný a megalomanský, ale pak se vše uvolní a odvíjí v pomalejším tempu. Tvůrci se podívali trochu do budoucnosti a Bondovi naservírovali takové high tech hračky, že si nejeden fanoušek říká, že už to asi zřejmě krapet přepískli. I když je fakt, že neviditelný materiál skutečně Japonci testují. Tady to přesto vypadá jako neskonalé sci-fi. Značně ubylo i hlášek, taktéž na Bonda netypické. Ono se vlastně vědělo, že se jedná o poslední Brosnanovu bondovku a tak mě napadá, jestli se tím nenaznačovalo, že s novým představitelem bude i nové filmové vyznění. Každopádně se určitě nejedná o špatný film. Jen si na ty změny musí nejeden fanoušek zvyknout. ()

tommyvercett

Možná jsem na hlavu, ale úvodní píseň od Madonny je pro mně jedna z nej "bondovských". Pierce Brosnan jako Bond opět nezklame, Halle Berry je krásná a film má dostatek akce a o zajímavé momenty není nouze. Velmi důstojné rozloučení P. Brosnana s touto rolí. ()

padlar

Bondovka, na kterou se rozhodně dívat dá. Za předpokladu, že si člověk dopředu řekne, že sleduje Bonda. Jediné, co mi trochu vadilo, byly místy až příliš okaté digitální efekty. Ale celkově spokojenost. ()

Kam3L

Docela dlouho jsem se rozhodoval, jak tuhle akčňárnu (akční čuňárnu) nazvat. Ale po docela dlouhém přemýšlení, vzhledem k žánru, je to pro mě nejhorší bondovka s Brosnanem. A kvůli nejhorší titulní skladbě asi nejhorší 007 všech dob. Ale i tak to není pod 70%. Já mám bondovky prostě rád :) ()

Ekdahl

Výborná bondovka, pro mě druhá nejlepší po Skyfall. Skvělý obsazení, výborná akční stránka (Korea, Kuba, Island - všechno, co se tam odehrává, dobře funguje), většina scén uvízne v paměti, neztrácí to dech. Vytknul bych spíš drobnosti: ta "zrada" není úplně dotažená, ten windsurfing u Islandu je na hraně sebeparodie a obešel bych se bez tý šmíry Madonny. Scénář moc originální není, to je fakt, ale ty klady to bohatě vyvažují. ()

PORTER44

Další film z dílny Bonda je zase plný akce a napětí a navíc krásnější o H.Berry a Madonnu.Krásný akční scény na ledě a v ledovém paláci. ()

Blind307

...bolo to veľkolepé a zmrznuté...milostná scéna s Halle bola taká studená ako samotný Bond...len sex a žiadna láska, škoda že Titanic mal byť o citoch, lebo Leo s Kate boli na tom rovnako :D (žeby preto Leo nedostal ešte Oscara:D (dúfam, že Revenant mu vyjde)...silné 3*+Halle = 4*... ()

vampvegetar

No 20 pre Bonda. A s vyšším číslom viac akcie, streľby a k tomu typický príbeh pretkaný novými "týpkami", tu vzniklými z postkorejských monarchistických panovníckych rodín. "Vesmírne ohrozenie" ako už 3 či 4-té problémové klišé pre 007, len v novom kabáte. Trochu excesujúci rozsah autonaháňačiek a šermiarska medzihra, čriepky bioinžinierstva ako novinka a kontrastné bond girls, pričom jedna je ľadovo nudná a druhá pre zmenu jej opak, nielenže čarovná už od pohľadu v ďalekohľade, ale až neskutočne šikovná agentka ( no i tak nezachráni vädnúcu a otrepanou akciou presiaknutú brosnanovu ságu ). Ľadový palác a strihovo efektná úvodná scéna boli plusmi,no padákový surfing a ( ktovie koľkáte už ) záverečné pristátie za náročných podmienok boli skôr mínusmi z nedostatku nápaditosti od tvorcov. Nebyť pozitív tak len za 3,ale takto stále pozerateľná, no najnižšia descentujúca ( a jeho posledná ) bondovka poslednej dekády milénia. Tak za 3,5. ()

topol999

Brosnanovky jsou velice ošemetné- mají totiž velké výkyvy v kvalitě. Tohle je ta horší, ale za to, že je poslední, tak jí dám hodnocení vyšší. 78% ()

aneta105

Tato Bodovka by byla super, kdyby v ní nebyly 2 vady: 1. SGI, jak James jede na vllvé, jde úplně vidět, že je to SGI a né zrovna kvalitní. Spíž naopak, je hrozná. 2. Až moc si tento film založil na sci-fi podstatě- paprsek, jenž by zničil svět z družice nad Zemí. Proto mi nezbývá dát 65%. ()

LeChatNoire odpad!

Sračka jak bič! Nehezkej tuctovej Pierce Brosnan totálně Bonda pohřbil. S příchodem devadestátých let ztratily Bondovky punc originality a veškerou svou poetiku. Nejlepším Bondem všech dob byl, je a navždy už zůstane Roger Moore. ()

SNCIS

"Prsten, tuším váš dvacátý." - "Jak ten čas letí..." - "Snad bude prvním, co i vrátíte." V pořadí 20 bondovka, a čtvrtá (závěrečná) s bezkonkurenčně nejlepším Bondem. Ano, myslím Brosnana, protože jeho si vybavím jako prvního, když je řeč o 007. "Orgány jsou v pořádku, ale játra úplně ne. Takže je to Bond." Co mi utkvělo v hlavě: Úvodní píseň Die Another Day od Madonny, neviditelné auto, Halle Berry v bikinách, bondgirl proti sobě v letadele, nebo Bondův šermířský souboj. "A hele, jsou tu padáky pro oba... jejda, už ne." Některé efekty se vyloženě nepovedly, ale já dám stejně plný počet. - 90%. ()

fajntomas

Viděl jsem to po letech a nevím proč to má tak slabé hodnocení, přitom je to jeden z nejpestřejších dílů. Digi scény s laserem nebo kite surfing mezi ledovýma krama je hodně tragédie, ale šerm, madonna, cuba, korea. Já 90%. Hodně vtipný jsou teď zpětně komentáře že zabili Bonda, přetechnizovaný, megalomanský,... teď po patnácti letech je to v porovnání s tím blond prckem hodně konzervativní. ()

MrEddie

Golfista to nemohl napsat lépe. Po druhém shlédnutí, po 18-ti letech, jsem musel změnit hodnocení ze tří na dvě hvězdičky. Průměrný příběh, druhá půlka zdlouhavá, málo anglického humoru a málo mého oblíbence Michaela Madsena. Za mě nejslabší bondovka s Brosnanem. DVD jde do bazaru a na aukro. ()

Kdy se vrátí James Bond?

Kdy se vrátí James Bond?

25.07.2017

Produkční společnost MGM začala po Spectre přehodnocovat budoucnost Jamese Bonda. Místo rychlého pokračování přišly 2 roky čekání, během nichž se objevily drby o odchodu Daniela Craiga, návratu… (viac)

Skladatel Hvězdné brány a bondovek v Praze

Skladatel Hvězdné brány a bondovek v Praze

17.05.2016

Parfémový vrah montuje bouchačky pro Bonda

Parfémový vrah montuje bouchačky pro Bonda

26.11.2011

Produkce nové bondovky Skyfall konečně odtajnila, koho bude hrát dávno obsazený Ben Whishaw, jehož proslavila role Grenouilla v Parfému: Příběhu vraha. A je to docela překvapení: jde o roli Q,… (viac)

Závod smrti s Jasonem Stathamem

Závod smrti s Jasonem Stathamem

26.04.2007

Když notorický béčkař Paul W. S. Anderson (Resident Evil, Vetřelec vs. Predátor) nedávno nečekaně zdrhnul z připravované adaptace hororové videohry Castlevania, důvod byl nasnadě: producentské duo… (viac)